Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Там е работата,мила, не са ме налегнали,нови [re: copadevino]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.02.07 04:36



аз винаги съм мислила по този начин. Не намирам за нормално 1% от хората на Земята да тънат в разкош, а повече от половината от останалите 99% да тънат в мизерия. Защото това, че собствено ние се оправяме с парите не означава, че хората в провинцията живеят добре, не означава, че сомалийчетата има какво да ядат, и не означава, изобщо и с две думи - че всички са добре, щом ние сме. Щеше да е чудесно, ако беше така! А що се отнася до шофьора и котето му - ами, да, всеки има потребност от любов, странно е, че този човек, който ти казваш, че иначе е предимно лош, е пренесъл обичта си към животно, явно някой човек го е ранил повече, отколкото може да понесе, и затова не допуска до себе си хора - няма нищо странно

Или поне така си мисля тази сутрин



Тема Ева, не само, че виждам дребосъчетонови [re: EvaB.]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.02.07 04:39



като различно - виждам го като УНИКАЛНО човече! Съвсем не й слагам етикети, епитети и имена. Писах някъде, по-долу, че имам скрупули, че не й избрах баща като хората, и чувствам вината в себе си, но не си мисли, че по някакъв начин ще позволя тя да се почувства не добре от това. Макар, да съзнавам, че не мога да й бъда и майка , и баща - а и не го считам за нужно. Обичам си детето, и това, че е родено както е родено не е драма - факт е! Не виждам защо се палиш толкова, а?





Тема Който каквото си мисли, къде видя купички,нови [re: jamie]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.02.07 04:40



пък били те и чужди? Джейми, въпреки безкрайните полюси на твоята душа, като цяло не си лош човек, макар и понякога ужасно повърхностен, но моля те, чети правилно!





Тема Знаех си, че ти ще разбереш ,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.02.07 04:42



Знаеш ли, че Пипи ми беше любимия детски герой?



Тема Предпочитам без одървяне,нови [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.02.07 04:49



че секса и апетита си приличат по това, че се засилват с употребата им... А пък, що се отнася до попържни, точно преди да се събудя сънувах, че се бия с един бакшиш (нали по цял ден ги заобикалям, много нагли създания са, да не употребя друга дума), и така го попържих, че нямам нужда от твоя клуб. НО, ако усетя прилив на енергия - ще се считам поканена и с удоволствие ще дам своя принос. То, аз псувам на "глупак" и "пухльо" и др.такива, ама все ще измисля нещо по-подходящо при нужда





Тема Нали си оптимист по природа,нови [re: XXL]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.02.07 04:54



виждаш така света. Не казвам, че Земята няма нужда от спасяване, станаха ми смешни тия , дето целят да си запазят финансовите империи с цената на жълти стотинки - защото 25млн.долара са жълти стотинки за тях! Това е. Що се отнася до похапващите, както ти много сладко ги нарече - "оскубани" милионерчета - естествено да търсят анонимност, по причини, че и други като мен биха ги нахулили, или пък да им спретнат атентат, докато си хапват за 25хил.долара, знаеш ли къде е проблема? Кой нормален човек бяга от реклама, още повече, след като е платил 25хил.долара! (еййй, не спрях да ги повтарям тези цифри) Що се отнася до татковците - те ще ходят на ДНК тестове, ти ми говориш за морал и замисляне за детето!!! А за най-последното ти изречение съм много доволна и също толкова благодарна. Един човек да разбира какво говоря!

При това от раз!!



Тема Re: Ева, не само, че виждам дребосъчетонови [re: parvaty]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано14.02.07 12:21



Не знам


Разбира се, всеки човек има право на свое мнение и виждане на нещата, няма да седна да го оспорвам, но си мисля, че ако ти бях дъщеря нямаше да ми хареса как мислиш в това отношение. Или може би се опасявам (дано да е безпричинно), че ти самата не усещаш че имаш предрасъдъци и това знам ли, рано или късно ще повлияе на детето. И даже няма да го усетите.
Но пак казвам, дано да е само развито въображение и непълноценен начин на обмяна на мисли

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Там е работата,мила, не са ме налегнали,нови [re: parvaty]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.02.07 12:26



Трябва да ти кажа, че винаги ми е доставяло удоволствие да те чета - пишеш изключително интелигентно. Що се отнася до света - не мисля, че се е променил чак толкова много. Пари и власт, власт и пари, винаги и всичко се е въртяло около тях. Просто причините са същите, само методите и средствата са различни или по-скоро се развиват и те. И аз не мисля, че е справедливо някоя фръцла да носи костюм за 5 000 долара, докато някъде по света дете умира от глад. За съжаление, обаче, съм безсилна да променя това. Това, което мога да направя, е да се огледам около себе си и да се опитам да помогна там, където мога и с каквото мога.



Тема В този случайнови [re: Hell]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.02.07 15:32



ти може да се косиш какво става в Африка.
Аз обаче се интересувам как да оправя собствения си двор.



Тема Повърхностен съмнови [re: parvaty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.02.07 15:32



за тия които могат само това да разберат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.