Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: нямa знaчeниe]  
Автор bubble ()
Публикувано19.02.07 21:48



това е много черногледо. Не е ли по-добре да мислиш, че ведрото ни чувство, обич и философско мислене ни помагат да преживеем по-лесно трудностите....на мен лично този начин на мислене повече ми харесва, пък няма лошо и малко отстъпление/лееекичка депресия/ и пак бодро напред. Ужас -звучи ми като пионерска песничка





Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: нямa знaчeниe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 21:57



да не ти пука



Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: bubble]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 22:12



Май не си ме разбрала :)
Аз сега наново си въстановявам чувството за хумор и ведрината, и се радвам когато ги видя
А иначе как мислиш, дали точно по този начин щеше да се води диалога ако wasted_youth и ASSASSlN бяха съпрузи от 3-5 и повече години
Теориите и добрите пожелания са ясни, а битките понякога са до смърт... на любовта



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 23:59



Ама, darling, не виждаш ли, че сама си го казала? Какво общо има любовта към себе си с егоизма? Аз обичам себе си. Не обичам да наранявам другите или да ги тормозя, това прави мен нещастна. Ако усетя, че се случва така, просто се отдръпвам. И всичко е просто въпрос на гледна точка и думи...Смятам, че това, че обичам себе си, ми дава възможност да обичам и другите хора, което се изразява в това да съм по-отстъпчива и толерантна към тях. Някои наричат и това любов...Ти как го наричаш? Хайде да спрем да философстваме, че то не остана време да се обичаме!


ПП За любовта е глупаво да говорим отново и отново...то май от времето на първите членоразделящи маймуняци досега не е останал някой, който да не е разсъждавал или изказвал мнение - има ли я, няма ли я, и що е то любов...А истината е една (послушай Ева) - тези, които обичат, не разсъждават по горните въпроси, и определено им личи, че са щастливи. Ако те интересува, ще ги познаеш.



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: нямa знaчeниe]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 00:06



Има ги...Че са и много отгоре на описаното...Ама Ева не е изредила какво прави жената, за да се чувства мъжът достатъчно добре, за да се държи по гореописания начин





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: wolf4o]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 07:48



Е за тези отдръпвания говоря и аз де и любов "от растояние"(не я познавам)
Защото до такава степен се "отдръпваме" и заобичваме себе си, че още срещнали - несрещнали някого (да не говорим за познаване) - веднага го натикваме в нашите рамки на "познатото"
И гордо го оставяме пред вратите на собствената си "крепост" да драпа като коте по олук, или го шамаросваме така, профилактично за "добър ден", защото ни се е сторило, че е навлязъл в пространството ни и евентуално МОЖЕ да ни направи "нещастни"

Честно казано забелязвам повече хора, които за нищо на света не биха признали, че често се чувстват нещастни (те са доста безпощадни към себе си и другите), а за щастливи - 100% има, така както съм щастлива и аз често, с природата, децата, работата, приятелите, със заниманията си

Само не ми споменавай за онази Божествена самодостатъчност, че съм алергична към нея ;)



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: wolf4o]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 07:51



Да я питаме тогава :)
И аз съм любопитна да науча
Иначе имам един сценарий(може и няколко), но не знам колко време може да продължи такъв спектакъл ;)



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: mirror_]  
АвторПpaдa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 08:20



Бравооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Дааа! Забавни сме! Мнооого сме забавни.нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 08:54



ВЕЧЕ



В някакъв град пристигнал пътуващ цирк. Разпънали шатрата, започнали предствления. Хората много се смеели на смешките на клоуна.

-------
В поликлиниката на града отива някакъв човек на преглед. Обяснява, че му е много тежко на душата. Доктора го посъветвал да отиде на цирково представление и да се разтуши и поразвесели. Много добър клоун имало.

- Докторе, аз съм този клоун...

-----------
Ууууууфффффффф, скъпи denmar&son. Години минаха вече... Все ви обещавам съдействие... И нищо не правя... Имам ги пълните съчинения в три дебели тома. От 1969 година. След това НЕ са издавани.

НАИСТИНА ВЕЧЕ ще се стресна. Започвам утре допълването на труда ви. "И я че я изокам некой ден" ще е за мое начало.

(Благодаря ви. Ако не се сещаш, г-н Мързев, кой съм - напъни се...)





Тема Re: Дааа! Забавни сме! Мнооого сме забавни.нови [re: ASSASSlN]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 09:24



Вица го разбрах, но съвсем не се чувствах като "на цирк"

Изглежда ти го възприемаш така, което веднага ме навежда на мисълта, че твоите представи за семейство, изисквания и отношение към партньора са съвсем други(моите също)
Всички сме гледали филми и с подобен сюжет, но в живота всеки си има своя филм
От два филма - един трудно се получава
С двама(3-ма и повече) режисьори има, но те са като етюди върху една тема и са крайно различни пак

Останалото изобщо не го разбрах, а да се напъвам не искам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.