Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Едно по едно, денови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор koм (минаващ)
Публикувано11.02.07 03:08



Не бъди максималист чак толкова. Първо забрави бившата, пък после ще се появи подходящ партньор. И си се наслаждавай на годините - бившата ти го прави - прави го и ти, защото - повече няма да се върнат тия години. Искам да ти кажа, че единствено в главата ти са проблемите. Излез от къщи и партньор ще намериш



Тема Re: защо си задаваш риторични въпроси, алби?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторkazvanka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 07:23



izviniavai,ne razbrax,nali ne si trugnal v tazi posoka..

xaide,de,usmixni se,nai-tumno e sutrin predi izgrev..i tvoeto slunce 6te izgree,za sujalenie,to ne vinagi e edno za vsi4ki,zatova sme i tuk!



Тема Re: количеството опитнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторkazvanka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 07:34



pri nas razlikata be6e 10mes. i 10 dni,no iavno 4oveka e re6il da napravi 10 ne6tastni deca po sveta.moje tova za koeto govori6 da e xarmonia,moje da e i navik.moje tia da e potursila miasto kudeto da ne si 4etut mislite,a da razgovariat..ne navika poddurja ogunia!ne se ostaviai i na navika da gleda6 nazad..i da se vurne tia e nov 4ovek,koito nadali 6te xaresa6 kakto predi,taka 4e imai spomenite,no ne gi prevru6tai v me4ti..me4tai,za svoboda na duxa za ne6to novo..





Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано11.02.07 08:16



albi_rijav_kotarakо,и на 51 можеш да започнеш отначало:-)))не споделям личен опит а наблюдение.Една дама така започна,с пораснали и уредени деца,нов мъж и нов живот.И повярвай ,живее си жената.Винаги гледай напред и прости и забрави лошото в миналото.


Успех!!!



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Gerda.sFaith (новак)
Публикувано11.02.07 10:14



Дааа.. Такива въпроси на определена възраст задават както много от жените, така и много от мъжете. Проблема, е че като узрее този въпрос в главите на хората едни търсят спасението навън, а други поставят темата пред партьора си и се опитват заедно да намерят решението така, че взаимно да намерят нов, по-щастлив път на връзката си.
Човек като превали билото на активната си възраст и го връхлита времето Разделно. Тогава разбираш и себе си и човека до теб.
Бих те посъветвала с малко повече разсъдък без емоции да си отговориш на тези въпроси сам за себе си и за жена ти. Ако генерално представите ви за живота са различни - нямате път заедно. Твоето щастие, а и нейното не могат взаимно да се обуславят и допълват. Осъзнай го дали е така и при вас.
След това, изводът до който ще стигнеш нека повиши самоуважението ( а не самосъжалението ти). Личният вътрешен мир и равновесие е страхотен магнит за противоположния пол. И без да се усетиш ще се видиш заобиколен от заинтересовани потенциални кандидатки, от които избора (дано този път по-удачен) да правиш ТИ.
Успех!



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор neznamka (info_manka)
Публикувано11.02.07 10:21



Алби, котарако, Честит Рожден Ден със закъснение!


Бъди оптимист, гледай напред! Животът не е свършил! На тази възраст много хора от нашето съвремие започват наново и начисто живота си! Какво пък толкова, по-важното е да си здрав! Повярвай ми! Когато има болести, тогава е наистина трудно! Изгради живота си отново, не е късно, никога не е късно! Ако имаш вяра в себе си, ще се чувстваш силен, ще имаш мечти и желания за едно ново и прекрасно бъдеще! Вярвай в себе си, ти можеш! Успех!

One who knows everything has a lot to learn!

Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Gerda.sFaith (новак)
Публикувано11.02.07 10:26



А сигурен ли си доколко ДОБРЕ познаваш тези други жени..., а другите дето пък въобще не познаваш!???
Бъди убеден, че над всяко "най-" има и нещо "по-най-", особено, когато това "най-" те е разочаровало вече и следователно не е точно "най-".
Когато срещнеш нещо "по-най-", няма да ти се спомня за онова падналото в очите ти.
Айде, по-настървено за живот и любов!





Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 11:10



еми човек като няма най доброто приема следващото по добрина. не караш ягуар, нали? еми значчи приемаме, че жена ти е най най най, но приемаме , че и ти искаш да живееш...може не супер съвършено, не супер перфектно , просто да живееш малко повече от сега. да дадеш и да получиш малко малко обич симпатия и харесване. тогава рпробвай с втората от класацията :) харесай си най най добрата от достъпните за теб жени-надали всички са неприятни, прости и кривогледи. и пробвай. може наистина да останеш изненадан. човек в любовта си идеализира, но после ...проглежда и вижда по ясно нещата.
не мисли жена си, мисли за себе си- позволи си да страдаш, но поне да страдаш по малко.



Тема Re: Защо?нови [re: Gerda.sFaith]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано11.02.07 13:00



Доста добре казано!
Хареса ми!





Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор mizantrop (непознат)
Публикувано11.02.07 13:48



Надявам се като си се наспал да имаш сили и да живееш и да даряваш оргазми. А и да изпитваш такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.