Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Как да правим дискретен секс?  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 15:23



Сега раздавам акъли на една семейна дама как да прави секс с женен мъж, при положение, че нямат терен. Ама, защо ли да не си поговорим и публично на тази тема??? Наистина има много семейни хора, които се нуждаят от секс и като не го получат вкъщи - принуждават се да го търсят навън. Не искат да си развалят семействата заради единия секс. Искат само и единствено секс. Физическо привличане, разнообразие... Както и да го наречем - все тая. (Аз бих го нарекъл с истинската дума, започваща с "е", ама нали вече съм станал кОлтурен???) Но не и "изневяра". Изневярата за мен е да си загубиш и акъла и мозъка и мисленето и да се флюбиш, да се загубиш и... Не ги разбирам тия флюбваници и това си е! Пазя се от цунамита на любОФФта,, сърф върху вълните на любовта не мога да карам.

Алоооууу, незнайна семейна дамооо! Ето ти още един акъл. Защо, пък, да не е публично??? Някой/я семеен/семейна може и да има нужда от такъв съвет.

Скивай какво се разигра пред очите ми. Случайно се отбих в едно заведенийце. Не знаех порядките. Хм, после разпитах когото трябва, оказа се, че е от типа "Дискретни заведения". Със "Стаи за почивка" с почасово заплащане, ама забравих да питам за цената.

Пийвам си водката, чета поредния смотан вестник за да си убия времето, компаньонка нямах, оглеждах се дискретно, че да разбера какъв тиип клиентела влиза. Старинна къща на два ката. На първия етаж - ядене, пиене, нежна музика, на втория етаж - стаи.

Тъъъй, нали съм си клюкарка, бързо се ориентирах къде да седна. Чета си вестника, ама изпод очилата с периферното си зрение поглеждам какво става. Влиза мъж, сяда на възможно най-забутаната маса. Започна да пуши в "очакваща" поза. Ааа, да уточня, че това става веднага след края на работния ден!

По едно време се появи дама, без никакво колебание и оглеждане седна при мъжа. Веднага им донесоха кафе. След малко дамата стана и влезе в дамската тоалетна. След още малко и мъжа стана и влезе в мъжката. След малко мъжа излезе и без никакво колебание тръгна по стълбите към втория етаж. След малко дамата излезе, хвърли бърз поглед към заведението. Вероятно, ако беше видяла някой познат, може би щеше да си седне на мястото и да си извади мобилния телефон. Междувременно, едната чаша беше изчезнала. Фокусът с изчеването на кафето не съм го забелязал. Знам ли какво щеше да направи, ама такава реакция ми се вижда най-логично в такъв случай - да беше извикала келнера да плати, да изсърба кафето и да си тръгне.

Дамата изприпка нагоре по стълбите. След около половин час, дамата изприпа надолу по стълбите и като тайфун прекоси заведението и излезе. След малко мъжът изприпка и влезе в тоалетната. След малко излезе и седна да допие кафето. След малко мъжът плати нещо, ама не видях колко. Парите не ги даде явно, а ги сложи в ония сервитьорски дискретни портфейлчета, нали ги знаеш???

Плати си човека и спокойно си замина.

--------------

Какво ще кажеш незнайна семейна госпожо? Спокойно го пиша това публично. Не се притеснявай. Никога не бих издал ник-а ти. А, пък и да го издам, какво от това??? Мъжът ти не знае български, нали???



--------------
Хм, че тази тема ще е полезна и за ревнивите и подозрителните към половинките си! Дааа! Вместо да се оплакват: "Мъжа/жена ми си има любовни/к/ца. Подозирам го/я, но не мога да го/я хвана.", що да не ги ограмотим какво да правят. А, и много празноглави ревнивци има, които се нуждаят от грубо лечение, защото с мирни средства не става.

Ми, тъй, де! Хм! Има ли пострадали от синдрома "Болезнена ревност у партьора"? Има, имааа! Я да си признаят тези от вас, на които са им изпилявали нервите с проклетата ревност! Аз съм един от тях! Ако навремето го имаше тоя клуб и такава тема, щях да разпечатам всичко и щях да го плясна в лицето на ревнивото същество с думите:

- Стига си ми тровила нервите. Болна си! След като твърдиш, че ти изневерявам - хвани ме, докажи! На ти методи за изневяра. Действай, стига си ме вбесявала! Давай! С тия безпочвени скандали ме правиш импотентен. Извадил съм си копие. Започвам с изневерите. Давай да си играем на котка и мищка! Ако някоя вечер не се прибера хич, да знаеш, че съм останал да спя при другата!



Уф!

Редактирано от ASSASSlN на 12.02.07 15:38.



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано12.02.07 15:30



Аси, кво ти става, бре!



Ти тоя клуб на нищо го направи!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Дааа! Довечера ще питам за цената!нови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 16:12



Вече редактирам този сценарий. Ако ми се наложи, ето как ще действаме. Веднагаа след работа сядам там да си пия водката като алкохолик. Чукам нещо си на телефончето. Адресатката ме води като, да речем, Мария. Ревнивеца ако нещо се усъмни и ми звънне, ще му кажа, че Мария в момента си е забравила телефона. Веднага ще си сменя номера... Всъщност... Толкова ли малоумна дама ли ще се случи, че един номер да не може да научи??? А, може и друг вариант. Купувам си още един апарат, постоянно ще дава заето, отвреме на време ще проверявам за съобщения. Всъщност няма да е отвреме-навреме, а ще е в точно определено време. Каато получа съобщение от вида:

- Здравей Мария, как е детето, ако е оздравяло, хайде да се видим на кафе след работа!

работата е ясна, нали? Хич няма да отговарям, ако съм съгласен. Сядам, пийвам си водката. Дамата по някое време влиза като ракета уж че й се пикае много и се засилва право към дамската тоалетна. Дамата излиза облекчена, спокойно оглежда заведението, ако има познат - любезно го поздравява и излиза. Праща на Мария съобщение: Детето се пооправи, но още не мога да го извеждам навън.

Хитро, нали?

Даже и мъжа й да е вътре - още по-добре. Даже ако ми е приятел и сме на една маса - най-добре! Дамата разгневено ще каже:

- Значи тъъъй, ааа! Значи аз да вървя да готвя и да чистя, а ти пилееш пари да се наливаш, пиянде такова! Много често влизам в тази тоалетна, внимавай в картинката!

и гневно излиза.

А?



---------

Питаш какво ми става? Там е работата, че нищо вече не ми става. И дрехите не ми стават, взел съм да дебелея. Ама, надявам се нещо да ми стане все пак, де. Примерно - да стана сценарист на сапунени сериали. Ще си сменям професията. Аз ще изпълнявам главната роля. Писнаха ми тия компове. Я, глей ги сапунките. По две хиляди серии. Ще изтикам така до пенсия.

Отдавна беше. Предложих да си спретнем Едно реалити предаване Биг Брадър, ама не искате. Страх ви е.

Цункам те.

Редактирано от ASSASSlN на 12.02.07 16:18.



Тема Не че ме засяга....Дел и баннови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано12.02.07 16:39



Редактирано от Дokи на 12.02.07 18:03.



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано12.02.07 16:54



След около половин час дамата изприпкала надолу?

Че то ако ще е само половинчасов секс, какъв е смисълът да се изневерява бре, Асасинчо? Хайде, бе. Ще се крия аз, ще залягам, ще треперя да не ме хванат за някакъв си там около половин час...



Тема Какво ми е на темата, бре, Доки! *DELETED*нови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 17:18



Мнението е изтрито от assassin

Тема Нито ти се сърдя,нито ти..Дел и баннови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано12.02.07 17:35



Редактирано от Дokи на 12.02.07 18:03.



Тема Копичке, казах, че правя разлика между секс и изненови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 17:41



вяра.

Хм, женски ви работи.

И мъжки ни работи, де!

Разни хора - разни идеали.

Хм, Преди години бях на квартира в двустаен апартамент. В стая и кухня. За първи път "пускат" квартирант. Разведени, мъъжът - в чужбина заминал, жената - в наследственото си жилище, любовник - семеен мъж имала, щяла да ползва отвреме на време хола, да не съм се учудвал, ако сменям патрона на входната врата - да й се обадя.

Омръзнало й да прави секс по входовете. Не искала да го прави вкъщи пред очите на двете си деца.

А, ще потърся една песничко. Нещо "Две тала в едно...", "Ключът от чужда квартира", "Вторник вечер". Ако някой ми помогне да я открия - ще към му много благодарен.

Наистина отивам във въпросното заведение да питам за цените. Утре ще ви докладвам.

Виждам, че имам три нови бележки. Прощавайте, тези, които сте ми писали, ама сега нямам възможност да ви отговоря.

Чао, лека вечер! Усмивки и целувки ви желая.



Тема Аз не знам как,нови [re: ASSASSlN]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 09:10



но мога да предложа, къде.

1. "Ауто-секс":
Необходими материали: 1 бр. автомобил, хавлия и туба с вода
Странични ефекти: Синини по тялото от ръбестите части в купето, опасност от анално проникване от страна на скоростния лост, дупки в тапицелията на тавана от дамските токчета
Препоръки: Преди акцията издърпайте ръчната спирачка. Подсилете с два камъка пред гумите. След приключване, почистете добре тапицерията. Щателно претърсете за изпаднали предмети под седалките. Уверете се, че сте облекли собственото си бельо.

2. Кърски секс:
Необходими материали: Одеало, хавлия, туба с вода, "Репелент"
Странични ефекти: Опасност от набег от кърски акари и кръвосмучещи
Препоръки: Уверете се, че не сте застлали одеалото върху мравуняк. След приключване почистете дрехите и косата от сламки. Пазете природата чиста.

3. Плажен секс
Необходими материали: Като при кърския, без водата
Странични ефекти: Опасност от попадане на песъчнки в интимните части.
Препоръки: След акцията, изплакнете добре със солена вода. Изпразнете джобовете от пясъка, преди да се приберете.

4. "Хоутел-секс":
Необходими материали: Почасов хотел , 1 бр. мъжки портфейл, но със съдържание, личната карта на партньора, шише "Доместос"
Странични ефекти: Олекване на портфейла, откъм съдържание, Вероятност от кожни заболявания.
Препоръки: Преди заемане на хоризонтално положение, се уверето, че чаршафите са сменени, след предната акция. Не ползвайте ваната, преди щателно почистване с Доместоса. Не посягайте към минибара, защото оскъпява двойно акцията.
Съвет на ухо към дамите: Ако портфейла на партньора се окаже тънък, го сменете....не портфейла, а партньора.

5. Офис - секс:
Горещо препоръчвам да не се практикува секс в офиса след работно време. Рискувате да влезете в екшъна на годината, сценария на който ще разкажа, само в краен случай.

Успех на потребителите!



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Аз не знам как,нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 09:24



Мисля, че съвсем успешно отказа кандидат- потребителите!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.