Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: XXLнови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 23:37



Истинската прошка не се нуждае от признаване на чуждата грешка, не се нуждае дори от присъствието на този, на когото искаш да простиш


Ако успееш да и простиш вътре в себе си за всичко, ако успееш да простиш и на себе си ще ти олекне, ще престанеш да се занимаваш с нея, ще престанеш да я сънуваш и да и се гневиш, нещата ще си дойдат по местата и ще можеш да продължиш живота си нормално.



Тема Re: Спокойно....нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано11.02.07 23:49



защо не си го вземеш вкъщи?...Тези същества дават цялата любов и топлота на света! мисля, че може да ти помогне точно сега....



Тема Хей, писане,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано12.02.07 10:44



я излез да помяукаш на покрива, може нещо свежо да се отзове

Какво си увесил нос?

Предлагам ти да започнеш от тук: Моят живот не е стихия, която ме връхлита със сляпа сила. Той не е нещо външно, което просто ми се случва. Той е това, което правя - моите избори, решения, действия, отношения. АЗ сътворявам собствения си живот.

Дано ме разбираш. Желая ти успех

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Бате, батеее! Питай сина ми кога за последеннови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 11:25



път съм бил на рождения му ден? Питай го, де! Или, пък, той сам да каже.

Синко, ако се обадиш тук, моля те да НЕ броиш някакви си бири и пържени картофки. Кажи кога съм бил на празненството навръх рождения ти ден в апартамента на майка ти???





Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано12.02.07 12:08



Стига, Алби!
Бъди мъж. Ок - останал си сам. Ами приеми го, примири се и се научи да живееш сам. Ако ти е писано, ще срещнеш някоя, ако не - приеми с достойнство съдбата си!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re: Спокойно....нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано12.02.07 12:20



Алби, човече, ти си безнадежден случай. Все съм си мислила, че времето лекува, а и доста доказателства имам за това, но при теб явно не е така. Не ти ли омръзна да се ровиш в миналото и да се самоизмъчваш? Търсиш някакво логично обяснение на случилото се, за да ти олекне, а такова обяснение може и да не съществува. Защо не се погледнеш за малко отстрани и да си зададеш въпроса до кога ще я караш така. Напълно разбирам, че е много тежко изведнъж да изгубиш семейството си, ама на хората къде-къде по-страшни неща се случват и намират сили в себе си и продължават напред.
Ти какво всъщност искаш - да продължиш да се самосъжаляваш или да се опиташ да продължиш напред. Казваш, че не можеш да срещнеш сродна душа. Ами ти така си завладян от идеализирания образ на бившата, че и да се спънеш в нея, няма да я забележиш.



Тема Re: Защо?нови [re: Kлep]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано12.02.07 13:30



И аз мисля така.
Само че понякога, в събота вечер, е доста тежко да си сам.



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 13:34



да ти кажа изобщо нямах предвид изключително съботната вечер.
събота също разбира се.



Тема Re: Защо?нови [re: aз]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано12.02.07 13:43



Лягаш си сам, събуждаш се сам, няма с кого да споделиш мисъл или две думи.
Много е гадно.
И това години наред.



Тема Re: Защо?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 13:50



ми да излиза че това е нормално. ако не познаваш хора дето не мислят така току виж си повярвал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.