Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 13:59



Накратко малко предистория:
16г брак - разделени, 1.5 връзка - аз обичала - той уж, даааа ама не (равносметка-изниза се като гърмян заек, голям страх....това е друга тема), та да си дойда на въпроса:
-Работихме в една сфера заедно и имаме да уточним някои неща, трябва да се срещнем и се опасявам, че няма да стане с един път да приключим общата дейност.Та въпросът: как да не го хвана и да го удуша, като го видя, в предвид лъжите му, свързани с раздялата (които в последствие излязоха на бял свят)?От една страна още "ближа рани" (смятах че, това е човекът с който искам да остарея - много го обичах - да, ама НЕееее, оказа се вместо принц - жабаааа, то голямо целуване падна, ама той пак си остана жаба), от друга страна сум адски обидена и разочарована и не искам нито да го виждам, още по-малко да говоря с него (а няма как друг да я свърши работата)...

Моля ви как да се справя

- добре, че нямам оръжие....



Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано15.02.07 14:32



Пий два валериана, с пълно безразличие и абсолютно официален тон, усмихната и никакви лични въпроси и отговори. Срещнете се на публично място, свършете си работата и който откъдето е. Никакво обсъждане на отминали работи, никакви въпроси кой как е и докъде го е докарал - чисто и делово, това е.

La donna e mobile


Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано15.02.07 14:39



При мен следствие продължително безсъние се стига до емоционално безразличие, един вид състояние на безтегловност, когато нищо не те достига и не изпитваш никакви чувства.


Не казвам да не спиш с дни преди срещата, а само да си помислиш какви са твоите лични моменти на анемия и ако имаш възможност, някак си да се изключиш моментно.
Успех.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Срещата е утре в 14чнови [re: EvaB.]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 15:03




Май ще пробвам с валериана и ще се опитам да бъда темеруд-непукист, с всички сили, които са ми останали, нищо, че отвътре - аз си знам!
Утре ще споделя как е минало..
Благодаря на всички, които ми писаха и на тези, които решат да ми споделят!



Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор orcad (регистриран)
Публикувано15.02.07 15:14



Хе хе
Аз съм от другата страна на барикадата, мъж съм демек.
Та съвета ми е да си свършите работата, а ти подтискай хранително-вкусовите мисли дълбоко. Както и калашниковите и револверните мисли също.
Свиква се , искам да кажа, ама прикривай оня особен блясък в очичките дето издава намеренията. Ти си жена и ще ти е по-лесно покрай вродената ви артистичност.
Аз вече свикнах защото и изобщо не си представям вече какъв обем от фризера ще заеме и спецификата при транжирането



Тема Споко, деее!нови [re: питaщa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.02.07 15:15



Ами питай личния си доктор. Успокоителни да ти даде, подходящи за теб и за случая.

Аз акъл ако ти дам, той ще е от вида: Гръмни го в челото!

или

Сипи му цианкалий в кафето!

В такива случаи съм много зъл.



Тема Понеже съм гаден ти предлагам още нещонови [re: питaщa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.02.07 15:23



Вземи някой клубар с теб на срещата. Може и двама. Представяш ги като "колеги-консултанти".

Много сме готини, да знайш!

Ще му бръкнат в здравето на оня! Ммм! Ще има "невинни" ласки и милувки...



Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано15.02.07 16:58



Определено ще ти е трудно да се въздържиш и да не го хванеш за гушата. Но си помисли, че един такъв човек не си струва дори усилията да го удушиш. Ще се справиш, не се притеснявай. Мисля си, че до срещата ще си минала през всички кръгове на ада, ще си преживяла тоя кошмар по три и на самата среща вече ще си претръпнала. И когато стигнеш до най-страшното, ще се окаже, че не е чак толкова страшно в сравнение с това, което е ставало в главата ти.
Успех и стискам палци:)



Тема Re: Срещата е утре в 14чнови [re: питaщa]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано15.02.07 17:12



Бъди красива ледена кралица





Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.02.07 17:57



Абсолютна любезност, абсолютна деловитост и се усмихвай! Задължително го гледай в очите и се усмихвай, слушай внимателно, задавай въпроси, делово и компетентно и в никакъв случай не казвай нищо лично и не отговаряй на нищо лично! Постарай се и за външния си вид, в никакъв случай не официално облекло и грим, но има много деликатни възможности за изискан дневен грим, който не си личи, че го има .. и да, подкрепям идеята да отидеш с някой непознат за него или по-скоро да ти се обади по телефона докато сте на среща и да дойде да те вземе...

----
Пробвала съм с валериан, наистина ме успокоява, но определено забавя бързото мислене и за това не препоръчвам успокоителни. Действай с автостимул, мисли за това, че с държанието си му бъркаш и обръщаш червата





Тема Майко миланови [re: питaщa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано15.02.07 23:20



"ледена кралица" хахахаха !
Сега е времето на война. Проспиш ли го - ти ще загубиш.



Тема Re: МНОГО СТЕ МИ СЛАДКИ ВСИЧКИ!нови [re: jamie]  
Авторпитaщaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 10:50



Ако не са ме взели в следствието до довечера, ще споделя как е минало и ще взема да се регистрирам най-после тук, щото съм се включвала и друг път, но анонимно! Много ми е приятно да си бъбрим!!!
Наистина бих взела някой от клубарите като придружители (даже двама), ама няма за кога.
Чао за сега: целувки



послеслов: Друго си е човек да се чувства сред свои



Тема Re: МНОГО СТЕ МИ СЛАДКИ ВСИЧКИ!нови [re: питaщaтa]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 11:31



Да си беше дала заявката за придружител по-отрано. За днес програмата ми е вече оформена и сега излитам по първата част на трасето. Желая ти успех.





Тема СРЕщАТА МИНА!нови [re: Cнeйп]  
Авторпитaщaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 17:45



Преди да отида реших да се нагълтам за всеки случаяй с едни капчици

-успокояващи, щото 1 час преди уговорката вече се "тресях" от нерви...... и понеже след половин час не усетих някакво успокояване, реших да изпия още една доза......Кво да ви кажа....отивам и като пълен темеруд, без никаква мимика (щото тези капки са и за сън в дозата, коятоаз всех), чак аз се чудя че не мога даже да се нацупя максималнооо и да гледам страшно, да не говорим, че като станахме да тръгваме залитнах към него (...еее...лекичко) и леко се блъснах (от капките съм се поомаяла) .Между другото проведох един кратък разговор по време на срещата, който завърши с една реплика, която след това видях, че го е поподразнила (пролича му, естествено че не го показа "уж"....През цялото време си мислех и за вас, всички готини тук - а колкото до него, не видях да изглежда особено щастлив-ама, който каквото си постеле.......не му пожелавам нищо лошо.....нищо, че на моменти (...ми се иска да напълня хладилника, хем кучето ми ще има какво да яде дълго време).
Ще ми се наложи поне още една среща, ама вече знам - двойна доза капки....

Целувки на всички!
Утре обещавам да се регистрирам, сега трябва да бягам



Тема Аха!Даже ще ти дам предложение...нови [re: питaщaтa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано16.02.07 17:54



за ника:
ASSASSIN-ка!



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Ха, така! Обявявай конкурснови [re: питaщaтa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано16.02.07 18:07



за бодигардове-клубари. Давааай! Гадни сме. Следващия път ще ти звънна поне пет пъти по време на срещата и ще ти разказвам вицове, а ти ще се заливаш от смях. Ще заваършвам с Обичам те, ти ще се усмихваш влюбено и ще ми отговаряш загадъчно:

- Ооооо, благодаря ти. И аз, и аааз. Чао. Доскоро!

Клубарите ще са ти от двете страни лееекичко ще си допират бедрата до твоите. Отвреме-навреме ще си ги прибират смутено, ще те докосват леко поръката с думите:

- Ох, извинявай не се усетих.

----------------

Абе, сценария ще го направим колективно. Пак казвам, че в тоя клуб сме най-доброто реалити шоу. Даже и скрита камера ще сложим, на теб ще ти закачим микрофонче-шпионче. Като свърши цялата история ще те уредим да го пуснат по някоя телевизия. Може в "Море от любов". Там ще е най-добре.

Народът е нарекъл този метод: "На зла круша - зъл прът!"

Редактирано от ASSASSlN на 16.02.07 18:20.



Тема Някъде из клубовете видях никнови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано16.02.07 18:15



ASSASSIN-1





Тема Re: Не е само този :)нови [re: ASSASSlN]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано16.02.07 18:33



Погледни в

, има Assas1n, ASSASlN_, assassin, assassin77 и Assassinka.


Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!

Тема Наливане на акъл:)нови [re: питaщaтa]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано16.02.07 18:41



Не слушай фриволни съвети!

Ако следващия път вземаш придружител (бил той и някой от нас), бъди взискателна към подбора. Трябва ти не човек, който ще разиграва театрални етюди, а някой с опит, здрав разум и хладнокръвие.

Представям си себе си в тази роля...Първо ще навляза предварително в конкретните детайли - ти ще ми разкажеш, ако трябва ще попрочета малко отосно каквото там засяга конкретната ни задача. И ще се държа сериозно, делово и безстрастно, ле-е-еко нагло. Няма да свалям от него сурови (но не заканителни, нашето ниво е друго!), немигащи (но не изблещени, изобщо не ни е шашнал!), прозорливи (но не изследващи, той не ни е интересен!) очи. Уф, размечтах се...



Тема Лелеее! 7 асасиновци!нови [re: Moan]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано16.02.07 18:43



Уау! Еее, Киро може да ни спретне клуб "Асасиновци". Мдааа, ще раздаваме акъли по всякакви проблеми. Специалисти по всичко ще се събираме там.

Мерси.



Тема Баси!Аси...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано16.02.07 18:53



ти си като шарката,бе!Мноо си заразен!!



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: питaщa]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано16.02.07 22:54



Какво е възможно да си очаквала от един женен човек? Те, като ги питаш, всичките са разделени, недолюбени, не спят заедно и ала бала портокала! Само че въпреки това са ЖЕНЕНИ. и винаги "много важни причини налагат това" (някаква смес между династически съображения и страх от обществено - политически колапс от евентуалната им раздяла, нали...)В най - добрият случай това е проява на висше лицемерие и безотговорност. И към съпруга/та и към партньор/ката. На която се отрежда ни повече, ни по - малко мястото на любивник / любивница на женен.
Не е трябвало да храниш излюзии за нищо сериозно. И то толкова време. Ще го преодолееш. и сигурно няма да повториш тази грешка. Ако смяташ, че заслужаваш нещо по - добро от гореспоменатото място.



Тема Re: Дайте съвет, МОЛЯ ВИ!нови [re: Markizata]  
Авторпитaщaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 11:24



Само за информация: разведен е
Що се отнася до това дали искам нещо по-добро....вече май нищо не искам (от никой)

Много ми е тъжно и самотно, дано поне успея да спра да мисля....
Не знам колко време трябва да мине....Един път съм го преживявала, ама там от години нещата бяха зле и не защото аз не обичах, а защото "той" не можеще само с мен, обичал ме, ама не можел да се раздели с .....поредната....и накрая след като чашата на търпението ми вече преля......
..а тук, боли още повече, защото си се доверил наново, повярвал си, че наистина можеш да обичаш отново (след като си си мислил, че никога няма да можеш)...и отново...същото.От тук нататъка не виждам как ще се доверя......



Тема Ами, трудно...нови [re: питaщaтa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.02.07 11:35



... доверието е първото, което крепи любовта... ако можеш да правиш секс, без да влагаш нищо от себе си, може и да успееш да имаш някаква връзка... Ако не - добре дошла - аз ще те науча как да живееш сама със себе си... Много е хубаво

Просто не си позволяваш да мислиш за това какво ти липсва... И дните си минават - леко и от само себе си



Тема Re: Ами, трудно...нови [re: parvaty]  
Авторпитaщaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 11:55



ТАМ Е ПРОБЛЕМЪТ!!!!

...че не мога да съм с някой само за секс, то за тази работа има достатъчно измислена и рекламирана техника...(нямам нищо напротив тези, които могат, даже мисля че на тях им е къде, къде по-лесно).
Та сподели как е положението в този случай, как се справяш?Аз се опитвам така: работя на 2 места, плюс още допълнителна работа (с въпросният-там обаче приключвам), освен това съм се записала и една магистратура, ама това не ми е достатъчноооо, мамка му!!!! продължавам да мисля!!!
КАК ЧОВЕК МОЖЕ ДА СИ ИЗТРИЕ ЧАСТ ОТ ПАМЕТТА?



Тема Re: Ами, трудно...нови [re: питaщaтa]  
Автор bubble ()
Публикувано17.02.07 12:04



и аз съм пробвала само с работа и купищата ангажименти и трудности покрай отглеждането на децата, но винаги остава една минутка преди заспиване, в която червейчето се промъква и започва да чопли, и да вкарва "порочните" мисли за любов, доверие, обич....

. Преди години сънувах обява във вестника, щял да се провежда експеримент за промяна на характера - първа отидох да се запиша...
Защо, когато остава само една миликрачица и всичко се срутва и пак...започва се не от нулата, а от дъното на морето, явно моето колело на живота не е колело, а някаква геометрия, с която се чувствам като опитно зайче или мишка....



Тема Да ти кажа, имаме проблем!нови [re: питaщaтa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.02.07 12:05



Ти попадна на може би най - песимистично настроения човек в клуба, и сигурно пак аз съм човека с най-голямо и бранено Его... Та, не мисля, че мога с лека ръка да те посъветвам как да бъдеш сама, но моя вариант е същия, който си усетила и към който си се насочила и ти - работа, работа и пак работа! Само дето аз съм магистър, та не ми се налага да уча! Днес, обаче, си мислих, сега , преди малко, преди да попера, че ВСЪЩНОСТ съм извадила СТРАХОТЕН късмет да не бъда с човека, с който иначе щях да бъда... Поне моя случай е различен - аз не съм съвсем за този клуб, защото аз се разведох преди да се оженя, но ми беше много мъчно, и намерих в този клуб много хора, на чиито "рамена" поревах порядъчно, и които ми помогнаха да се съвзема... или поне да осъзная проблема "въпросния мъж" от страни, от които не бях го виждала. А и, сега, когато имаме общо дете виждам в него и други неща, които също не ми харесват... Та, идеята ми беше, че - може би - дистанцирайки се от твоя приятел, може би ще видиш в него неща, които и теб ще подразнят, и ти един ден ще осъзнаеш, че всъщност си щастлива, защото си без него. А болката - не се лекува - и най-мъдро би постъпила, ако не се и бориш с нея - просто я остави, някъде в себе си, и чисто и просто я ПРЕ ЖИВЕЙ - поживей през нея... Един ден просто ще отшуми... Ще е като класната стая в любимото училище - щом го напуснеш вече не си спомняш толкова ясно нито къде се намира, нито как изглеждаше... Това е! О, аз спортувам, когато намеря време

Опитай и ти!



Тема Голям сладур си, Бъбъл!нови [re: bubble]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.02.07 12:07



Наистина, има мигове, в които осъзнаваш, че нещо ти липсва... ама ти, защо не заспиваш бързо бе, жена?





Тема Re: Голям сладур си, Бъбъл!нови [re: parvaty]  
Автор bubble ()
Публикувано17.02.07 12:10



не мога бе- и зайци броя, и овце, и облачета- не става. докато не тръгнат сълзите в ъгълчетата не заспивам. Няма пък да си говорим повече тъжни работи





Тема Няма!нови [re: bubble]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.02.07 12:14



Усмихни се! Както казваше една приятелка "И на нашата НИВА ще изгрее слънце"!!! Още се хилиме с тая нива, като се сетим !





Тема Re: Няма!нови [re: parvaty]  
Автор bubble ()
Публикувано17.02.07 12:16



аз правя асоциация: нива-сенокосачка....И с една приятелка на епилатора казваме:сенокосачка...., споделя тя, че когато се прибере ще пусне сенокосачката/т.е. епилатора/ и един познат я пита: Ти толкова голяма градина ли имаш, припаднахме от смях, а той седи и се чуди какво е казал:-)))



Тема Re: Да ти кажа, имаме проблем!нови [re: parvaty]  
Авторпитaщaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:34



Спортувам от 10г. не съм спирала - 4 пъти в седмицата.
......и знаеш ли коя е най-голямата ирония на съдбата (за мен) - бившият ми мъж (последно) се хвана със семейна жена (заедно са от три години, считайки ги по време на нашия брак), тя няма да се разведе (тя е с около 8г по-голяма от мен)-той продължава да е с нея, а сегашния ми (бивш) приятел ме замени с някакво безлично.... може би с 7-8г. по малко от мен, нищо, че изглежда с около 10 по-голямо.... последните му думи бяха:"това беше само секс" (между нас), какво толкова е станало (няма да се спускам в обяснения как протичаше "само" сексуалната ни връзка..)...
...и накрая моята равносметка: явно хората (по-точно жените), изглеждащи супер физически (без да преувеличавам, имам в предвид добре грижещи се за визията си), образовани, работещи и не искащи нищо, борейки се да израстнат още, мисля и справящи се остават сами??? .... щото е трудно за един мъж да има равностойна партньорка до себе си, няма как да изпъкне...много по-добре е някое "селянче студентче, търсещо чичко паричко" (нямам нищо против селяните,т.е. хората живеещи на село и занимавайки се със земеделие)

...



Тема Жалко, че няма иконка "уцели в десетката"нови [re: питaщaтa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано17.02.07 14:21



... точно така! И аз така си мисля! Макар и аз - вече - да спортувам доста по-рядко, разбирам УЖАСНО добре какво искаш да кажеш! Точно и за това е по-добре да бъдеш сама, отколкото зле придружена. Е, длъжни ли сме да ходим като повлекани или да пуснем шкембета и задници, или пък да спрем да работим, само и само псевдо мъжете до нас да се чувстват комфортно? Пфу! Който не може да плува, да не се съблича, в крайна сметка!!! Нали!?



Тема Re: Вече така се казвам (питащата)нови [re: parvaty]  
Автор rлyпчo (непознат )
Публикувано17.02.07 14:46



Реших, че за момента името ми подхожда (щото така се чувствам)

Що се отнася до това мъжете-комплексари съм напълно съгласна!


Защо се питам..Аз????? трябва да се правя на неразбираща, по-малко знаеща, ограничена, без самочувствие, с по-малко възможности, за да може дадения екземпляр да се чувства 100%-ов "МЪЖ" (да ме извинят мъжете, които не са от тази категория (надявам се искрено да са останали такива!!!) - става въпрос за онези, познали себе си ).
И също така, защо като не се влагаш на 100%, много те търсят и "страдат" от това, че само тялом си там, а духом те няма (щото така бях в началото, в следствие дългогодишен опит), а след това, когато покажеш обичта си, отдадеш се изцяло, на всичкото отгоре искаш само да те обичат (имам в предвид, че сама се грижиш за себе си, плащаш си всички сметки и разходи, без това изобщо да е тема за разговор, не смяташ че някой ти е длъжен) - и какво се получава - ШУТ ... и бягайте, крачета да бягаме, що????щото не са се чувствали мъже покарй тебе????....
Друго си е да "хленчиш, постоянно -"бебче, купи ми палто, ако знаеш какви са пуснали на ул......най-новите, всички имат а аз нямам с какво да ходя.." - може би нещо такова звучи, а??? знам ли - някой който разбира да каже



Тема Re: Вече така се казвам (питащата)нови [re: rлyпчo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 15:57



междувпрочем тези които ви дават възможност да поставяте нещата в такъв план/имам предвид написаното от теб/ заслужават точно това отношение което имате към тях. това го казва човек които няма проблем да бъде себе си и мъж едновременно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.