Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ако това донякъде ще те успокои...нови [re: wasted_youth]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 22:09



По нещо си приличаме, въпреки че казват, че щастливите семейства си приличат, а нещастните са нещастни всяко по своему
Та не си изключение, или сме две изключения ;)
Подобна е и моята история, и аз като теб с подобни мисли се успокоявам
И аз като теб мога да дам всеки момент приоритет на любовта пред всичко друго А дали го мога? Не знам вече, след като прочетох отговора на мама Нети :)



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: MamaNetty]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:36



Защо толкова лично прие въпроса ми, маммо ;)?
Какво в него те засегна толкова дълбоко?
От това, което си ми отговорила мога да съдя, че ти само положителен пример можеш да даваш, а ти се засягаш от името...и аз не знам на кого

Директни упреци и оценки за никой персонално не давам.
Просто споделих какво ми е впечатлението от клуба, а ти си позволяваш саркастично и дори с известна злост да ми даваш оценки, и на кучето под опашката да ме навираш за "добър ден" :)

Различна ли е любовта от преди 100 години и сега, и каква е разликата?
След като прочетох отговора ти и аз вече не знам какъв ми е социалния и "любовен" опит ;), и сигурно точно за това чуждите мнения за любовта ме интересуват
Не ме интересува как да "накажа" този, който ме е наранил защото не искам и не е моя работа
Не ме интересува също как да манипулирам и "моделирам" някого за свое удобство защото мисля, че това няма да ми донесе щастие
Интересувам се защо СТРАХА се пренася от "болната на здравата глава" и как това може да се промени
Мисля, че ако времето е важно за заздравяването на раните, то СТРАХА си е продукт на Егото и при него фактора "време" не е от значение
И сякаш е донякъде добро оправдание да не проявяваш доверие и любов към нищо и никого
В тази връзка няма да се съглася с теб, че кой какво мислел за любовта било важно само за "любимия", защото мисля че любовта не се проявява(или не би трябвало да се проявява) само към любимия, възможно е да се проявява към всичко и всички, и ти като щастлива жена навярно го знаеш по-добре от мен,
освен ако не извадиш някаква убийствени аргументи (не сарказъм) в полза на твърдението си :)

Не си забравяш егото ти, имаш във всяка чанта по едно





Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: нямa знaчeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:42



как се пренася страх ли - ами както се пренася всичко останало. целият живот.
и не прави особено впечатление.



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: нямa знaчeниe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:47



Хей, 'няма значение', не се стряскай толкова от това 'Его". То е за 'материалистите'. Те какво разбират от Любов


Ти си давай, без да очакваш и да се задължаваш. Така и трябва в Любовта. Лелее сбърках, не биваше да казвам думичката 'трябва' - тя ... нищо забрави



Тема Re: Брей, колко нравоучително...нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:49



смешка



Тема Re: Тук няма да е.нови [re: Cнeйп]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 23:52



Добре, и аз не искам никого персонално да коментирам защото никого не познавам освен от по няколко постинга
Само да те питам, щаденето и премълчавнето , помага ли?
Ако кажеш нещо невярно за някого с какво би го засегнал и наранил?
А ако "се познае" това не би ли му помогнало с нещо?



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: Markizata]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:13



За сега мога да се похваля с това, че намерих смелост да избягам от апатията и че обичам по описания начин, но без брак
Понякога се връщат страховете ми(а те са доста) и тогава усещам как преставам да обичам

Защото грешките, които прави партньорът, ги отнасят и двамата.
Има ли някой, който да не прави грешки? - едва ли
Но са доста хората(със сигурност и аз :)), които не винаги искат и могат да си ги признаят
Сякаш някой ни осъжда на смърт или осъжда Егото ни на смърт

Ако не знаем какво е любов не сме ли склонни да се вторачваме повече в грешките отколкото в качествата на човека до нас?



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: ariel$$]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:21



Здравей :)
Навярно това е любов, желание да се прибереш, общи планове и спокойствие
Всичко това е доверие и сигурност
Как се пребори със страховете си?



Тема Re: любовта трае 3 годининови [re: terracot]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:26



Е някой казват, че е в самите нас, и трябва само да се прояви :)



Тема Re: въпрос към почти всичкинови [re: untroubled]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:29



Ами точно защото не искам да се отказвам, за това и питах.
Мисля.., доколкото мога ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.