Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: питaщ]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано24.02.07 16:35



Да, понякога може тревогата да не е фалшива. За да ти вярват обаче, не бива да злоупотребяваш, преувеличаваш или направо да лъжеш.
От собствен опит - бившите имат някакво шесто чувство кога на теб ти е гот и те затормозяват точно тогава. Защото няма пък да те оставят да си щастлив!





Тема Грешиш,нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано24.02.07 16:35



простакът във всички случаи е победител. Просто за всяка отделна битка трябва да прецениш дали предпочиташ активна или пасивна загуба. Има моменти, в които е по-добре да замълчиш, други, в които спиш по-добре, ако си отговорил. Това май е единственият избор, който имаш в подобен случай.

Не дали, а как да загубиш

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:40



Няма значение дали тя е човек за мен или за който и да било.Важното е ,че е човека за теб.И мисля,че наистина на този етап е по-разумна да спрете с битките,поне със словесните.Кажи и.....Стига,аз се изморих,прави каквото искаш.Аз ще правя каквото мога и каквото трябва за детето.Ти си свободна. ТОЧКА!...........и после чакай,като през това време си отдъхни и си направи равносметка на живота,на чувствата си и желанията си.Това не е пораженческа позиция,а изчаквателна.Според мен няма друг начин в ситуацията,която ми описваш.И това е моят съвет.
Аз между другото винаги се ръководя от една мъдрост.....Ако обичаш нещо много силно,пусни го на свобода.Ако се върне,ще бъде твое завинаги,ако ли не...значи никога не е било твое.
Когато направя това ,отговорите сами идват в главата ми.Каквито и да са те добри или лоши,очаквани или неочаквани,няма значение.Знам само,че са правилните и това ми помага да не се самозалъгвам,самонавивам,да си губя времето,което е най-ценният и дефицитен ресурс,да не си хабя на халост чувствата,емоциите и нервите ит.н........а да подредя живота си по най-добрият за мен начин.И успявам да ти кажа.Защото знам верните отговори и вземам правилните за мен решения,колкото и трудни и тежки да са те.
Остави нещата да следват естественият си ход......не ги пришпорвай,не ги насилвай,не се хващай като удавник за сламка и не бий на умрял кон инжекция.Безмислено е.
Аз обаче си мисля,че твоят кон все още диша(това е метафора,нали ме разбираш какво искам да кажа

)
Вече ще ти пожелая приятна вечер,че и аз отивам да си взема детенце от таткото.
Спокойна и приятна вечер!




Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: wasted_youth]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:49



За това си абсолютно прав! Не е въпроса, че кой знае какво правиш, а че не се тормозиш! Усетят ли те друг, а не хленчещ и стават майко мила! Искат ни в краката им както сме били! Не може ние да се забавляваме докато те скучаят, не може ние да се срещаме с жени,ама те с мъже могат! Така си е!



Тема Re: Грешиш,нови [re: EvaB.]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:49



Не вярвам,че някога когато си отминавала с мълчание и достойнство глупостта и простотията си се смятала за победена от съответният простак.Той със сигурност се смята за победител,защото си е простак и по-далеч от носа си не вижда.Ти също можеш да го накараш да се мисли за победител ,за да победиш и спреш по този начин изсипването на помията,която ти е приготвил и т.н.
Всичко зависи от конкретният случай и гледната точка.Аз съм се сблъсквала с простотията и да ти кажа никога не съм се смятала за победена от нея.Може да загубя някоя словесна и дори юмручна битка(защото и такива случаи съм имала).Но накрая винаги печеля войната,защото пък простака е безсилен срещу безразличието.Понеже неможе да подхранва злобата си от него.И съответно си намира друг противник.Тук е нужна не толкова сила,а тактика.



Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:01



Благодаря ти за голяяяяяяямото внимание!
А не мислиш ли че мога да съм от позицията на "силата" и пак да стане както иска, но да види че не защото тя си мисли, че има правао, а защото аз не съм като нея! Аз ако не мислех за детенце и за нея нямаше да и го дам, когато се върна и тя щеше да скимти около къщата /която е като крепост/, но неееее нито искам тя да страда, нито детето! Исках да усети какво е да си сама, какво е да чудиш как за 5 мин да излезеш дори и да няма кой да ти помогне! Какво е да ме няма! И сега страдам, но ако бях направил това, което описах, щях да страдам повече! Това за пускането на свобода го знам и точно това съм направил и направих, иначе още щеше да е тук! Останалото е БОжа работа! Радвам се, че не я смазах и не превърнах детето в заложник! Ако за нещастие или щастие не се съберем...ами ще мине време и дечко сам ще започне да преценява. Той да е добре, а ък ни ще видим нас си след време - има ли ни, няма ли ни!



Тема Re: Грешиш,нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:03



Права си! Пак си много права! И аз съм се подготвил да загубя битката, но ако се наложи да спечеля войната!!!



Тема Виж,нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано24.02.07 17:11



нещата не стоят така просто


Аз не гедам на обедата/загубата субективно, т.е., кой за какво се смята, а от чисто обективна гледна точка. В крайна сметка, ти не се противопоставяш някому само от любов към диспута и спортна злоба, а с някаква реална цел, извън усещането за загуба и победа. Те дори донякъде са вторичен елемент на пробема.
Не можеш да победиш простака, защото, въпреки, че се казва, че глупостта и умът са безгранични, умният човек е винаги в губеща позиция, понеже е ограничен от познанието, което има за това разделене.
Така че не, никога не се смятам реално за победител и победен само си давам сметка дали съм спяла да наложа, да комуникирам нещо, в което вярвам или не.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:14



Правилно си ме схаванал и се радвам,че проявяваш здрав разум.А за вниманието не ми благодари.Ако мога да помогна на някой с нещо винаги го правя с удоволствие.А видях,че в теб има разум и желание да направиш добро.
Наистина се надявам на хепи енд при вас.Ако ли не.....майната му.....продължаваш напред и това е.Детето винаги щее твое,разбери това.Не се притеснявай за него.Един ден ще имаш възможност да отговориш на всичките му въпроси,да споделиш и му разкажеш цялата истина и то ще те уважава и обича още повече за това.Бъди сигурен.





Тема Re: Виж,нови [re: EvaB.]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:18



Имаш нещо общо с Философията...признай си


Не съм съгласна с теб отново,но някой друг път когато имам повече време ще пофилосовстваме повече.Ако искаш разбира се
Приятна и спокойна вечер на всички клубари!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.