Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Живот си живеетенови  
Авторцeцa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 22:45



вие разведените!


Каква тема сте ковнали горе,направо да ви завиди човек!
Ходите си по кина,театри ,насам-натам,а ние семейните, не сме влизАли в кино от сто години.Последният ми път беше в кино"Урвич" на "Девет седмици и половина" и вместо да се кефя на филма ,ме ръбеше оная дървена седалка и задните ми части станаха на палачинка.Е,верно, че билетчето беше 20 стотинки,де.
А последният ми театър беше в 199 "Театър,любов моя! " със Славка Славова и Таня Масилитинова.Ама постановка ,ви казвам,ама бис! Тогава усетих театъра като изкуство.
А за концерт,що не си сповням изобщо.
Май Трамвай номер 5 ли слушах в Ню Отани! Ама тоя Петко с тия мадами беше като петел сред кокошки.
Абе,и ние сме били млади и сме ходили,ама като се забихме в тия куфни и нема излизане от тех,та се занемарихме отсекъде.
То затова всички се развеждат вече,за да си гледат кефа!
А кака ви София Лорен 50 години стои до покойния вече Карло Понти.Е,тва е любов!



Тема Ми ти ,кво чакаш?нови [re: цeцa]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано09.02.07 00:47



Развеждай се и тръгвай по живот!



Мъгла в мрака!
Gin-Mentha&All to up. Lite Beta version.

Тема Re: Живот си живеетенови [re: цeцa]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 08:33



ти па намери къв пример да дадеш
стояла е, ама не в куфнята на Карло Понти
и сигурно се е обичала и е ходила по театри, концерти и кина, а не от работа в къщи и от къщи - на работа
и по 10 часа сън и спокойствие си е усигурявала винаги
и Карло Понти наистина ще да я обичал и не и е викал от спалнята "аре ма, не свърши ли вече.....с чиниите/прането, гладенето, домашните на детето и пр./, че ми трЕбваш за 2 минути", а в останалото време "не ми гОвори, че ми пречиш да си гледам мача, хобито" или "кат си пееш Пенке ле..." или там квотощедае...
та нА, още има няма 70-75 г. изглежда "поливана" и цъфтяща





Тема Дааа, голям кеф е, когато човекнови [re: цeцa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано09.02.07 08:54



излезе от шока на развода! Ако има достатъчно акъл в главата си - много бързо ще се оправи. Ако няма, като мен, ще се влачи в несвяст дълги години, а понякога - цял живот.

Хиии! На клубните срещи стават страхотни купони. Мдааа! Сервитьорките ни гледат ококорени. Като че ли сме от клуб "Хумор, сатира и забава". Песни и танци на народите до зори. Хиии! На една среща имаше даже бой с торти.



Ама, ти ревеш като мойта жена навремето. След развода се "оправдава":

- Амиии, ти нито веднъж не ме заведе на театър!

Абе, ееей, жени! Какво толкоз сложно има, брееее! Абе, мъжките ни глави са пълни с мисли и желания, много по-различни от вашите, бреее!

Цецке, Цецкеее! Какво толкова има да мислиш??? Вместо да ревеш и страдаш защо не харесаш някоя театрална постановка, филм или каквото и ще забавление? Купуваш два билета и казваш на мъжа си:

- Мъжо миличък, взех два билета за театър. Препоръчаха ми тази постановка... Вторник, 19 чака, театър 199.

Да продължавам ли? Да ти казвам ли как да реагираш в двата възможни варианта на неговата реакция?



Тема На теб ти давам същия акъл, както на Цецканови [re: kaka]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано09.02.07 09:37



Стига сте мрънкали, стига сте се оплаквали, стига сте страдали! Много сте ми смешни с тия ваши оплакваници!

Прането, готвенето, чиниите, прахосмукачката, домащните... Абе, луди сте и това си е, мили женички!

Мрън, мрън, врън-врън, нищо не правите за решаване на проблемите си много често лекомислено решавате въпроса: Развод.

Абе, като сте толкова умни какво правите по проблема, а??? Нищо не правите! Мрънкате по седянките си, плачете на раменете си, рез сълзи, ред сополи... Една друга се настройвате негативно! (Присъстващите клубарки правят изключение.)

- Ох, ах, горкичката ти! Как може мъжа ти да е такъв простак. Чакай сега, пък, аз да ти кажа за моя...

Като постигнете душевен оргазъм още повече намразвате мъжете си.

На Цецка й казах какво да прави, вместо да страда и реве. Айде, сега, да те оправя и теб, че да ми е чиста съвестта.

По повод на: "а не от работа в къщи и от къщи - на работа "

Първи проблем, предмет на настоящата ми лекция. Готвенето.

Престани да готвиш! Готови храни по магазините има колкото щеш. Поне веднъж месечно заявявай на мъжа си:

- Мъжо, с детето отиваме на ресторант. Ти ще дойдеш ли с нас?

Айде да те видя що за стока си? Айде да направим днес експеримент. Айде! Давай.

ОбадИ му се следобед днес, в подходящо време и му кажи:

- Мъжо, много съм уморена днес, нямам сили даже, не ми се готви довечера, хайде довечера да отидем на ресторант.

После ела да ми кажеш как е реагирал, че да продължа с раздаването на акъли.





Тема Re: На теб ти давам същия акъл, както на Цецканови [re: ASSASSlN]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 10:45



Ок Асасинче,
казах на мъжо ми и знаеш ли какво ми рече:
_ От кво толкова си уморена па ти ма....цял ден си клатиш краката пред компютъра в офиса и стоиш на климатичето.Толкова вече се преуморила,че чак неможела да сготви.А не си уморена да висиш в ресторанта така ли....
Не си ли помисли за много важна с тези ресторанти.А кой ще плаща сметката,защото ам няма да съм в случая.

И така....отказа ме от идеята



Дай друг акъл Аси моля те.....



Тема Re: Дааа, голям кеф е, когато човекнови [re: ASSASSlN]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 10:51



А бе стига бе Аси.....само ревеш,че неможеш да се оправяш сам.Как да неможеш.С тези знания,които имаш и с тази голяма уста,която не млъква можеш цяло състояние да натрупаш.Не вярвам,че нищо не работиш в момента или пък ,че нямаш алтернативи пред себе си.Имаш огромен потенциал,защо не го използваш градивно бе човек....


На мен ми обясняваш,че самосъжалението не води до никъде,а ти какво правиш........не си излязъл от това състояние.Я се тегни
Между другото много съм ти благодарна за критиките и острият тон в темата ми.Май точно от това имах най-голяма нужда.Някой да ме срита в зад...а



Тема Че върни му го тъпкано!нови [re: Eднa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано09.02.07 12:17



Довечера взимаш детето и му казваш на твоя хубостник:

- Щом си клатя краката по цял ден, сега ще имам сили с детето да седна в заведение. А, ти като си толкова работен и уморен - заповядай вечерята и лягай да си починеш. Благодаря ти мъжо, че работиш толкова много и изкарваш толкова много прарички за мен и детето.

И му поставяш културно под носа три притоплени кюфтета, които си купила от магазина. А, ако усещаш, че той ще закъснее - разпечатай съвета ми, остави го на видно място. Само добави изречението:

В микровълновата фурна е вечерята ти.

---------------

А, може и още по-грубо. Ти си преценяй! Яааа, разпечатай ето това:

Щом си клатя краката по цял ден, сега ще имам сили с детето да седна в заведение. А, ти като си толкова работен и уморен - заповядай вечерята и лягай да си починеш. Благодаря ти мъжо, че работиш толкова много и изкарваш толкова много прарички за мен и детето. В микровълновата фурна е вечерята ти. Ако не знаеш как се пуска фурната - обади ми се да ти кажа.

Яааа, веднага след работа го залепи така в коридора, че още като влезе да го прочете. С големи букви го направи. Грабваш детето и се запилявате нанякъде. Разходка, заведение, на гости...

Оня ще побеснее и ще започне да звъни! Трябва да си готова за скандала. Спокойна бъди. Остави го да се накрещи! По някое време ще млъкне. Ти мълчиш упорито. Да не вземеш да му се вържеш и да се разприказваш. Неее! Многозначително мълчиш. Ти си преценяй колко време. Той ще врещи:

- Аво, алоооооооооо! Чуваш ли ме?
- Чувам те.
- Защо не отговаряш?
- Защото търся подходящи думи.
- Намери ли ги вече?
- Току що.
- Е, казвай дееее!
- Мили мъжо, като ти казах, че съм уморена, имах предвид, че съм уморена психически. Това тъпо и сиво ежедневие ме съсипва. Не знам при теб така ли е, не мога да чета чувствата ти.

Това последното го казваш много бавно и с треперещ глас.

Ако е мъж на място - ще замълчи и ще каже:

- Къде сте? Идвам.

Като се появи - цункай го нежно. По някое време го попитай:

- Мъжо, помниш ли първата ни целувка?

Ако ли направи нещо друго - съжалявам за теб. Ще сменяме сттратегиите и тактиките.

Ако стане късно и не се е обадил - прибирате се. НЕ сваляш съобщението. Сядате в хола и зяпате телевизора.

Той ще влезе бесен.

- Какво си писала, маааааааааа!

Разиграваш същия сценарий, с разликата, че го гледаш право в очите и си с посърнало лице.

Ако не му дойде акъла - съчувствам ти и май ще е по-добре да се разведеш. Не знам.

Ай, успех. В понеделник се обади. И да повторя. Трябва да си много спокойна и да не си изпускаш нервите.

Редактирано от ASSASSlN на 09.02.07 12:23.



Тема Аха! В профила си в един сайтнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано09.02.07 12:33



за запознанства писах, че търся жена, която да ми вземе банкоматните карти и да ме бие с черпака.

Абе, пооправил съм се вече. Аз само така си мрънкам. Дано да помотна на някой, запътил се да върви по моя път.

Здрава и целувки.





Тема Цецке, цецкеее! Гледам, че си отнесланови [re: цeцa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано09.02.07 17:43



един клубен шамар.

Я се успокой и отивай на кино! Нещо си много развълнувана. Успокой топката. КупИ два билета за утре вечер. Ако твойто мъжле не ще да ходи на кино, троснато му кажи:

- Щом не щеш - ако щеш. Ще си намеря друг, с когото да отида.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.