Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Пари ли??? Ооо, нещо си сбъркала адреса!нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 15:36



Аз изкарвам точно толкова пари, колкото и ти! ТИ ги разпределяяш! За готвенето сме се разбрали вече. Някой ако иска да си готви - да си готви, негов проблем. Мен не ме мислете. Ти ще ми даваш дневни пари, аз ще ти връщам касови бележки. Не ща да ме переш и гладиш. Сам ще си ги върша тия работи, както в момента.

Щом не ти се иска толкова чест секс - не се притеснявай. НЯМА да ти искам, но и ти няма да ми обръщаш внимание, че ще започна да се прибирам вече доста по-късно.

В неделя - заминавай където си щеш, яздИ когото си щеш. В неделя аз съм за риба, ама не се надявай да ти нося улова вкъщи. Не ми се ще да чистя миризлива риба, а теб да те принуждавам... Няма. Ще ми се цупиш.

За чужбина... Нямаш никакви проблеми. Когато решиш - взимай билети за където си щеш.

------------

Давай, ти си на ход!





Тема Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано19.02.07 15:41



ненужните и мухлясали вече бурканчета ще изчезват. Небрежно ще ги размествам и ненужното бурканче ще изчезва. При скандала ще казвам невинно:

- Амиии, паднаха, не знаех кое бурканче къде стои и затова стана бъркотията.



Тема Re: Пари ли??? Ооо, нещо си сбъркала адреса!нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 15:48



Ще носиш поне риба от магазина, полезна е за здравето

Очистена! Да се оправдава неделната ти липса. Аз ще се прибирам в добро настроение и ще се правя, че не виждам етикета с цената на нея
Аз ще водя децата на ясла/градина/училище, ти ще ги прибираш. Ако ще ходиш на кръчми, първо върни тях, не ги забравяй в автобуса или пред блока
Приятелите ти са добре дошли в къщи, само ме предупреждавай мен да ме няма. Един ден в седмицата апартаментът е твой, един ден мой. Ако щеш, кани стриптизьорки, все ми е едно. Само после да го намирам чист и никой да не е пикал в обувките ми. И ако може, почиствай следите от кръв, пардон, кетчуп по тавана.
Ти ще си разхождаш кучето, аз ще се грижа за котката. Ако кучето нарани котката, ще влезе във вечерното меню.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 15:50



При което аз случайно ще изтърва точилката на главата ти...двайсетина пъти



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано19.02.07 16:26



Ама ти и точилка имаш? Само като оръжие за самоотбрана и инструмент за справедливо наказание срещу неразбрани мъже ли я използваш, или и по предназначение? Например да разточиш кори за баница, когато си в особено походящо за целта настроение... Ако сега кажеш, че и кори точиш, определено ще се олея с кафето.





Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 16:34



Ми...все трябва нещо да сложа в кухнята, декораторът каза, че точилка изглежда подходящо


Сега се чудя дали да не си купя и пакет брашно, да изглежда по достоверно
И може би е крайно време да спра да използвам хладилника за шкаф

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано19.02.07 16:50



За хладилника си абсолютно права. Колкото и човек да обича да похапва навън, не е зле да му се намира нещо за особени случаи или поне някоя и друга бутилка да се изстудява вътре.


Но, що се отнася до пакета брашно като декоративна част от кухненския интериор, съм скептична. Я опитай с връзка лук, връзка чесън и сухи чушки, провесени тук- таме, и кухнята ти ще придобие народняшко- селски вид, който просто приканва към използване и на точилката по предназначение.



Тема Re: Хубави приказки, ама са си само приказкинови [re: нямa знaчeниe]  
АвторБeл (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 16:56



Ми то света винаги е бил такъв- материален и бездушен. Да не мислиш че преди 1-2-3-5 века е било по-иначе? Просто сега хората, информацията и контактите са повече и това става много очевидно:)))

но иначе мисля че те разбирам. това меланхолично настроение в което си изпаднала, е обичайно...и преминава.





Тема Re: wasted, не те знам с кой клубар си биланови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано19.02.07 17:00



Фриволни, именно фриволни! И тъкмо тебе съм имала предвид. Не съм визирала тебе конкретно, но ти се разпозна. Защо ли!?
Знаеш ли, готин, майтап - майтап, но палячовщината не винаги е уместна.



Колкото до "развеждането" - отказвам да ти ползвам терминологията. Откакто (в лична бележка) ме напсува яко, как да ти кажа - силно охладнях към тебе. След това един друг ме напсува (на бележка)...Да сте живи и здрави ви пожелавам и нека аз съм най-големият ви проблем! Не очаквайте обаче да ви вляза в тона.



Тема Re: Бурканче лиии? Хич няма и да забележи какнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.02.07 17:32



Че тя точилката ще бъде използвана по предназначение, ако Асасинът пипне някое бурканче


А в моятя красива, бяла, безупречна кухня, в която май влизах тази година, сухите чушки ще изсъхнат от мъка

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.