Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 13:59



Накратко малко предистория:
16г брак - разделени, 1.5 връзка - аз обичала - той уж, даааа ама не (равносметка-изниза се като гърмян заек, голям страх....това е друга тема), та да си дойда на въпроса:
-Работихме в една сфера заедно и имаме да уточним някои неща, трябва да се срещнем и се опасявам, че няма да стане с един път да приключим общата дейност.Та въпросът: как да не го хвана и да го удуша, като го видя, в предвид лъжите му, свързани с раздялата (които в последствие излязоха на бял свят)?От една страна още "ближа рани" (смятах че, това е човекът с който искам да остарея - много го обичах - да, ама НЕееее, оказа се вместо принц - жабаааа, то голямо целуване падна, ама той пак си остана жаба), от друга страна сум адски обидена и разочарована и не искам нито да го виждам, още по-малко да говоря с него (а няма как друг да я свърши работата)...

Моля ви как да се справя

- добре, че нямам оръжие....



Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано15.02.07 14:32



Пий два валериана, с пълно безразличие и абсолютно официален тон, усмихната и никакви лични въпроси и отговори. Срещнете се на публично място, свършете си работата и който откъдето е. Никакво обсъждане на отминали работи, никакви въпроси кой как е и докъде го е докарал - чисто и делово, това е.

La donna e mobile


Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано15.02.07 14:39



При мен следствие продължително безсъние се стига до емоционално безразличие, един вид състояние на безтегловност, когато нищо не те достига и не изпитваш никакви чувства.


Не казвам да не спиш с дни преди срещата, а само да си помислиш какви са твоите лични моменти на анемия и ако имаш възможност, някак си да се изключиш моментно.
Успех.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Срещата е утре в 14чнови [re: EvaB.]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 15:03




Май ще пробвам с валериана и ще се опитам да бъда темеруд-непукист, с всички сили, които са ми останали, нищо, че отвътре - аз си знам!
Утре ще споделя как е минало..
Благодаря на всички, които ми писаха и на тези, които решат да ми споделят!



Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор orcad (регистриран)
Публикувано15.02.07 15:14



Хе хе
Аз съм от другата страна на барикадата, мъж съм демек.
Та съвета ми е да си свършите работата, а ти подтискай хранително-вкусовите мисли дълбоко. Както и калашниковите и револверните мисли също.
Свиква се , искам да кажа, ама прикривай оня особен блясък в очичките дето издава намеренията. Ти си жена и ще ти е по-лесно покрай вродената ви артистичност.
Аз вече свикнах защото и изобщо не си представям вече какъв обем от фризера ще заеме и спецификата при транжирането



Тема Споко, деее!нови [re: питaщa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.02.07 15:15



Ами питай личния си доктор. Успокоителни да ти даде, подходящи за теб и за случая.

Аз акъл ако ти дам, той ще е от вида: Гръмни го в челото!

или

Сипи му цианкалий в кафето!

В такива случаи съм много зъл.



Тема Понеже съм гаден ти предлагам още нещонови [re: питaщa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.02.07 15:23



Вземи някой клубар с теб на срещата. Може и двама. Представяш ги като "колеги-консултанти".

Много сме готини, да знайш!

Ще му бръкнат в здравето на оня! Ммм! Ще има "невинни" ласки и милувки...



Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано15.02.07 16:58



Определено ще ти е трудно да се въздържиш и да не го хванеш за гушата. Но си помисли, че един такъв човек не си струва дори усилията да го удушиш. Ще се справиш, не се притеснявай. Мисля си, че до срещата ще си минала през всички кръгове на ада, ще си преживяла тоя кошмар по три и на самата среща вече ще си претръпнала. И когато стигнеш до най-страшното, ще се окаже, че не е чак толкова страшно в сравнение с това, което е ставало в главата ти.
Успех и стискам палци:)



Тема Re: Срещата е утре в 14чнови [re: питaщa]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано15.02.07 17:12



Бъди красива ледена кралица





Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.02.07 17:57



Абсолютна любезност, абсолютна деловитост и се усмихвай! Задължително го гледай в очите и се усмихвай, слушай внимателно, задавай въпроси, делово и компетентно и в никакъв случай не казвай нищо лично и не отговаряй на нищо лично! Постарай се и за външния си вид, в никакъв случай не официално облекло и грим, но има много деликатни възможности за изискан дневен грим, който не си личи, че го има .. и да, подкрепям идеята да отидеш с някой непознат за него или по-скоро да ти се обади по телефона докато сте на среща и да дойде да те вземе...

----
Пробвала съм с валериан, наистина ме успокоява, но определено забавя бързото мислене и за това не препоръчвам успокоителни. Действай с автостимул, мисли за това, че с държанието си му бъркаш и обръщаш червата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.