Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Защо?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.02.07 23:47



Не, не й бях първият, но в тези тежки последни години тя ми казваш-Аз какво съм видяла от живота?, а аз я питах, добре, а аз какво видях?
И, питах още-а, ти какво очакваш да видиш-мъже, заведения, ебане?
Е, и от това опита...



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано10.02.07 23:50



Що мечти? Как така мечти?
Ти сега да не искаш да кажеш, че вече никоя друга жена не може да накара либидото ти да помърка от удовоствие?! Не ми се вярва. Ама ако продължаваш да си внушаваш такъв депресиращ песимизъм, ще трябва на въпроса "защо" да отговаря и някой мастит сексолог.
Иначе определено е твърде рано сексуалният ти живот да приключи на 51 години.



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано10.02.07 23:50



така е...винаги е по - лесно да се каже. Особено, когато се отнася за друг.
Но нали се сещаш, че и аз съм човек, все пак, и аз съм изпадала все някога в такава ситуация...И аз съм била сама на рождения си ден...и са ми се случвали какви ли не гадни работи...после са ми се случвали прекрасни работи...това е живота - в един момент губиш всичко. В следващия - постигаш някоя мечта...после пак се оказва, че е трябвало повече да мислиш, какво си пожелаваш...


Успехът и неуспехът имат много лица и, понякога, кое от всичките виждаме, е просто въпрос на гледна точка!
Мисли за децата ти, да са ти живи и здрави!
Моят баща, например, въпреки че е голям...най - голямата му грижа и най - голямата му гордост сме ние със сестра ми. Сигурно и ти си така?



Тема Re: Защо?нови [re: Фoтoн]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.02.07 23:52



"...света ми се сриваше и живота свършваше.Похабих ужасяващо не,греховно,престъпно много човешки потенциал,тровех и по тоя начин убивах себе си..."
Да, изглежда аз все още съм на този етап.

Но, от друга страна, познавам доста жени, ноне познавам равна на нея...

Отивам да изпуша последна цигара за тази вечер.



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано10.02.07 23:52



Ами нищо чудно и да се завърне един ден- с поопърпано самочувствие, поуморена от приключения, попълнила празнотите в преживелиците си и търсеща спокойствие и стабилно рамо.





Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано10.02.07 23:54



Извинявай, Алби, ама все ми се иска да те запитам- равна на твоята бивша в какво? В какво тя превъзхожда всяка жена, която си познавал? Любопитно ми е.



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано10.02.07 23:54



Знаеш ли Алби,много често ние сами идеализираме половинките си и изискваме от тях това,което те не могат да ни дадат,защото не го притежават.Вината е наша, защото сме ги поставили на пиедестал на, който не трябва да са,но това е наша грешка и ние плащаме много скъпо.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема Re: Защо?нови [re: Markizata]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.02.07 23:56



Да, гордея се с тях. И си ги обичам. Големият започна работа в Съда на европейските общности в Люксембург със стартова заплата от 3 000 евро и няколкогодишен договор, а малкият е първи курс икономика, също там.



Тема Re: Защо?нови [re: Фoтoн]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано10.02.07 23:59



да...не случайно казват, че Господ, когато затваря врати, отваря порти...
Има нещо много голямо, много голяма сила, която големите колапси и кризи дават на човека в живота - загубите на най - близки и скъпи хора, големите несправедливости, както е станало с баща ти....Наистина има нещо вярно в това, че всичко, което не ни убива, ни прави по - силни. Може би убивайки нещо в нас - нещо от слабостта ни.



Тема Re: Защо?нови [re: Markizata]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.02.07 00:00



И знаеш ли какво направи майка им на 7-ми януари-тъй като нещо беше контузена и не можеше да кара колата си, накарала новият си любовник да ги откара до летището. След това стана разкошен скандал. Тя се мъчи да го приобщи към тях, а те тънат от неудобство от въпросите, които им зададох в тази връзка.
Защо трябва да ги измъчваме с такива проблеми?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.