Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано11.02.07 00:02



ами това е страхотно! Поздравления!!! Колко родители могат да се похвалят с това??
С такива деца, няма да останеш в нужда, сигурна съм! И няма да бъдеш сам - може и да са далеч, но това не значи, че ще си сам!
Дай Боже и моят татко да може след някоя друа година да се похвали с мен така!..





Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано11.02.07 00:04



Алби, недей така...моля те, на почти всеки от нас тук се е случвало и се случват гадни неща...не може вечно да се обръщаме назад...искаш ли зайче



Тема мдам....нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано11.02.07 00:05



радвам се, че ви припомних един повод да мъркаме от задоволство ;))))
Не ни се налага да палим свещи за да не се препъваме в тъмното в момента. Ама ако ни се наложи - ще си припомняте с носталгия времето, в което проблемите са били с един по-малко ;))

"Ако не си в състояние да събереш идеята си за филм на визитка, значи нямаш филм."


Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано11.02.07 00:14



Не ,пич!
Допускаш една огромна грешка!Това е, че тънеш в голяма лъжа!Лъжа,която сам си създал за себе си и с която тровиш душата си.Ядосвам ти се,ей!!

Така да знаеш!
Истината за лъжата е проста:

Тази жена която обичаш и истинската ти бивша,НЕ СА ЕДНА И СЪЩА!Не го ли разбра?!Какво още ти трябва ,като доказателство?
Отречи я в себе си,за да продължиш напред!
Спри да имаш надежди и очаквания!
Спри да страдаш за пропуснати ползи и възможности- тях нищо не можеш да направиш ,те са в миналото!
Край!
Остава да си направиш по-светло бъдещето!
Отречи я безстрастно,без да я мразиш!
Просто я прескочи и остави зад себе си!



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано11.02.07 00:15



Да, и защо трябва да се измъчваш себе си с въпроси, чиито отговор няма да промени нищо?
в такива случаи хората обикновено се дистанцират, за да не се нараняват излишно и да забравят.
Щастието може скоро да ти се усмихне от някой ъгъл - гледай тогава да не го отровиш със спомени, които не можеш да промениш, нито да върнеш назад!



Тема количеството опитнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано11.02.07 00:16



няма нищо общо с познанието, което извличаме от него.

Съмнява ме, че това е било целта на живота й... имам предвид "мъжете, заведенията, ебането". Едва ли щеше да я обожаваш така 25 години, ако за това си е мечтала през цялото време. Празноглавието се усеща, не можеш да го криеш дълго.
Това... мъжете и т.н. - това е като алкохола, Алби - бягство от неосъществените мечти.

А ти питал ли си я някога през тези 20 години за какво мечтае? А казвала ли ти е истината или е казвала това, което очакваш ти да чуеш?

"Ако не си в състояние да събереш идеята си за филм на визитка, значи нямаш филм."


Тема Re: количеството опитнови [re: Hell]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.02.07 00:42



Много се обичахме, дори тя често казваше, че сме създадени един за друг. Разликата от 5 г., 5 м. и 5 дни приемах като знак на съдбата-че сме един за друг. Дори за едни интимни неща тя казваше, че сме създадени един за друг.
Случвало се е, след минути мълчание, в един момент и двамата казвахме едно и също...
Уви, май и най.любимите се променят.



Тема Re: Защо?нови [re: Фoтoн]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.02.07 00:47



Може би си абсолютно прав!
За всичко, което каза!

Но, човек трудно изтрезнява от спомена за миналото.



Тема Re: защо си задаваш риторични въпроси, алби?нови [re: kazvanka]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.02.07 00:51



Сам човек за нищо не става, само за клозета става.



Тема ахам...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано11.02.07 01:11



променят се. Щастие е, ако е в синхрон с нас.
Споменавала ли съм ти някога, че в родилния дом знаех до секундата момента, в който ще дойде бившия на свиждане? И висвах точно на момента на прозореца, за шаш на всички присъстващи? Казвала ли съм ти, че години наред се събуждах когато наближава нощем блока и му отварях вратата преди да си е извадил ключа?
Уморително е дълго време да си в синхрон с другия. Адски уморително. И не си виновен ти, не съм виновна аз, не са виновни тя или той... просто е умората. Махни си я от ника, може би ще се промени нещо.

Бих ти наритвала задника по-често, ама понякога говориш като баща ми. Достатъчен повод да се държа уважително... но не разчитай много на това

. В момента, в който се почувствам по-здрава, ще се разгаднея

"Ако не си в състояние да събереш идеята си за филм на визитка, значи нямаш филм."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.