Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Е не мога да я разбера!нови  
Авторkaндидaт (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 11:07



Преди половин година жена ми поиска развод - по мое мнение някак импулсивно, но....това си е мое мнение. Преживявахме някаква криза, но аз бях убеден, че скоро нещата ще си дойдат по местата. Както и да е тя запраши, но и след грозотиите които ми поднесе се опитвах да си спася семейството. Молих, очаквах, говорех ама все едно с радио. Орева света за развод, няколко пъти ме заплашваше с :"очаквай призовка", но такава не се появяваше. Та след серия крясъци обиди и т.н. и поради други мои опасения подадох молба. И познайте...не се яви на делото! Не ще да се връща и да се опитаме да дадем нов ход на нещата, не ще и да се развежда...е какво м..а си иска?! А вие ми кажете, защото аз вече незнам съвсем!



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: kaндидaт]  
Авторkaзвaмe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 11:19



.да те разиграва....много просто



следователно, запитай се ти какво искаш, ако искаш да ти се изясни каквото и да е...



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: kaзвaмe]  
Авторkaндидaт (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 11:48



Ами искам да си събера семейството ако е възможно и да си гледаме двамата детенце, а не да го размятаме напред назад. И не само заради детето - явно съм от онея балъци дето все продължават да вярват в Дядо Коледа. Наистина мисля и чуствам, че трябва да си дадем шанс и че между нас е имало нещо истинко и че пак може да си го има. Хубаво де ама явно го искам само аз, така че не ми остана голям избор. Но тя какво иска? И да се явява и да не се явява то делото си върви! Не мога да я насила да се съберем, но мога поне да се разведа, колкото и да не ми се ще!



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: kaндидaт]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:00



иска пари. това е много ясното. пари бе - ако ги имаш може да мине за влюбена - даже ще Е наистина. към момента ти си тоя които може да и ги дава и да минава все някак за читава. в средата и неиното поведение се
толерира не защото нямат съзнанието че не е издържано по никакви що годе нормални житеиски норми, а защото е звеното което продулжава да ги крепи в някаква - никаква но все пак позиция. пак за пари иде реч. а натвориха толкова невероятни простотии, на които са способни просто безотговорни хора. на такива хора казваме пиклювци.



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: aз]  
Авторkaндидaт (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:05



Говориш все едно ме познаваш и си запознат с моя случай! Може би си прав, но все пак е жалко човек да продава нещо което не може да се купи с пари за пари!



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: kaндидaт]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:17



не знам за каква любов може да се говори в твоя случаи. в моя е ясно. любовта иска жертви. и жертвата е детето ми. себе си не слагам в сметката щото попреминах баира и съм се успокоил по въпроса. за което също няма как да не се понесе отговорност от погрижилите се. пиклювци имам предвид. то става автоматично. обаче те ги разбират работите и са си наумили че имат шансове. а те намаляват със всеки изминал миг все повече. любовта е много хубаво нещо. лесна работа ако питаш мен.



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: kaндидaт]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:29



Тук вече ти трябва адвокат. По-конкретно за да ти каже при колко неявявания от нейна страна съдът ще ви разведе без да е наложително тя да присъства. Личното ми мнение, което не обвързва и не ангажира никого е, че след като нещата са стигнали до тук няма къде да ходиш освен да се разведеш. Не си написал дали имате деца. Ако нямате просто се развеждай, защото ако веднъж са те направили на маймуна, положил си усилия (ако казваш истината, разбира се), молил си, очаквал си, но не са реагирали... нищо не ти гарантира, че това няма да се повтори. Както и нищо не ти гарантира, че няма да бъдат използвани някои от лостовете, които позволяват на жените да властват над мъжете.

Решението обаче трябва да вземеш сам.



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: Cнeйп]  
Автор bubble ()
Публикувано17.02.07 12:33



Снейп, наистина не се заяждам, защо не предложиш на човека мейла си, в профилът ти е и да му помогнеш със съвети на"четири очи"....Трябваше да ти задам този въпрос-извинявай



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: bubble]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:46



Снейп, наистина не се заяждам, защо не предложиш на човека мейла си, в профилът ти е и да му помогнеш със съвети на"четири очи"....Трябваше да ти задам този въпрос-извинявай

Бъбъл... що не одиш да правите с Асасин някои неща. Може като пийнете по нещо да се успокоите.

Ако това не е заяждане от твоя страна то извини ме, но или аз съм идиот и не си спомням, че с теб се разбрахме да не си отговаряме един на друг (което ти в момента нарушаваш), или не виждаш (или се правиш, че не виждаш, което е по-лошо) разликите в ситуацията. В този слчай няма нищо, което мога да направя за човека. А ако не забелязваш общото в случаите, когато каня някого на личен контакт то извини ме, но дори и да ти обясня пак няма да видиш нещата, които ме карат да поканя някого извън клуба.

Айде със здраве... и спазвай уговорките, които сама си поискала. Искам да кажа да не ми отговаряш, за да продължим да се заобикаляме един друг. Иначе нямам нищо против да заформим една битка, ако това ще ти достави кеф, но това самво ще налее вода в моята мелница и няма да ти донесе нищо, заради което да си струва да се нервиш, да се ядосваш, и евентуално да се подложиш на риска да се изложиш, или просто да докараш нещата до доказателства, че жените в клуба са по-толерирани от мъжете.



И само за твое сведение, за да не ме питащ в отделен постинг - канил съм и мъже на разговор извън клуба. И сме имали какво да си кажем, което не е било за пред клубните воайори.



Тема Re: Е не мога да я разбера!нови [re: Cнeйп]  
Автор bubble ()
Публикувано17.02.07 12:54



аз се опитах само да ти дам насока и се извиних...а ти пак по тъч линията, повярвай не ми отправяй заплахи, защото не виждам как би могъл да ме изложиш-бъркаш много.
А за уточнение- зададох ти въпроса за предлагането на мейла ти, защото Ти го предлагаш само на жени със сходен проблем...или си мислиш, че само жените имат нужда от съвети и то лични...
Извинявам се на всички и на автора, че се намесих в темата му, наистина не се въздържах и обещавам тържествено, че повече на Снейп няма да пиша- честна дума




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.