Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема въпрос към почти всички  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 10:50



Чета понякога(изчитам цялата първа страница:)) когато имам време
Близки са ми почти всички проблеми обсъждани тук
Много мисля и сигурно това ми е грешката, но и до сега не мога да си отговоря на въпроса защо никой (или почти никой) тук не говори за любов

Мразите половинките си-бившите или ги обвинявате(в най-добрия случай са ви безразлични, което не е любов),
разпъвате на кръст някоя, която е дръзнала да се влюби и да обича женен мъж,
при мъжете това е доста по-рядко явление, защото Егото им не позволява да делят с някой друг обекта на желанията си(съвсем съзнателно тук не употребих тази вече почти "мръсна" дума - любов;))

Та, тук струва ми се или се изказват крайно емоционални, но негативно оцветени(от "постави се на мястото" - на кого на мястото бре? на този дето не обича и си упражнява Егото ли?, до - "разпни го") мнения
или се чертаят хладно рационални политико- стратегически планове от типа - има много свободни, здрави, прави жени(мъже) хващай една(един) за ушите и започвай да я/го "изграждаш"
Това ли е любовта и брака?
Хващаш някого и започваш усърдно манипулациите по "промяна" за свое удобство? за да го заобичаш? ако не - край, аут, крах, апокалипсис

Баси, сигурно аз не съм в ред за да си мисля, че Любовта е главното
Това, да даваш без да очакваш и това да те прави щастлив, но и да правиш това, което теб те прави щастлив
Това , да искаш другия да е щастлив и това да ти носи щастие, а не да се чувстваш "ограбен" когато не си получил това, което очакваш

Да твърдиш, че си правил и правиш "всичко" за другия, а всъщност да вървиш с Егото си напред и да искаш, да искаш, да искаш
и все някой "друг" да е виновен, че ти не си щастлив е егоизъм, пазарлък е, а не Любов

Та какво ще кажете за Любовта?
Как, по дяволите, с тези мисли и чувства вие очаквате да срещнете отново Любовта?
Или не вярвате вече , че тя съществува?
Да не би да сте я унищожили в самите себе си?





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 11:13



Ами как да ти кажа, когато по някакъв начин видиш някои дето уж те е обичал на какви простотии е способен към уж голямата си любов някак си си задаваш някои въпроси, а техните отговори никак не са приятни! Аз моята в никакъв случаи не я мразя, по-скоро понякога я съжалявам! Докато бяхме заедно и гледах да помагам с каквото и за каквото мога бях виновен. Сега я оставих да се спасява сама и да не разчита на мен....е пак съм виновен! Баси и любовта! Значи докато тя е в криза и помагаш - ок, когато вече няма кой знае каква файда или пък ти изпаднеш в криза - айде чао! А бях някой без който не можеше да си представи да живее! Та за какво си говорехме...?



Тема Браво!нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.02.07 11:19



И аз съм си мислила същото, специално за мен - може би наистина не съм обичала истински отдавна, може би съм се консервирала в себе си, може би се пазя инстинктивно, дори, но всичко, което си написал/а е ТОЧНО ТАКА, поне за мен важи ужасно... Не мога да кажа честно, че съм обичала безрезервно, но не мога и да кажа , че не съм давала от себе си... Просто, мисля ,че сбърках човека, на който да давам, и който да ОПИТАМ да обичам... А ти защо не приемеш, че не всички хора са програмирани да обичат, и , че Любовта има нужда да бъде накарана да разцъфне - а когато само единия я полива, и й пее - няма как, за Любов са нужни двама. А всъщност, егоизма е най-здравото чувство, то ни държи живи в моменти, в които ни е все едно къде ще сме... Помисли си по въпроса... Някои от нас - визирам себе си, са преживяли мигове след раздялата, които не могат да опишат и не искат да си спомнят, и това е причината да се крием зад обиди, тъга, ако искаш и егоизъм... Просто съм ранена... Това е истината! Ти позна, макар и не съвсем точната причина





Тема Ако това донякъде ще те успокои...нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано17.02.07 11:56



...аз съм изключение от това, което пишеш. Което не е странно, аз често спадам към изключенията.
Не мразя бившата половинка, не го тормозя, дори по своему ме боли за него. Не го обвинявам за нищо, никой не ме е карал насила да се омъжвам за него - направих го съвсем доброволно, дори с голямо желание. А че не се е получило - ами, не винаги нещата стават по най-добрия начин. Продължавам да изповядвам идеята, че когато един брак не върви, той просто не върви! И не на мен разни като "да съм мислил(а) навремето".

Докато сме живи, нищо не е веднъж завинаги! Забелязала съм, че хората със щастлив брак (около мен има такива) никога не обясняват колко/дали им върви брака, как взаимно се обичат/уважават/имат ди доверие, както и че са заедно "докато смъртта ги раздели". Просто тези въпроси при тях не се разглеждат, не стоят. Думички като "отговорност", "дълг", "запазване на дома и семейството" при тях не са в активна употреба. Защото няма нужда.

Въпросите за любовта и смъртта са винаги двата най-съдбовни, най-важни и дискутирани въпроси за хората. Не сме на етап да умираме все още, така че да, любовта е главното! Но, ако ще е главното, то трябва да е така не само на думи. Знам какво е да обичаш истински. В състояние съм, без да умувам и мъдрувам, да дам приоритет на любовта си ПРЕД всичко друго. А ти - ти можеш ли го? И въобще - колко от приказващите за любов го могат, биха го направили и го правят? Или - аз сега си имам основателни причини и не мога, но хайде, следващият път вече със сигурност....Да, де!



Тема Re: Ако това донякъде ще те успокои...нови [re: wasted_youth]  
Автор bubble ()
Публикувано17.02.07 12:06



така е-нещата или стават или не, не винаги системата за "средно положение" работи



Тема Брей, колко нравоучително...нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.02.07 12:23



все едно сме в час по " морал и право" или " етика" - преди сто години...ха!


Честно казано не разбрах въпроса ти - толкова риторично -общ е, колкото и коментариите ти за нашите " крайно емоционални, но негативно оцветени... мнения" в клуба...

Обобщенията, по принцип, са израз на безпомощност в реалността или задънена улица в мисленето, до която всички сме стигали / за съжаление/ в различни моменти от живота си, но обобщенията на тема " любов" са ми най-противни, защото издават - не просто криза на мирогледа, но и липса на себепознание на най елементално/ ежедневно/ ниво.
Уважаема " няма значение" - това какво мисли някой си за любовта като понятие наистина няма никакво практическо значение, освен ако по някаква случайност, именно той не е нашият любим...
Не знам на колко години си и какъв ти е социалният и " любовен" опит, но това че досега не си осъзнала, колко маловажни са чуждите мнения по въпроса за любовта си е голям пропуск, който тепърва ще наваксаш - щеш не-щеш!

Да, в този форум не се афишира любовта, но не защото " не вярваме че тя съществува" или сме я "унищожили в себе си", а защото повечето хора изпитват БОЛКА, поради скорошната и загуба...и СТРАХ от това " да я срещнат отново" и им трябва време за" оздравяване".

Тези пък, които са отново щастливо влюбени и обичани / като мен
/ гледат да се радват на късмета си, а не да го развяват като знаме за кръстоносен поход...


А иначе и аз съм алтруист... мило и драго давам за другия - затова и ме обичат, де......
Еххх,сигурно пак съм си забравила "егото" в другата чанта..

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 17.02.07 12:25.



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:54



Любовта е хубаво нещо, но хората които пишат тук обикновено са в кризисен момент от живота си и са установили на свой гръб, че любовта не е достатъчна , за да оцелее една връзка или един брак


Не знам за другите, но аз започнах брака си с любов и дълги години не желаех да призная дори пред себе си, че нещата не вървят и няма да ги бъде.Не мразя бившата половинка, както ти казваш, нито съм напълно безразлична какво става с него, по-скоро съжалявам за това, което можеше да бъде, но не станаможе да е странно, но аз искам той да не е сам и да съумее да запази новата си връзкае , тук може да се намесва и факторът, че така ще ми е по-удобно на мен и на децата
Странно е, че понякога чувствам отговорност за него, но не пред него, а пред майка му, която много отдавна е починала, но с нея се разбирахме много добре и правя някои неща сякаш заради нея повече.
Признавам, че когато пиша тук се опитвам мненията ми да са хладно рационални, защото когато огънят гори на твоята глава, отстрани нещата се виждат по- добре и човек няма нужда някой да му напомня колко боли от загубената любов, а по-скоро да му се помогне да стъпи здраво на краката си и да преодолее кризата с най-малки загуби.



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 13:36



От София ли си? Искаш ли да разчепкаме тая тема на някоя клубна сбирка? Не съм се явявал на клубна сбирка от маса време, но ако кажеш на коя сбирка ще дойдеш ще си направя труда да дойда и аз.
пп. Не зная от колко време четеш тук, но аз съм от бая отдавна. Определено има много в това, което си написал/а, но една част от пишещите тук просто няма да разберат за какво става въпрос и ще решат, че става въпрос за поредното мрънкане.





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: Cнeйп]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 13:47



Отгаварям на теб , не за друго , а защото е последния отговор
Ще отговоря на всички защото мисля, че има смисъл да говорим за това(а на Мама Нети специално искам да отговоря, предизвиква ме защото ;))), раздразни ме с Егото си, което уж била забравяла в другата чанта)
Радва ме , това че се отзоваха хора(честно казано не очаквах нищо)
На клубна сбирка не искам да дойда не за друго, а защото там разговорите се раводняват, така че ако искаш тук, добре(дори и някой като мрънкане да го възприеме кво ти пука)
ако - не, здраве да е





Тема Тук няма да е.нови [re: нямa знaчeниe]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 14:15



Твърде много мазоли ще настъпя, ако разчепкаме темата тук. Държа да отбележа, че дори и да не посочвам конкретни имена и хора тези, за които става въпрос ще познаят себе си и ще ми скочат. Всичко това би създало много и ненужна болка на един куп хора, включително и на мен самия.



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано17.02.07 14:44



Баси, сигурно аз не съм в ред за да си мисля, че Любовта е главното
Това, да даваш без да очакваш и това да те прави щастлив, но и да правиш това, което теб те прави щастлив
- мда, но това се случва във връзките без обвързване, без ангажименти, без съжителство и, при всички случаи, без брак.

Когато започнеш да съжителстваш с някого дълго време, когато животът ти е обвързан с неговия, малко или много зависим от неговия, да нямаш гореописаните очаквания означава, ти сам да се откажеш от щастието. По - точно, от стремежа към него. Защото грешките, които прави партньорът, ги отнасят и двамата. Като резултат - финансов, емоционален физически, здравословен - всякакъв.
Аз не познавам ни един човек, който да прилага на практика описаното от теб. има и такива, които се отказват от стремеж към щастието. Но не от любов. А от апатия.
Ти можеш ли да се похвалиш като изключение от това правило?



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано17.02.07 15:09



Здравей и от мене,
Не мразя бившия. Безразличен ми е. Откакто се разведох, си отдъхнах. Не ме интересува как си в уредил живота, не искам да се бърка и в моя. Той имаше своя шанс. Понякога негодувам срещу себе си, но това е нормално за тежкия ми ПМС.
В момента съжителствам с един мъж. Не знам дали го обичам. Понякога си мисля, че не мога да обичам, но винаги съм твърдяла, че двама души, които живеят заедно трябва да си създават преди всичко спокойствие. А, спокойно ми е. Прибирам се вкъщи с желание. Дали това е е любовта, не мога да ти кажа. Важното е, че правя планове, които включват и него.



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Авторвapиaнт (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 15:34



Не става ясно на каква възраст сте със съпругата ви, но предполагам, че още е достатъчно млада и неуравновесена за да не поставя ясно и конкретно становището си по отношение на бъдещето ви. Не може да очаква, че нещата ще протакат така с години, докато тя си търси "по-добър" вариант, без да затваря вратичката след себе си, използвайки възможността винаги да може да се върне в краен случай.
Явно, че след като не дава смислени причини за поведението си и бъдещите си намерения - време е да й поставиш своите искания по въпроса и то с нотариална покана, примерно в следните точки (това ще си го дообмислиш с оглед на детайлите в ситуацията):
1. Предложение за събиране на семейството и продължаване напред, зачерквайки миналото.
2. Развод.
3. В случай на ИЗБОР ОТ НЕЙНА СТРАНА(това, с оглед на евентуален бъдещ развод, е добре да бъде подчертано) на развод - до развода определяне на точно фиксирани дати, часове и време за виждане и контакти с детенце, съобразено с възможностите на 2-те страни.
4. Нейният отговор по горните точки да бъде в писмен вид и собственоръчно подписано!(препоръчано писмо мисля, че ще е достатъчно)

Ако не друго - може поне да се стресне и да не те разиграва за детенце до развода, но пак си зависи и от първите 7 години на индивида





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Авторвapиaнт (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 15:39



Изв, горният постинг беше за друга тема





Тема любовта трае 3 годининови [re: нямa знaчeниe]  
Автор terracot (непознат)
Публикувано17.02.07 16:15



Мисля, че партньорството, съвместния живот, брака, съществуването заедно с общи цели и ценности или както искате го наречете, се показват в истинския си вид след като големия пламък прегори. Да се търси пожар с половинката след 10 години заедно - трудна работа.
Да се запълни зейналата празнота след като пътищата се разделят с нов пожар - лесно и приятно.
И повтаряне на модела.
Къде е любовта - и аз не знам.



Тема Re: Браво!нови [re: parvaty]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 16:29



глупости. и то все същите.



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: xм]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 21:26



Ами за любовта говорехме ;)
Разбрах, казала ти е - айде чао! очаквал си нещо, получил си друго и вече не я обичаш, съжаляваш я - ОК
И от тук нататък...? Има ли любов?



Тема Re: Браво!нови [re: parvaty]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 21:34



Хм, чудех се дали някой ще го каже?
А ти защо не приемеш, че не всички хора са програмирани да обичат, и , че Любовта има нужда да бъде накарана да разцъфне - а когато само единия я полива, и й пее - няма как, за Любов са нужни двама.
Не че мисля така, но все пак е един възможен отговор
А егоизма, освен да поставя прегради и то не пред другите, а пред самите нас, мисля че за нищо друго не служи, освен ако не сме мазохисти и не ни става хубаво от това да сме живи и нещастни
Знаеш ли някой добър лек за раните? :)



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор untroubled (непознатa)
Публикувано17.02.07 21:38



Здравей !

Накара ме да се размисля:)
Аз съм от тия дето пробват отново да обичат. Явно първият път и двамата не успяхме, не знаехме как или пък не искахме да дадем всичко от себе си. Не бяхме подготвени, че едно голо влюбване не ти гарантира успешен брак. А и никой от родителите ни не ни беше говорил за това. Дето се казва - учихме се в движение и то с много грешки. Затова пак казвам и го подчертавам - "и двамата не успяхме". Егоимът е вкоренен дълбоко в нас и понякога просто не го различаваме , маскира се невероятно умело и се видоизменя:)

...
Сега е напълно различно, чак се чудя на мен ли се случва.Хубаво е.
Но и аз съм различна/надявам се/. Опитвам се да извлека поуката от миналото си и да не забравям, че всеки ден си е напълно нов ден, в който ние не трябва да спираме да градим отношенията си с човека до нас. /едно вярно клише/
Понякога питам - "Ще се окажем ли на висотата на положението?", след като всеки от нас е изпил горчивите си чаши и знае последствията от "егоизма в действие".
Надявам се да успеем !

А иначе... аз лично смятам, че всички ние, се учим да обичаме докато сме живи. Винаги има какво още да се желае, не мислиш ли?




Не се отказвайте никога!



Тема Лек ли? Ми пак любов :)нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.02.07 21:54



Ако умориш мушкатото, пробвай да гледаш кактуси.
Друга почва, други грижи... ама пак с любов става



Ако си кактус и те обичат като мушкато, също няма да оцелееш в любовта си.

"Да вървиш означава да очакваш и да възпитаваш у себе си търпение."

Тема Re: Ако това донякъде ще те успокои...нови [re: wasted_youth]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 22:09



По нещо си приличаме, въпреки че казват, че щастливите семейства си приличат, а нещастните са нещастни всяко по своему
Та не си изключение, или сме две изключения ;)
Подобна е и моята история, и аз като теб с подобни мисли се успокоявам
И аз като теб мога да дам всеки момент приоритет на любовта пред всичко друго А дали го мога? Не знам вече, след като прочетох отговора на мама Нети :)



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: MamaNetty]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:36



Защо толкова лично прие въпроса ми, маммо ;)?
Какво в него те засегна толкова дълбоко?
От това, което си ми отговорила мога да съдя, че ти само положителен пример можеш да даваш, а ти се засягаш от името...и аз не знам на кого

Директни упреци и оценки за никой персонално не давам.
Просто споделих какво ми е впечатлението от клуба, а ти си позволяваш саркастично и дори с известна злост да ми даваш оценки, и на кучето под опашката да ме навираш за "добър ден" :)

Различна ли е любовта от преди 100 години и сега, и каква е разликата?
След като прочетох отговора ти и аз вече не знам какъв ми е социалния и "любовен" опит ;), и сигурно точно за това чуждите мнения за любовта ме интересуват
Не ме интересува как да "накажа" този, който ме е наранил защото не искам и не е моя работа
Не ме интересува също как да манипулирам и "моделирам" някого за свое удобство защото мисля, че това няма да ми донесе щастие
Интересувам се защо СТРАХА се пренася от "болната на здравата глава" и как това може да се промени
Мисля, че ако времето е важно за заздравяването на раните, то СТРАХА си е продукт на Егото и при него фактора "време" не е от значение
И сякаш е донякъде добро оправдание да не проявяваш доверие и любов към нищо и никого
В тази връзка няма да се съглася с теб, че кой какво мислел за любовта било важно само за "любимия", защото мисля че любовта не се проявява(или не би трябвало да се проявява) само към любимия, възможно е да се проявява към всичко и всички, и ти като щастлива жена навярно го знаеш по-добре от мен,
освен ако не извадиш някаква убийствени аргументи (не сарказъм) в полза на твърдението си :)

Не си забравяш егото ти, имаш във всяка чанта по едно





Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:42



как се пренася страх ли - ами както се пренася всичко останало. целият живот.
и не прави особено впечатление.



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: нямa знaчeниe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:47



Хей, 'няма значение', не се стряскай толкова от това 'Его". То е за 'материалистите'. Те какво разбират от Любов


Ти си давай, без да очакваш и да се задължаваш. Така и трябва в Любовта. Лелее сбърках, не биваше да казвам думичката 'трябва' - тя ... нищо забрави



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:49



смешка



Тема Re: Тук няма да е.нови [re: Cнeйп]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:52



Добре, и аз не искам никого персонално да коментирам защото никого не познавам освен от по няколко постинга
Само да те питам, щаденето и премълчавнето , помага ли?
Ако кажеш нещо невярно за някого с какво би го засегнал и наранил?
А ако "се познае" това не би ли му помогнало с нещо?



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: Markizata]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:13



За сега мога да се похваля с това, че намерих смелост да избягам от апатията и че обичам по описания начин, но без брак
Понякога се връщат страховете ми(а те са доста) и тогава усещам как преставам да обичам

Защото грешките, които прави партньорът, ги отнасят и двамата.
Има ли някой, който да не прави грешки? - едва ли
Но са доста хората(със сигурност и аз :)), които не винаги искат и могат да си ги признаят
Сякаш някой ни осъжда на смърт или осъжда Егото ни на смърт

Ако не знаем какво е любов не сме ли склонни да се вторачваме повече в грешките отколкото в качествата на човека до нас?



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: ariel$$]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:21



Здравей :)
Навярно това е любов, желание да се прибереш, общи планове и спокойствие
Всичко това е доверие и сигурност
Как се пребори със страховете си?



Тема Re: любовта трае 3 годининови [re: terracot]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:26



Е някой казват, че е в самите нас, и трябва само да се прояви :)



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: untroubled]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:29



Ами точно защото не искам да се отказвам, за това и питах.
Мисля.., доколкото мога ;)



Тема Re: Лек ли? Ми пак любов :)нови [re: Hell]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:32



Мога ли да те цитирам при нужда

?



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: aз]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:37



Кое не прави особено впечатление?
Ако говориш за страха, на мен ми прави и то голямо
Той е този, който отчуждава хората, и ги прави подозрителни и агресивни.



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: az]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:45



Е какво да не се стряскам, като трябва да се съобразявам с него, и с моето и с чуждото Его;)
Хайде, моето да речем, че разпознавам...донякъде, знам му номерата, но чуждото?
Нито мисля, че имам право нито желание да се боря с него.
А иначе се съгласявам.
Ние ще даваме , 'материалистите' ще вземат и равновесието е осигурено ;)
това е шега...и ти забрави



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 01:06



"Баси, сигурно аз не съм в ред за да си мисля, че Любовта е главното "

След много години семеен живот знам, че любовта е главното. Но знам също и така как тя се снишава, и намалява, леко и неусетно, в проблемите, грижите, издръжката, децата, работата и какво ли не. Протрива се лека полека и изтънява. За сметка на други неща, дето растат. Деца например:)))
Никой не е застрахован от грешни реакции, от не навреме казана дума, от с нищо непредизвикана емоция и изляна отсреща, от ....умора, от какво ли още не. А през всичкото това време може и двамата да са давали, да са давали повече отколкото получават, да не са държали сметка на това...и все пак любовта да си е отишла леко леко...на пръсти, незнайно кога...
Пожелавам ти и след много да мислиш, че ако преди всичко даваш, любовта се запазва. Кой знае, може да успееш. Аз не можех.



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: жeнa]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 01:23



И аз в първото брачно издание не успях, но не губя надежда
Няма начин хората(и някой от тях) да не искат да бъде обичани и да обичат :)



Тема Re: Тук няма да е.нови [re: нямa знaчeниe]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 09:09



Да кажеш истината в очите би помогнало само на достатъчно силен човек, но колко от хората са достатъчно силни за да опитат сами да променят себе си?
А останалите... ами те просто ще се опитат да ти върнат причинаната болка без изобщо да се замислят какво и защо си направил.



Тема Ку-ку, ТИ ли ще оспорваш правото на ЕГО, дето синови [re: aз]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано18.02.07 09:48



се самонарекъл/ла "аз"? Айде, моля, първо си извади гредата от очите, и после вади чужди сламки!!! Пфу!





Тема Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.02.07 10:20



а животът е сУрАв и кУрав и изисква много търпение, за да го изкараш прилично до края.

Ти колко години си бил/а женен/омъжена преди да стигнеш до тези прозрения?

Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 11:42



20 г, и 3 преди това
И мислех, че примера ми ще е заразителен,
мислех, че любовта може да покрие всичко
Само че в един момент човек смъртно се уморява да е необичан, да е алтруист, да е търпелив, да е винаги той "разбиращия", да е манипулиран, да е съобразяващия се, отстъпващия
В първите 10-15 г не го и мислех даже, не го усещах, като навита пружинка бях, от вътре ми идеше
И не знам защо стигнах до извода, че "средно положение" много рядко се среща
Егоизма винаги е водещ, взема връх, и който е с по силното Его, той е щастливеца
Вече и по постингите ги познавам ;)
Те знаят как "да обичат" само вземайки, аз не знам как става това без манипулации
Те са и по сталински железни - няма незаменими хора
Ако не си ти, друг ще ми даде, а аз пак ще си размахвам Егото
Само че аз не мисля, че това е любов
Даже не знам какво е



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 12:02



какво ли друго да се каже. и все пак усилие някакво - каква изненада.



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано18.02.07 12:14



Ами гледай сега, има си хора, които сами не остават. Винаги, на всяка цена, са комплектовани. Обикновено претенциите им са в много повече от това, което те реално могат да предложат и заслужават да получат. Като правило обаче, каквото си искат, те си го получават! Схемата им е проста, но ефикасна - чрез вменяване на отговорност, която уж другият някога си бил поел и сега трябвало да си я носи; както и чрез насаждане на чувство за вина - вечно те са потърпевши! Ако особата е от женски пол - тя на него деца му е родила (защо НА НЕГО, тя не ги ли е искала?), ако пък е мъж - той пари изкарвал, трепел се заради останалите в семейството (хайде, моля ти се, нима редното пък е само да лежиш и да ядеш?). Обикновено тези номера действат, защото инстинктивно е подбран обект, подходящ и поддаващ се на подобни манипулации.

Дали са щастливи? Не знам, съмнявам се. Като ги гледам и слушам такива - по-скоро не! Ами, много ясно - това, което те упражняват е вид насилие, а насилието никога не е раждало нещо добро!

P.S. А за Мама Нети не си съвсем прав(а), но сега нямам време да обяснявам. Предполагам (почти съм сигурна), че е изяла доста несправедливи шамари от живота. А все пак се държи, бодро и свежо го дава.

Браво за което!



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.02.07 16:56



Само че в един момент човек смъртно се уморява да е необичан, да е алтруист, да е търпелив, да е винаги той "разбиращия", да е манипулиран, да е съобразяващия се, отстъпващия А, точно това исках да кажа и аз. Чудесно е да си мислиш, че можеш да обичаш, без да имаш никакви изисквания към другия, ама не е реалистично.

В този смисъл, никой не бива да си стъпква егото в името на някаква почти божествена любов, която няма как да съществува, тъй като не сме богове, а хора. И винаги нечие Его ще е по-силно, но това не значи, че другият ще е стъпкан. Може и да се намери баланс и това е целта. А вечна луда любов просто няма.
А-а-а, и нещо друго. Ти сигурна ли си, че си била необичана или просто си ИСКАЛА да ти покажат, че си обичана и може другият да те е обичал по някакъв негов си начин, но в стремежа да обожествиш любовта си, да не си го забелязала?


Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 18.02.07 17:00.



Тема Re: Ето - на!нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано18.02.07 17:21



Самата ти вече не говориш за ЛЮБОВ.
Няколко постинга и се вля съвсем естествено в стила, против който възропта в заглавния постинг.

Има любов.
Важна е.
Има и други неща.
Когато основната тема е "Любов", дори и тогава не можеш да избегнеш разклонинията - болка, радост, амбиция, отчуждение, деца, брак, развод, пари, изневери, месоядни, вегетарианци, хъркане, диети, секс, договори.....
Огромен списък с теми, а основната - една - любов.

Та, какъв беше проблемът, че не разбрах откъде се взе този плам у теб в началото и що така безславно се сдуха?!

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ketintze (минаващ)
Публикувано18.02.07 17:58



Ми мен определено много ме е страх вече от лубовта.Страх ме е дори да си помисля даже за нея.Страх ме е че повече няма да обичам.А повярваите ми това чувство много ми липсва.Всяка вечер си мечтая да срещна някои който да обичам и мен да ме обича.



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: wasted_youth]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 17:59



Мама Нети познавам колкото и теб
Не исках да я предизвиквам, тя се предизвика сама кой знае защо
Не и се сърдя, навярно нещо в тона ми и се е сторило неприемливо
Съжалявам, ако я засегнах с нещо, ни и не ми е приятно да контактувам с подозрителни, параноични хора, които някой друг е наранил(мен също много са ме наранявали) или имат някакви угризения, за които аз и представа нямам, но те си го изкарват на мен

Ето за това зададох въпросите и един от отговорите беше важен за мен
Все пак има хора, които мислят, че за любовта преди всичко е важно доверието
И не става дума само за интимни чувства и романтика от преди 100 години, а за по малко егоизъм, за липса на страх и подозрителност в отношенията изобщо



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.02.07 18:07



Е гати...аз явно съм най-тъпата тук. Изобщо не разбирам, за какво говориш. Всичко ми е като едно изречение, на което не схващам смисъла. Да не би да са забранили точките със закон, без да съм разбрала?
Да видим, какво успях да хвана в тази бля-бля-каница.....

Баси, сигурно аз не съм в ред за да си мисля, че Любовта е главното.
В ред си...главното е! От тук нататък обаче, в главата ти е пълна каша, какво всъщност е любовта, защото тя няма нищо общо с даванките и вземанките, за които говориш. Тези възвишени приказки са си просто словесни мастурбации....

И накрая да вметна една моя позиция:
Убий ме с камъни, но аз ще продължавам да твърдя, че човек преди всичко, трябва да се е научи да обича себе си. Тук хората се опитват да си спомнят, кои са и се учат отново да го правят.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 18:07



В началото разбира се, си мислех, че ме обича, дори и по някакъв негов си начин и нищо не съм ИСКАЛА и обожествявала, просто приемах нещата такива, каквито са
И аз не знам как се изтощих, не усетих
В един от отговорите срещнах нещо подобно



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано18.02.07 18:09



Един мъж трябва да вдъхва много сигурност и по-малко респект. Този излъчваше сигурност. Беше убеден, че иска точно мене и не му трябваше нито време за размисъл, нито пробни периоди, нито игрички на на скришка-мишка. Нямаше начин да не му се доверя.



Тема Re: Ето - на!нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 18:26



Права си
Точно това не исках да стане
Навярно направих грешка, че влязох и питах
Не искам да мисля за болките, страховете, загубите, разминаванията си и при всяка нова среща да се връщам към тях
Не искам и да ги помня, и да храня недоверието и да циментирам Егото си по този начин
Не съм се сдухала, а дори и да е така, ще ми мине :)
Не мога и не искам да накарам никого насила да ме разбира
Всеки гледа сам от алабастровата си кула
Някой не посмяха дори прозорчето да открехнат от страх, срам или Бог знае какви други чувства
Други метнаха по един леген с вода
Повечето дружелюбно ми помахаха с ръчичка, което е някаква надежда :)
Е, на всички благодаря



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 18:29



Абе има някои, дето ги е страх...Бяха ти писали по-горе, че е много важно мъжът да знае какво иска (т.е., теб), за да се получи това с любовта...На всеки му омръзва само да дава. Дано не съм много неясна





Тема ааа, заповядай :)нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано18.02.07 20:40



Подарявам ти одата за кактусите :))

До сега съм си раздавала "мъдростите" безплатно, точно от теб ли ще почна да гоня за авторски права?



"Да вървиш означава да очакваш и да възпитаваш у себе си търпение."

Тема Ей сега ще ти обясня!нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 09:00



Ти онази "няма значение" ли си пак или си се родила отново току-що?

Ти четеш когато имаш време, ама аз нямам време да ти чета всичкото време, защото за мен дойде време - няма време и ме хваща яд, че едно време имаше страхотно време, а сега - няма време...

"Много мисля и сигурно това ми е грешката"

ДА ! Точно това ти е грешката! Твърде много мислиш. Както аз мислех на твоята възраст...

Много ми е неприятно да ти съобщя сензационната, за теб, новина, че (как говорят русские):

Чем меньше знаешь, тем больше живешь.




Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 10:42



Обикновенно, когато някой мине в мелодраматичния стил, го гложди дълбока болка

Ако забележиш ще видиш, че за любов говорят най-вече ранените хора, докато истински щастливите са като истинските пиячи - отпиват от щастието жадно, но тайно, далеч от хорските очи.
Твърдиш, че любовта трябва да е главното. Ами не съм съгласна За мен най-главното е да си щастлив, а това не винаги става с любов. Даже напротив, има хора, за които любовта е страдание, болка - не, не говоря за несподелената, а за тази, която има отговор, в която другият също отговаря на чувствата ти. И въпреки това си в едно от онези положения, в които силата на огъня е прекалено голяма за да изгражда и единствено и само изпепелява. Лично аз се считам за благословена - два пъти съм изпитвала подобен ураган, първия път бях много силно обичана, втория - много силно обичах. Всеки човек трябва да изпита веднъж в живота си поне едно от тези чувства, те са част от нашето изграждане като индивиди, но честно казано, дори животът ми да зависеше от това, не искам пак да ги изпитвам. Всъщност, ако трябва да стана крайна, то и живота ми реално зависи от това - не мисля, че бих го преживяла отново. Но не говорим за това, а че не искам да ми се случва отново Да, още вярвам в любовта, но оставям други да обичат Навлизам във възраст, в която това далеч не е главното. Или ако има една основна любов, тя е към мен самата Това не означава, че трябва да нараняваш или пречупваш другите, това означава просто, че е време младежкият плам на първите чувства, в които да страдаш е удоволствие, а нещастието те прави щастлив, да отстъпи пред нова форма - да обичшаш другия без да забравяш да обичаш и себе си. Всъщност, ти вече не можеш да обичаш другия, ако не обичаш себе си.
Така че любовта? Не, не е унищожена, просто променена - като нас самите. И слава богу

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано19.02.07 10:49



Правилно! Ако човек иска любов, той не трябва да се страхува от чувствата си, да се опасява да не бъде прецакан, да се презастрахова на всяка крачка, а да си даде свободата да обича. Безрезервно, без подозрителност. Пък да става каквото ще!

За съжаление, има доста хора, които са наранени от досегашни връзки и пренасят наслоената мнителност, обида и огорчение върху хора, които не са с нищо виновни. Неистово се нуждаят от какъвто и да е човешки контакт, който обаче, веднъж получили го, отблъскват. Проблемът им е не, че са сами, а че не са с този, когото (все още) обичат. Какво да се прави в такова състояние? Според мен - не търсиш друг (заместител

), утешаваш се с нещо, поплакваш си; според други - клин клин избивал, така че намираш го спешно (клинът, горкичкият той!); според трети - да се хвърлим в бурното море на многобройните, паралелни връзки, всичко което падне! Варианти - разни.
А любов има. Обаче...и тук почват разни причини, които основно се свеждат до егоизъм, инертност, материални интереси и еснафлък, както и какво ще каже по въпроса баба ти.



Тема Re: ааа, заповядай :)нови [re: Hell]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 10:53



Благодаря ти :)
Нещата са толкова простички, а отговорите толкова ясни, че понякога не ги виждаме
За жалост почти никой не усеща болката на цветето когато умира
Навярно има хора, които дори не ги забелязват или ги мислят за приятна, понякога и досадна подробност от пейзажа
А някои са си направо алергични ;)



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: wasted_youth]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 10:56



има и любов и кво ли не. само че няма връзка между любовта и корема. вторична е тая връзка и менте. няма нужда да се преживява факта а да не се забравя.



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: wasted_youth]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 11:08



Да,
за това ми беше думата - А любов има. Обаче... ;)
Е когато има любов, според мен не би трябвало да има Обаче... защото живота ни не е толкова дълъг, не е толкова безметежен и пълен с щастливи мигове, че да си пропиляваме шанса
Както и да е
Не съм от тези, които лесно губят надежда, но не се и виждам като героиня на романтична комедия с щастлив край ;)



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 11:18



а какво те кара да се оплакваш от съдбата си в такъв случаи. някак не се усеща какъв е проблема след като нямаш цел.



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: aз]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 12:12



Какво в думите ми те накара да мислиш, че нямам цел?
Любовта според мен не може да бъде "цел"
Има ли мисъл и превърнеш ли в цел любовта, тогава е нещо друго, тогава вървиш с Егото си напред
И не се оплаквам, просто питах

А проблем аз виждам в това, че света стана прекалено материален и бездушен



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Авторимa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 12:29



Може да не се виждаш като героиня на романтична комедия с щастлив край, но факт е че вече си героиня в добре познат и банален сапунен сериал, сори!

И вместо да задаваш дълбокомислени въпроси и да излагаш философските си прозрения относно това, какво е аджеба любовта, по-добре е след като си разбрала, че си излишна там където не те искат, да не досаждаш повече! (Съветче просто!) Да, надежда има, но когато човекът /мъжът/ обича другата жена, твойта любов си остава едностранна! А ако ти наистина обичаш, ще го оставиш този мъж да бъде щастлив, та дори и без теб, ето това е ЛЮБОВТА!



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано19.02.07 12:34



Точно така, абсолютно на същото мнение съм. Не бива да си пропиляваме шанса. И не би трябвало да има "обаче". Само че, дори и да го няма за теб, дори и съвършено от нищо да не ти пука в името на любовта ти, при другия пък може да не е точно така! И настава едно неловко мълчание...

От нищо не се оплаквам, само споменавам така, констативно.





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: EvaB.]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:09



Разбира се, че е така както казваш(за това кой говори за любовта) :)
Главното е да бъдеш щастлив казваш, да обичаш себе си, но си и добавила Това не означава, че трябва да нараняваш или пречупваш другите
Няма как да стане това според мен. Обичайки себе си и търсейки щастието къде ли не - в кариера, пари, лукс, забавления, а дори и в любовта, няма как да не навлезеш в нечии чужди територии и чужди интереси и търсения, и се започва битката
На мен материалното не ми дава това щастие, за което може би говориш(не съм с много принизени изисквания нито съм презадоволена, просто съм благодарна на това, което имам)
А иначе, не обичам битките, може би в това ми е проблема
Всяка по този начин постигната "победа" ми създава угризения и не ме прави щастлива
Броя я за Пирова победа



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: wasted_youth]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:21



Да де :)
И на мен за неловкото мълчание ми е думата
За разминаванията, за СТРАХА да повярваш и да опиташ
За агресивността, която кой знае как изведнъж избликва когато попиташ - "абе ти знаеш ли какво е любов?" и очакваш простичкия отговор - Любовта е приемане и липса на СТРАХ, а чуваш какво ли не друго
Заради това, че си напълнил "чекмеджетата" на съзнанието си със собствените си и чужди болки, предразсъдъци и опити(понякога адски прашасали)
А това е тъпото Его, което всички ни "пази" много усърдно, най вече от любовта

Е, глупости вероятно си мисля аз :)



Тема Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво е тованови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 13:40



"щастие"? Казвайте, бе, мам ви женска!

Само не ме пращай към тълковния речник, оксиморонке, защото аз ще те пратя към правописния да видиш как се пише "обикновено".

Айде да изиграем сценка, че дано да проумея нещо от великите ви женски мечти и блянове за щастие. Айде да те видя, отворке такава.



"За мен най-главното е да си щастлив, а това не винаги става с любов."

С теб сме съпруг и съпруга. Обичали сме се с теб нявга-нивга преди сватбата. С течение на годинките... Ясно, знаеш...

Сутрин излизам в 6:00. Вечер се прибирам към 18:30. В събота работя, но мога и да не работя.

Казвай ясно и точно какво да правя през извънработното ми време, та да се чувстваш щастлива с мен! Ясно и точно!

Редактирано от ASSASSlN на 19.02.07 13:43.



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво е тованови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 14:01



Трудно ми е да си представя подобен казус, при мен нещата определено не изглеждат така


Обичта не винаги изтлява, но дори и така, при мен се превръща в уважение
Уф, айде да играем на твойта игра, после ще играем на мойта

1. Сутрин не използваш цялата топла вода и не ме будиш (ако аз ставам късно де). Ако пък ставам по едно време с теб, искам събуждане с целувка
А, и оставяш отворена вратата на банята, понеже не обичам изпотено огледало.
2. Не си ръсиш чорапите, гащите, леопардовите прашки и т.н. из целия апартамент. За тази цел си има кош за мръсно бельо Не се сещаш последния момент, че днес искаш синьо-сивата риза на ситно, а не на eдро райе и не ме вдигаш да ти я гладя. Или ако ме вдигнеш, не се чудиш защо те гледам злобно (в този случай се предвижда и някаква благодарност от твоя страна, която задължително да започва с чаша с кафе докато гладя)
3. Ако по някое време през деня се сетиш, че ти се ядат свински уши, не ми пращаш смс с текс - "купи кило уши и оцет за довечера", а си ги доставяш сам. Смсът към мен трябва да съдържа думите "миличко", "любимо", "скъпо" и т.н. сладникави обръщения в стил 2 654 епизод на "Дързост и Красота".
4. Вечерта се прибираш и по малко уморения прави вечерята. Или излизаме да хапнем навън. С тези цени в България е лесно и достъпно. Ако аз сготвя, ти ще измиеш чиниите, а няма да се изнижеш да гледаш Левски-ЦСКА (така и така Левски ще победят)
5. Водим разговор, различен от служебните ни проблеми, децата, сметките за парно, вода и ток, съседката и новата й прическа, съседът и новата му въдица. Запомни веднъж завинаги - не ме интересува новият ти гаечен ключ, теб не те засягат новите ми патъци. Следователно не говорим за тях. Можем да обсъдим нова пиеса, на която да отидем, или книга, която някой от нас е прочел. За световния мир и войната в Ирак, за природата и изчезващото добро.
6. Оставяш ми време за мен самата. Банята е твоя 10 мин, след това е само и единствено мое царство. Пипнеш ли някое бурканче, губиш крайник.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: ASSASSlN]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 14:07



Извинявай, че са намесвам
Не искам да те предизвиквам, само питам
Каква е тази мания и дребнавост да забелязваш(отбелязваш) правописните грешки на другите?
Какво ли става ако правописа ни е изряден, но сбъркаме някъде другаде (според теб) ;)?

Мисля, че поощрението е по-добрият начин за общуване, но това само аз го мисля, съвсем не мисля, че всички трябва да мислят като мен

(нямам точки на края на изреченията, а сигурно и много други грешки имам...нарочно ;))



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: EvaB.]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 14:11



Бива си те
Де го този мъж? :)))



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: нямa знaчeниe]  
Авторимa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 14:23



Хахаха, бях сигурна че правописните ти грешки са умишлени!

И то не за друго, а защото просто те знам коя си!



Тема Е-е-е, хайде стига!нови [re: имa знaчeниe]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано19.02.07 14:36



Наскоро си пийвахме по едно питиенце с един клубар и той, доверително и ухилено до уши ми съобщи, че тук хората са общо взето нормални симпатяги, но все се появява някой параноик.
Та - добре, де, коя е (според теб)? Заинтригувах се...А ти кое си?





Тема Re: Е-е-е, хайде стига!нови [re: wasted_youth]  
Авторимa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 14:43



Ех пък ти, жената иска да се скрие, пък аз да я разкривам! Не щъ такиа лоши работи да прая;)))) Пък аз само наминавам!





Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 14:44



щастлив краи - краен резултат от всяко начинание. кое друго може а бъде цел. е може и липсата на щастлив краи да е цел. ако е така не съм прав естествено.



Тема Готово! Ставаш на работа. Колко си висока?нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 14:50



Взимам те за жена, миличко, сладичко, най-красивото на света.

Височината не е чак толкова важна, но все пак... Че си дебела ми е ясно и без да ми казваш.

Само ей тук нещо се разминаваме.

"Банята е твоя 10 мин, след това е само и единствено мое царство. Пипнеш ли някое бурканче, губиш крайник."

Баси! 10 мин. Ти нещо май се мъчиш да си прескочиш сянката! Я, се напъни, напредвай в кариерата и заплатата, че да натрупаш пари за жилище с две бани. Нацвъкай си в твоята баня колкото си щеш буркани и бурканчета.

Ако си некадърна и не можеш да изкараш парички ще предприема друга тактика. Ще ти засичам времето, прекарано в банята. Ти като излезеш, аз ще влизам и ще стоя точно толкова, колкото си стояла ти! НЕ смей после да ме питаш какво толкова съм правил вътре!



Тема Ааа, за секса нищо не казвашнови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 14:54



Искам като се видим вечерта да те чукам веднага. Както си с дрехите. Най-вече - задна прашка! Докато хапваме - може да ми се прииска орална любов. Аз ще почвам. Ти ще си седиш на стола, аз ще съм под масата.

А, после - леле мале, ще те късам по шевовете. Ако вземеш нещо да протестираш - развод!



Тема Написал съм обръщението "оксиморонке"нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 14:58



Ако си напънеш мозъка може и да се досетиш, че това има връзка със заяждането ми! Ева веднъж нарече едно мое изречение "оксиморон". А, то не беше. А, сега нейната правописна грешка Е правописна грешка, а не механическа.

Капиш ли си или още трябва да ти обяснявам?



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: EvaB.]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано19.02.07 15:03



Всъщност, ти вече не можеш да обичаш другия, ако не обичаш себе си. Евалата!





Тема Придържай се към сценария!нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 15:07



В него сме С теб сме съпруг и съпруга. Обичали сме се с теб нявга-нивга преди сватбата. С течение на годинките... Ясно, знаеш... , а ти излизаш в 6:00. Вечер се прибираш към 18:30. В събота работиш, но мога и да не работиш.
Къде мислиш, ще имаш сили за секс веднага, че и на уморителни за теб пози

Да бъдем реалисти - секс в събота сутрин в мисионерска поза 5 минути и при това полузаспали (така ще избегням нуждата да се гледаме и виждаме).

А за парите нищо не споменаваш? Всеки уикенд да сме извън града, веднъж месечно някъде из Европата за цивилизоване, ти не ме питаш за патъците, но ти ги плащаш, както и какво правя в неделята, когато съм на езда при отдавна затворен градски хиподрум

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема wasted, не те знам с кой клубар си биланови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 15:12



но ако беше с мен щях да ти обясня принципа ми на писане в този клуб.
Ако имам какво да кажа по теемата и имам време - казваам го ВЕДНАГА, без да чета каквото и да бело друго. Ако някой се закачи с мен - добре дошъл. Рядко се пъхам в чужди разговори. И се заяждам само с определени хора. Как ги определям тия хора - моя си работа, мои критерии. А, да използвам момента и да обявя, че с Ева сме се развеждали три пъти. С тем не се ли разведохме веднъж???

По тези мои критерии в петък вечерта ме хванаха нервите заради едно твое мнение, което направо обезсмисли усилията на неколцина клубари. Още тогава мислех да ти реагирам остро, но си помислих, че може да е някакъв спорадичен страничен порив на вятъра, ама сега виждам, че нещо мнооого те духа сливенския вятър.

Нашите съвети към треперещата от нерви клубарка според теб били "фриволни"

Виж какво значи думата "фриволен", върви пак в онази тема и виж как усмихнатата клубарка, видимо развеселена благодари за "фриволните" ни съвети.

Чао, цункам те!





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано19.02.07 15:12



А иначе, не обичам битките, може би в това ми е проблема Добре е, че осъзнаваш проблема! Всичко е борба. Целият живот - от самото раждане до смъртта си е борба! Всяка глътка въздух е борба - с всяка глътка ти отнемаш кислорода, за да я върнеш мъртва без него - отнемаш кислород, който може да диша и някой друг вместо теб.
мястото, което заемаш, за да си изкарваш хляба, някой друг може да чака за него.
Хялбът, който ядеш, също си го извоювала, защото има десетки други, които биха ти го отнели, ако можеха.
Всичко е борба. И в нея няма добри и лоши. Има само победители и победени.

В живота има хора, за които си заслужава да минеш през всичко и всички. И такива, през които трябва да минеш.Ако спечелиш - печелят те - важните за теб хора. Ако загубиш - губиш само себе си.
Така поне аз мисля и аз действам.



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво е тованови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано19.02.07 15:21



Леопардови прашки? Ева, Господи, нали не излизаш с мъже, които носят това?



Свински уши? О.К.- за вкусовете няма да спорим.

Но пък цял крайник за пипване на "бурканче" си е направо брутално.



Тема Апропо, ти що не кажеш кой е тоя клубар,нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 15:24



с който сте се видели? Хайде да те видя колко си смела! И ние сме заинтригувани като теб!





Тема Пари ли??? Ооо, нещо си сбъркала адреса!нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 15:36



Аз изкарвам точно толкова пари, колкото и ти! ТИ ги разпределяяш! За готвенето сме се разбрали вече. Някой ако иска да си готви - да си готви, негов проблем. Мен не ме мислете. Ти ще ми даваш дневни пари, аз ще ти връщам касови бележки. Не ща да ме переш и гладиш. Сам ще си ги върша тия работи, както в момента.

Щом не ти се иска толкова чест секс - не се притеснявай. НЯМА да ти искам, но и ти няма да ми обръщаш внимание, че ще започна да се прибирам вече доста по-късно.

В неделя - заминавай където си щеш, яздИ когото си щеш. В неделя аз съм за риба, ама не се надявай да ти нося улова вкъщи. Не ми се ще да чистя миризлива риба, а теб да те принуждавам... Няма. Ще ми се цупиш.

За чужбина... Нямаш никакви проблеми. Когато решиш - взимай билети за където си щеш.

------------

Давай, ти си на ход!





Тема Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 15:41



ненужните и мухлясали вече бурканчета ще изчезват. Небрежно ще ги размествам и ненужното бурканче ще изчезва. При скандала ще казвам невинно:

- Амиии, паднаха, не знаех кое бурканче къде стои и затова стана бъркотията.



Тема Re: Пари ли??? Ооо, нещо си сбъркала адреса!нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 15:48



Ще носиш поне риба от магазина, полезна е за здравето

Очистена! Да се оправдава неделната ти липса. Аз ще се прибирам в добро настроение и ще се правя, че не виждам етикета с цената на нея
Аз ще водя децата на ясла/градина/училище, ти ще ги прибираш. Ако ще ходиш на кръчми, първо върни тях, не ги забравяй в автобуса или пред блока
Приятелите ти са добре дошли в къщи, само ме предупреждавай мен да ме няма. Един ден в седмицата апартаментът е твой, един ден мой. Ако щеш, кани стриптизьорки, все ми е едно. Само после да го намирам чист и никой да не е пикал в обувките ми. И ако може, почиствай следите от кръв, пардон, кетчуп по тавана.
Ти ще си разхождаш кучето, аз ще се грижа за котката. Ако кучето нарани котката, ще влезе във вечерното меню.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 15:50



При което аз случайно ще изтърва точилката на главата ти...двайсетина пъти



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано19.02.07 16:26



Ама ти и точилка имаш? Само като оръжие за самоотбрана и инструмент за справедливо наказание срещу неразбрани мъже ли я използваш, или и по предназначение? Например да разточиш кори за баница, когато си в особено походящо за целта настроение... Ако сега кажеш, че и кори точиш, определено ще се олея с кафето.





Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 16:34



Ми...все трябва нещо да сложа в кухнята, декораторът каза, че точилка изглежда подходящо


Сега се чудя дали да не си купя и пакет брашно, да изглежда по достоверно
И може би е крайно време да спра да използвам хладилника за шкаф

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано19.02.07 16:50



За хладилника си абсолютно права. Колкото и човек да обича да похапва навън, не е зле да му се намира нещо за особени случаи или поне някоя и друга бутилка да се изстудява вътре.


Но, що се отнася до пакета брашно като декоративна част от кухненския интериор, съм скептична. Я опитай с връзка лук, връзка чесън и сухи чушки, провесени тук- таме, и кухнята ти ще придобие народняшко- селски вид, който просто приканва към използване и на точилката по предназначение.



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
АвторБeл (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 16:56



Ми то света винаги е бил такъв- материален и бездушен. Да не мислиш че преди 1-2-3-5 века е било по-иначе? Просто сега хората, информацията и контактите са повече и това става много очевидно:)))

но иначе мисля че те разбирам. това меланхолично настроение в което си изпаднала, е обичайно...и преминава.





Тема Re: wasted, не те знам с кой клубар си биланови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано19.02.07 17:00



Фриволни, именно фриволни! И тъкмо тебе съм имала предвид. Не съм визирала тебе конкретно, но ти се разпозна. Защо ли!?
Знаеш ли, готин, майтап - майтап, но палячовщината не винаги е уместна.



Колкото до "развеждането" - отказвам да ти ползвам терминологията. Откакто (в лична бележка) ме напсува яко, как да ти кажа - силно охладнях към тебе. След това един друг ме напсува (на бележка)...Да сте живи и здрави ви пожелавам и нека аз съм най-големият ви проблем! Не очаквайте обаче да ви вляза в тона.



Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 17:32



Че тя точилката ще бъде използвана по предназначение, ако Асасинът пипне някое бурканче


А в моятя красива, бяла, безупречна кухня, в която май влизах тази година, сухите чушки ще изсъхнат от мъка

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема С кучета и котки НЕ ме занимавай. Гледай си гинови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 17:51



ти! На мен не са ми потребни. Прощавай, ако отвреме-навреме настъпя някое от тези твои любими същества, ама те са си виновни, че се завират в краката ми!

Предлагам да се разделят семейните дейности не на ден, а на седмица. Една седмица АЗ върша всичко вкъщи. И децата... и всичко останало. Включително и през уйкенда. Ти си свободна да си правиш свободното време каквото си искаш! КанИ си каквито си щеш гости, прави каквото си щеш, аз и децата ще намерим начин да не ти се пречкаме. ХодИ където щеш. Ако щеш - не се прибирай, само в такъв случай ми се обадИ към 22:00, че да знам и да заспивам спокойно. Аз няма да ти звъня, че да не взема нещо да те стресна.

На другата седмица - ротация.

Щетите ще се поемат от виновния на принципа: "Който чупи - купи!"

Става ли така?



Тема Кухнята ще я направим гълъбарникнови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 18:00



Аз съм и гълъбар, на всичко отгоре. Ама, отглеждам гълъбите и ги продавам. Сметка няма да ми дириш. Ти си гледай кучето и котката. С мойте гълъби няма да се занимавате, щото ай ми изчезне някой гълъб (демек - изяли сте го) ай грабвам черпака и ще ви натроша коравите кратуни...

Точилка ще ми размятква нашата примадона, моля ви се! Само да я пипнеш и ще видиш наяве явлението "бой с бурканчета".

Аз Асасина, глава на семейство ли съм или лукова глава, а?

Редактирано от ASSASSlN на 19.02.07 18:17.



Тема Re: Кухнята ще я направим гълъбарникнови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 18:04



Аз Асасина, глава на семейство ли съм или лукова глава, а?

Въпросът е реторичен, нали?



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Настоятелно те моля да видиш каво значи думатанови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 18:16



"фриволен". Хм, тъпо и упорито продължаваш да твърдиш, че нашите съвети са фриволни. И то при положение, че въпросната клубарка се върна и засмяна ни благодари! Много усмивки имаше в нейните благодарности. Аз се зарадвах за нея, че е успяла да се отърси поне малко от стреса.

А, твоите съвети не са фриволни. Тъпи са. Приложими са, ама за темерут като мен, но не и за трепереща от нервен срив жена!

Двама сме те напсували??? Амиии, замисли се тогава! Аз, когато псувам и критикувам, първо мисля. Ти като критикуваш мислиш ли изобщо? Другия не го знам кой е и не ме интересува, ама мъж да псува жена е рядко явление. И то лично! Такава жена би трябвало да се замисли дълбоооко!



Тема Символичен е!нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 18:23



Една подгонила мъжа си с точилката. Той се мушнал под спалнята. Жената:

- Излизай, беее!
- Няма да изляза, че да рабереш, че мъж командва в тази къща.

------------------------
Ще се разберем с теб. Много обичах дуетите на Лиляна Кисьова и Видин Даскалов. С теб трябва да разучим ей тази партия и на някое клубно парти да шашнем публиката.

Дето има дружни сили
и любов владее,
там не трябва нищо друго,
само да се пее!

-----------

Чао!



Тема Чаонови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 18:29



Утре ще обсъдим издръжката след развода



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: имa знaчeниe]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 18:53



Знаеш ме коя съм....ама друг път
Ако не слагам точки и не се старая да пиша както на "някой" би му харесало за мен си има някакъв смисъл
Например защото мисля, че в живота точки няма, има само една, която всички знаем коя е..., и защото на никого не държа да се харесва23 г. това правих и не се харесах, сега няма да го правя вече. Точка;).

е, аз ли съм тази , за която си мислиш? :-)



Тема Re: Написал съм обръщението "оксиморонке"нови [re: ASSASSlN]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 18:58



Няма значение, но ти не само на нея си правил забележки за правописа или за не знам си кво си
Та за това питах, без заяждане :)
Просто ди препориочети постингите от първата страница
Аз друго не съм чела :)



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: Markizata]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 19:01



И в любовта ли е така , както описваш?
Това е ново за мен и очевидно няма да се справя в този живот



Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: EvaB.]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 19:10



Много сте забавни :))))
Ако можехме всички и всичко с това чувство за хумор да приемаме винаги,
и да си го казваме - проблеми нямаше да има(респективно разводи)
За съжаление не е така
В повечет случаи, по-ведрия, по-обичащия и по философски настроения го запазва по-дълго, но в крайна сметка в един момент и той го загубва...
Надявам се не безвъзвратно



Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: нямa знaчeниe]  
Автор bubble ()
Публикувано19.02.07 21:48



това е много черногледо. Не е ли по-добре да мислиш, че ведрото ни чувство, обич и философско мислене ни помагат да преживеем по-лесно трудностите....на мен лично този начин на мислене повече ми харесва, пък няма лошо и малко отстъпление/лееекичка депресия/ и пак бодро напред. Ужас -звучи ми като пионерска песничка





Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: нямa знaчeниe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 21:57



да не ти пука



Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: bubble]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 22:12



Май не си ме разбрала :)
Аз сега наново си въстановявам чувството за хумор и ведрината, и се радвам когато ги видя
А иначе как мислиш, дали точно по този начин щеше да се води диалога ако wasted_youth и ASSASSlN бяха съпрузи от 3-5 и повече години
Теориите и добрите пожелания са ясни, а битките понякога са до смърт... на любовта



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 23:59



Ама, darling, не виждаш ли, че сама си го казала? Какво общо има любовта към себе си с егоизма? Аз обичам себе си. Не обичам да наранявам другите или да ги тормозя, това прави мен нещастна. Ако усетя, че се случва така, просто се отдръпвам. И всичко е просто въпрос на гледна точка и думи...Смятам, че това, че обичам себе си, ми дава възможност да обичам и другите хора, което се изразява в това да съм по-отстъпчива и толерантна към тях. Някои наричат и това любов...Ти как го наричаш? Хайде да спрем да философстваме, че то не остана време да се обичаме!


ПП За любовта е глупаво да говорим отново и отново...то май от времето на първите членоразделящи маймуняци досега не е останал някой, който да не е разсъждавал или изказвал мнение - има ли я, няма ли я, и що е то любов...А истината е една (послушай Ева) - тези, които обичат, не разсъждават по горните въпроси, и определено им личи, че са щастливи. Ако те интересува, ще ги познаеш.



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: нямa знaчeниe]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 00:06



Има ги...Че са и много отгоре на описаното...Ама Ева не е изредила какво прави жената, за да се чувства мъжът достатъчно добре, за да се държи по гореописания начин





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: wolf4o]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 07:48



Е за тези отдръпвания говоря и аз де и любов "от растояние"(не я познавам)
Защото до такава степен се "отдръпваме" и заобичваме себе си, че още срещнали - несрещнали някого (да не говорим за познаване) - веднага го натикваме в нашите рамки на "познатото"
И гордо го оставяме пред вратите на собствената си "крепост" да драпа като коте по олук, или го шамаросваме така, профилактично за "добър ден", защото ни се е сторило, че е навлязъл в пространството ни и евентуално МОЖЕ да ни направи "нещастни"

Честно казано забелязвам повече хора, които за нищо на света не биха признали, че често се чувстват нещастни (те са доста безпощадни към себе си и другите), а за щастливи - 100% има, така както съм щастлива и аз често, с природата, децата, работата, приятелите, със заниманията си

Само не ми споменавай за онази Божествена самодостатъчност, че съм алергична към нея ;)



Тема Re: Абе, колко пъти ще трябва да ви питам какво енови [re: wolf4o]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 07:51



Да я питаме тогава :)
И аз съм любопитна да науча
Иначе имам един сценарий(може и няколко), но не знам колко време може да продължи такъв спектакъл ;)



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: mirror_]  
АвторПpaдa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 08:20



Бравооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Дааа! Забавни сме! Мнооого сме забавни.нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 08:54



ВЕЧЕ



В някакъв град пристигнал пътуващ цирк. Разпънали шатрата, започнали предствления. Хората много се смеели на смешките на клоуна.

-------
В поликлиниката на града отива някакъв човек на преглед. Обяснява, че му е много тежко на душата. Доктора го посъветвал да отиде на цирково представление и да се разтуши и поразвесели. Много добър клоун имало.

- Докторе, аз съм този клоун...

-----------
Ууууууфффффффф, скъпи denmar&son. Години минаха вече... Все ви обещавам съдействие... И нищо не правя... Имам ги пълните съчинения в три дебели тома. От 1969 година. След това НЕ са издавани.

НАИСТИНА ВЕЧЕ ще се стресна. Започвам утре допълването на труда ви. "И я че я изокам некой ден" ще е за мое начало.

(Благодаря ви. Ако не се сещаш, г-н Мързев, кой съм - напъни се...)





Тема Re: Дааа! Забавни сме! Мнооого сме забавни.нови [re: ASSASSlN]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 09:24



Вица го разбрах, но съвсем не се чувствах като "на цирк"

Изглежда ти го възприемаш така, което веднага ме навежда на мисълта, че твоите представи за семейство, изисквания и отношение към партньора са съвсем други(моите също)
Всички сме гледали филми и с подобен сюжет, но в живота всеки си има своя филм
От два филма - един трудно се получава
С двама(3-ма и повече) режисьори има, но те са като етюди върху една тема и са крайно различни пак

Останалото изобщо не го разбрах, а да се напъвам не искам



Тема Казвай колко искаш!нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 09:30



Добрутро, миличка Ева. Обичкам те. Все още. Искаш след развода да останем добри познати и да се разберем кОлтурно за издръжката. Добреее! Хвани ме, обаче, първо за ДРЪЖКАТА.

Повече от 80 лева НЕ ти давам!

Районният съд ако ме осъди В ИМЕТО НА НАРОДА на по-голяма издражка, аз, пък, В МОЕ ИМЕ ще обжалвам в Областния съд. Ако те, пък, са на принципа: "Гарван гарвану око не вади", ще отида и до Върховния. Ако и там са същите...

?

В Европата сме вече. В Стасбург ще решат колко да е издръжката. Ако решат да е европейска изДРЪЖКА, ще настоявам да ми присъдят и Европейска заплата.

Ако не ти харесват моите действия - оплачи се на Арменския поп. Представителство в Бг:





Тема Re: Дааа! Забавни сме! Мнооого сме забавни.нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 09:45



"Останалото изобщо не го разбрах, а да се напъвам не искам"

А, аз, пък, не разбрах какво си разбрала, че да мога да го извадя от останалото и да разбера какво не си разбрала.

Не искаш да се напъваш??? Че КОЙ те "кара" да се напъваш? Аз ли? Пак ли аз съм неясен? Пак ли аз съм виновен??? Писна ми да съм ВИНОВЕН.

На г-н Д. Мързев рекох да се напъне, не на теб, кьорава ли си?! В сайта, който цитирах, си е аписал името най-отдолу, човека!!! КОЛЕГИ СМЕ !



Тема Re: Казвай колко искаш!нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано20.02.07 09:46



Днес ме боли глава


Ще се развеждаме утре

П.С. Пък и не съм настроила още всички кокошки, тъй де, съседки, срещу теб

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Друго не си чела??? Амиии - да си! Твой проблем, ннови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 10:18



ми го прехвърляй на главата! Аз не само съм чел първата, а и ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ.

Нищо лично, ееей, муцко!!! Аз съм си такъв... Смотан тип съм. Не мога да стана виртуален приятел с жена, докато не се скарам с нея.

С една такава "няма значение" докато не се скарахме - не мирясахме. Мдааа! В "Ботуша" не само се запознахме наживо, а даже се разцелувахме и седяхме "кълка до кълка". После пак се скарахме, както е редно за едно нормално семейство.

Капиш?

Основно правило на интерминетиката... Грешка. "интернетиката" исках да кажа...

е


НЕ си мислИ, че говориш с човек на ТВОЯТА възраст и с ТВОЕТО мислене!

Аз съм на 47. Ти?





Тема Пука ми че ми дреме че те боляла главата!нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 11:01



Писна ми на горната и на другата глава от твоето главоболие! Всяка вечер, като искам да се чукаме все ми приказваш: "Не мога сега, боли ме главата!"

Слон да им го тури на твоите кокошки... Кудкудякайте колкото си щете! Аз отивам в съда да си внеса молбата. ПодготвИ си медицинско свидетелство за перманентното ти главоболие. Ще ти трябва за да имаш някакво оправдание на моето обвинение:

...

Уважаеми госпожи и господа съдии, освен, както писах по-горе, че съпругата ми е със свадлив и скандалджийски характер, не получавам от дълги години насам необходимата ми сексуална наслада. ;(
Аз си имам физиологически нужди, но тя все ми отказва под предлог, че я боли глава. Съжалявам, че публично излагам лични подробности, ама вече НЕ издържам.

.........

Ако кокошката на гишето на деловодството вземе да ми кудкудяка че НЕ можело без адвокат и разбера, че е болна от синдрома "Криворазбрана женска солидарност", аз ще й изкукуригам:

- Я, се разкарай, ма! Дай ми входящия номер на молбата, че да не вземе да стане течение във вашия "Личен състав", пардон, "Управление на човешките ресурси" ! Такова течение ще стане, та чак трудовата ти книжка ще излети през прозореца като палома бланка!





-----------
Ако се каниш да ме питаш коя ми е другата глава, отговарям веднага, без бой. Аз съм от Палеонтолозите.

[image]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bg/thumb/2/29/Byzantium_eagle.jpeg/250px-Byzantium_eagle.jpeg[/image]

Пука ми че ми дреме че те боляла главата!



Тема Аз вече пея работнически песни. "На крак о прариинови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 11:23



презрени! На крак о роби на любовта!"

Бъбълке, к'во стана с оная твоя тема за електроснабдяването? Професора обАди ли се там?

Брееей, тия дни ме е обхванала писателската еуфория и не ми остава време да чета. Ама, ще отида ей сега във форума му да видя дали ми е писал нещо или ме е изтрил. В неделя вечерта се опитах да се свържа с него и да си поприказваме искрено, лично и публично, но и трите му телефона все заето даваха...

Цун-цун!





Тема Аз и wasted - семейство??? Хиииииииии!нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано20.02.07 11:53



"Семейство Адамс" ще сме. Но преди да я взема за главна героивя ще трябва да се пребори с "конкуренция"-та на Бъбълката и Ева. Те са актуални сега. По-старшите в "харема" ми отдавна съм ги "превъзпитал". Знаят ми номерата и си кротуват.

Ааа, аз глава на семейство ли съм или някакъв друг вид глава, а?



Wasted е с много корава глава. 200 по Роквел. Но ще я подложа на съответната обработка и ще омекне така, че да мога да я измервам по Бринел. Като научи наизуст "Укротяване на опърничавата" главата й така ще омекне, че даже и по Шор да я меря - нула ще показва. Дааа, кръгла нула ще стане! Дори и да се опитва да се повдигне на нулева степен - няма да успее, защото аз отдавна съм нула факториел и тия номера не ми минават.

Цункам ви всички женички. Обичкам ви!



Тема Уважаеми Господин Съдия,нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано20.02.07 14:17



моята причина за развод е само една - мъжът ми е един такъв, тих и кротък, мълчи, та край няма

Идете, Г-н Съдия, в клуба на разведените, вижте и там колко е мълчалив, и колкото отсъдите, толкова издръжка ще взема

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: нямa знaчeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 14:47



да не ти пука - мсг го няма само че без триене секс няма както и само с триене.
/за любителите на триене в покои/



Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 14:59



любовниците - доморасли стратези наи ме интересуваше мнението им.
без него съм загубен. като пораснат още малко и маика им/т.е. тая заради което се появих тука/ сигурно ще им разреши да вземат самостоятелно решение без да умуват по цял ден. не съм случил пак. що така цял живот - еба ли маа му. и да слушате маика си щото иначе мене ще трябва да слушате.
а тогава ще се наложи да изпълнявате даже. и то с желание в погледа.
ебати тапнята!



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор foam (непознат за теб)
Публикувано20.02.07 15:18



Хм, лесно се говори за чужди чувства нали? Как вие смятате и как мислите, ами долу горе като теб. Първично. Не знам дали някой ще се откаже от любовта си, не знам някой който не иска да дава и взема. Не познавам и такъв който иска да тъне в нещастие.
Живот, странен понякога хубав понякога не. Стига с тези лозунги. Знаем има ли любов всичко я някак безвременно и хубаво. Ако ти се чудиш какво е туй нещо ти пожелавам да я изпиташ.
Тук е клуб за взаимопомощ, и всеки е писал нещо което е главното и водещето в момента за неговия живот, нещо което го е разтърсило и го е накарало да се страхува. Като обичаш не си безсмъртен.
Ама и аз да ти кажа: Ако си щастлива и всичко е любов не търси под вола теле а се опитай да предадеш тази любов.
А ти кога за последно я срещна любовта, беше ли подготвена, какви мисли имаше в твоята глава, вярваше ли че съществува и как тя се яви пред теб такава кавато ти си я представяше или по различна, а ти беше ли я унищожила предварително? А?
Какво стана с нея, само една ли беше или имаше n, при всяка нова любов зареждаше ли се с енергия за нова, п/з колко време се случваше, защо се случваше, как се случваше. А при първата беше ли убедена или имаше знак че идва друга, прогнозата за веремето следеше ли я, тя оказаваше ли влияние върху новата любов. Имаш ли тайна или магия която да пришпорят идването на новата Любов?
Колко редчета написах с думата любов и продължавам, да видя сега дали съм щастлива от това. Ами не. Защо ли - сигурно мразя бившата половинка, уф и това не е, не го мразя. Ух къде греша. Може би не правих всичко- да ето това е отговора не можах да се науча да правя пълнени чушки и крем карамел, не разбирам от програмиране, а и анален секс не практикувам. Колко лоша съм била.
Ще вземеш да излезнеш права. До ден днешен си мислих че дадох всико от себе си.



....

Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор severina ()
Публикувано21.02.07 10:51



Да, има я! Да, ТЯ е най-важното нещо, но ако е споделена!



Поздрав за хубавата тема и за всички които вярват, че Я има:

Какво безумство, ако не любов
Ще ни спаси от страшното безсмислие
Да се родим в самия ръб на яма
И да пълзим от нищото към нищото.

А я охулваме, отричаме, скверним
Отричаме, че още съществува …
Заменяме я с купища пари,
Забравили – любов не се купува.

И колко много живи мъртъвци …
Отровен свят … Почти Апокалипсис …
Едничката любов ще ни спаси,
Макар за миг допусната в душите ни.



Редактирано от severina на 21.02.07 10:57.



Тема Re: Аз вече пея работнически песни. "На крак о прариинови [re: ASSASSlN]  
Автор bubble ()
Публикувано21.02.07 13:11



Кой Професор????????



Тема Уважаема госпожа Съдия,нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 13:48



Вижте й акъла на моята, все още, половинка. Наду ми главата с претенциите си за интелигентност. Няма лошо, ама вие как ще ми обясните факта, че тя знае какво е "оксиморон", а не знае разликата между думите "идвам" и "отивам"?

Амиии, каквато й е граматиката и стилистиката, такъв й е и семейният й живот. Дрънка врели-некипели, а после аз съм й бил виновен. НЕ искам повече да съм ВИНОВЕН. Нищо друго не искам, освен детето. И издръжката й НЕ искам, но знам че сте длъжни да присъдите някаква сума... Искам възможния МИНИМУМ. 30 лева.

Ааа, извинявам се. Още нещо искам. Искам така да определите режима й на свиждане с детето, че нито да я виждам, нито да я чувам. Повръща ми се от нея!





Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: severina]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 14:29



Благодаря ти


Благодаря и на тези, които с отговорите си показаха, че вярват, че я има, и не я объркват с удобния егоизъм

От кого са тези стихове?



Тема Юлиан Вучковнови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 14:34



В твоята тема за сметките за тока го призовах да строши стъклата на ония от енергото, дето са ви отрязали електромерите.



Тема А, аз като НЕ вярвам в подобни химери (вече)нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 14:38



какво да правя?

Ще се гръмна. Или по-лесно ще е да се отровя, а?

Какво е "любов"?



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор severina ()
Публикувано21.02.07 16:17



За съжаление на мога да ти кажа кой е автора на това стихотворение, но всеки път когато ми е криво и се питам дали наистина все пак има любов се сещам за това стихотворение!





Тема Re: А, аз като НЕ вярвам в подобни химери (вече)нови [re: ASSASSlN]  
Автор severina ()
Публикувано21.02.07 16:21



Както се казва „Емиии … съжалявам!”

А ако все пак си решил да се гръмнеш или да се тровиш … по-добре недей – после кой ще ни прави сеир в клуба?!





Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 22:46



какво ли ново да се чуе
то няма ново



Тема Ти недей да ми шикалкавиш, а ми кажи какво енови [re: severina]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 10:35



"Любов"?

Казвай! Казвай ясно, че и аз да видя малко сеир!





Тема Северина, момиче от сняг... Цункам те!нови [re: severina]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 10:39



Северина, момиче от сняг
всяка зима е северен знак
аз го имам в песен от юг
Северина - радост за друг

И като сняг тихо вали
вик от мойта любов
и се топи и навява тъга
песента ми за теб

Северина, момиче от сняг
на приказна фея
е северен знак
целува ме бързо
и по снега тръгва зима
бяла тъга

И като сняг тихо вали
вик от мойта любов
и се топи и навява тъга
песента ми за теб



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: нямa знaчeниe]  
Автор pupi81 (бебето)
Публикувано22.02.07 10:47



Здравейте на всички от клуба! Чета в клуба от време на време, но никога не съм си позволявала да отговарям или пиша нещо, но тази тема е наистина интересна за мен. Ще Ви разкажа моята история, за да докажа на всички Ви, че и след развода има светлина в тунела.....
Бях на 18 години, когато забременях от приятелят ми с когото се запознахме наскоро, но тъй като имах проблеми в болницата ми обясниха, че направя ли аборт, съществува вероятност при мен твърде голяма- да нямам след това деца. И така омъжих се веднага след бала си..., последваха 5-6 месеца разбирателство и любов, ако изобщо е имало любов.... След това мъжът ми се прибираше почти винаги пиян, пребиваше ме като куче и си лягаше.... Не след дълго се разведох с него, детенцето ни беше на 2 годинки, а аз на 21 вече се чувствах като развалина и за мен смисълът от живота беше само нашата дъщеричка, постепенно си стъпих на краката, започнах работа, колегите ми помогнаха да преживея всичко много по-леко, запознах се с един женен лекар, с когото излизахме от време на време в продължение на една година и това ми беше достатъчно, защото нямах сила за по- сериозна връзка. Запознах се с Наско преди две години, той също е разведен, по- голям от мен с 11 год., има също дете на 13 год. и всичко си дойде по-местата, децата се разбираха прекрасно, той ме караше да се чувствам щастлива и макар да не го харесвах в началото, постепенно се влюбих в него, толкова силно, че наистина немога да си представя живота си без него, но ето случи се най-лошото- той падна от 15 метра височина със счупен прешлен и т.н., слава богу всичко мина...., но през цялото това време от 1,5 год. аз трябваше да се грижа за него, да плащам издръжката на детето му, напуснах работа за да мога да бъда до него и да му помагам във всичко... и искам да Ви кажа, че никога не съм си мислила, че всичко ще ми се върне когато той се оправи, напротив -знам че няма, сега сме по-добре от всякога, открихме си фирма и нещата си отиват по местата..... ТОВА Е ЛЮБОВТА!!!! Благодаря за вниманието



Тема Re: Северина, момиче от сняг... Цункам те!нови [re: ASSASSlN]  
Автор severina ()
Публикувано22.02.07 11:25



Благодаря ти!
Много я харесвам тази песен!





Тема Re: Ти недей да ми шикалкавиш, а ми кажи какво енови [re: ASSASSlN]  
Автор severina ()
Публикувано22.02.07 11:37



Не се обиждай от това че казвам че правиш сеир, но на повечето от постингите ти се смея от сърце. Е, кофти става като някоя клубарка се хване на кукичката и решите да спорите – тогава се стига до някоя простотия, ама … и това си е в реда на нещата!
Свят шарен!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.