Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: mirror_]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано14.02.07 10:13



Не ме притеснява особено да говоря за секса като такъв. Все нещо мога да кажа по въпроса, и смешно, и интересно.
Не ми трябва да заседна някъде, седнала сама на чаша кафе, за да открия и наблюдавам как двама нещастници гледат да се скрият някъде, да останат поне за малко насаме, не подозирайки, че някой клюкарски-сеирджийски-любопитно ги е дешифрирал. Нито ми е необходимо, ако дотрябва терен, да ходя наивно да питам управителя как, аджеба, се уреждат тука нещата! Тези неща...как да се изразя...не е този начинът просто... Да, такива работи се случват, ежедневно, но не мисля, че трябва да са обект на злонамерени коментари.
Както и някакъв брътвеж за шофьор-колата му-натискал клаксона. Че хайде стига, бе, ама че отношение! Към жените - като добитък за е**не, към секса - като най-обикновена консумация. Та, значи, на мнение съм, че в секса няма нищо срамно или неморално - ако е нещо красиво, с охота, с настроение, с любов.



Тема А, стига вече, деее!нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано14.02.07 11:01



Различни са ни чувствата за хумор и толкоз! Усетих това още миналата година, но не се заяждам с теб! Нали?

Хм, с теб не се ли разведохме веднъж?



Тема Re: Апропо,...нови [re: mirror_]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.02.07 11:53



Ще ли подскажеш къде си я намерила темата, че ме загриза любопитството.
Всъщност и аз не разбирам защо темата на Асасин предизвика такова възмущение у някои хора. На мен ми допада у него чувството за самоирония, защото и самоирония долавям аз в неговата тема.



Тема Дааа, права си!нови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано14.02.07 13:47



Темата си е много истинска и реална и не мога да схвана защо някои хора пищят и врещят! Какво толкова??? Единия от двамата семейни като не получава секс вкъщи какво да прави, а?

Тази тема е по-скоро за тези, които мерят с двоен аршин. Секса си е секс и е нещо съвсем различно от изневярата. Хм, публичните домове защо са легализирани в много държави, а???

Аз в този клуб се нервя само на хора, които са готови да развалят своето и/или чуждо семейство заради търсенето на някакво химерно (за мен) щастие...



Тема Re: Апропо,...нови [re: copadevino]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.02.07 22:20



Онази тема вече е в архива.....няма смисъл да се вързваме на думите на онзи човек.
Аз пък знаех, че тази тема ще предизвика възмущение у някой хора. Нали сме различни....шарен свят. Това му е хубавотона това тук....не пеем всички в хор



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: wasted_youth]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.02.07 22:25



Виждам, че това което си писала, вече си е намерило адресанта. Аз мълча



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Аз си имам принцип -нови [re: Chromanin]  
Авторcмoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:02



За какъв принцип приказваш,като те удари хормона? Ще се стискаш ли?





Тема Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: cмoтaнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.02.07 08:23



вадя х** "

Човечеството го е измислило този принцип. С течение на вековете. Сексът на работното място е много опасен, ако се прави недообмислено. Мнооого хора са "изгорели" заради това...

Мдааа! Примери мога да ти дам. Искаш ли?





Тема Re: Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: ASSASSlN]  
Авторcмoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 12:03



аз неизгорял пример





Тема Re: Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: cмoтaнa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.02.07 18:06



Никога не е късно ;)

Днес срещнах една съученичка, тя пък била видяла друг, а той от своя страна... та направо ме попита като как още не съм се развела, при положение, че мъжът ми си е разпасал колана в работата... Те така знаели вече. Като се има предвид и преди колко години сме завършили училище... Светът е прекалено малък, клюките са по-бързи от светлината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.