Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: На теб ти давам същия акъл, както на Цецканови [re: ASSASSlN]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 22:37



малииии, ама ти си по-приказлив и от жена не излизала от къщи 17г бре


де ме видя да мрънкам?!
аз моят проблем съм решила, ти се опитваш своя да решиш,
и на претоплени кюфтета един път месечно си готов/само дет не си казал и по време на цикъла да е ;-)/, че и сценарий за сапунка си измислил, че по леко да ги преглътнеш,
забравил си само освен благодарностите, да ми кажеш и праха от стъпките Му да целувам преди да изляза
ама що и детето да вземам не разбрах, то с кво ще му пречи, м?

сега аз пък да ти река,
говорех, ако не си разбрал, че София Лорен е обичана жена, ама някои мъже това някакси така ...по инак го разбират, на лигавене им отива/и ти май си от тях ;-)/,
вярно, ще кажеш, че не всички сме София Лорен, но и вие не сте Карло Понти, та....
аре освободи съзнанието си, впрегни въображението си и се опитай да си представиш
себе си да видиш на мястото на тази твоя жена, която е пълна с недостатъци, а тя да се държи с теб така както ти, съвършения си се държал с нея

давай новия сценарий



Тема Re: Цецке, цецкеее! Гледам, че си отнесланови [re: ASSASSlN]  
Авторцeцa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 22:50



Пука ми,че ми дреме!


А ти като пускаш тема след тема,да не би да ти се радват?! Просто са ти свикнали и си те търпят.Ако искам и с мен ще свикнат.
Не могат да ми забранят да се изразявам,нали? А ако ще и сто ника ще си измисля.Не се регистрирам ,за да тежа.



Тема Re: Цецке, цецкеее събрахте са семейството у нетанови [re: цeцa]  
АвторKлиkнeтe T У K (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 23:47



.......хе хе разкрихме та цеце, разкрихме та

ти си жената на ASSASSlN





Тема Re: Цецке, цецкеее събрахте са семейството у нетанови [re: Kлиkнeтe T У K]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 20:58



бе аз не знам коя е цецка, но ASSASSlN е представителна извадка на българските мъже, които мислят, че всичко дават от себе си и все са неразбрани и недооценени,
а според него 99% от жените са лигли и глупачки щото не намират никакво разнообразие в готвенето, прането, ученето на уроците, битовия алкохолизъм и сериалите ..и в карайна сметка и те не знаят кво искат/според него/,
да , ама - не...и сега ASSASSlN ближе люти рани,
а цецка/ако това е жена му/едва ли би се оплаквала,
тя е свободна вече, няма го ASSASSlN да упражнява Егото си и да угажда само на собствените си желания, представи за живота, предразсъдъци и манталитет..е от време на време се срещат за да изпият по една ракия и да си вдигнат за кой ли път адреналина вместо ендорфините..., ама кво от туй



Тема Къде те видях да мрънкаш лиии?нови [re: kaka]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 09:29



"Карло Понти наистина ще да я обичал и не и е викал от спалнята "аре ма, не свърши ли вече.....с чиниите/прането, гладенето, домашните на детето и пр./, че ми трЕбваш за 2 минути"

Е, те такива "невинни" женски приказки ме вбесяват! По-скоро - вбесяваХА. Вече не ми пука от такива женски недомислици. Дрънкайте си каквото си щете! Най-много да го преместя в другия крачол.

ПрочетИ си пак думите. Писала си това, което преживяваш. Дори в сапунените сериали такива думи няма! Не ги взаимстваш. Собствения си живот цитираш!

------------

ТрЕбваш му за две минути, прането... готвенето... детето...

Развеждай се и приключвай с терзанията си! Стига си мрънкала! Мъжът ти като е боклук, според теб, бий му шута в гъза и мирясвай!

Що ти гоноря така гневно ли??? Отговарям!



Защото едва след гадния ми развод научих, че съпругата ми през целия брачен живот е ПЛЮЕЛА ПО МОЙ АДРЕС, вместо да ми каже ясно и точно какво иска, къде я боли, къде я сърби...

Редактирано от ASSASSlN на 12.02.07 10:47.



Тема "Не могат да ми забранят да се изразявам,нали?"нови [re: цeцa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 10:37



казваш...

Хм! Сигурна ли си? Сто ник-а ще си измислиш, а? Хм! Внимавай в картинката! Не се надувай, защото ако прекалиш може и да нервираш някоя модераторка. Те, освен да трият и да заключват теми и мнения, могат да правят и още по-груби неща. Хм! Нещо... Много неподготвена се изказваш!

Сещам се за един тиквеник от Бургас. [Не, не, не беше Стефан! (Това, в скобите, е само за сведующите по въпроса.)] ЛигАви се в клубчето ни, обобщава, критикува ни, че не сме могли едно семейство да опазим... Хм! Не псува, нямаше глубости, ама имаше доста жлъч и злоба. Търпях го, търпях го, ама по едно време ми писна! И на много други клубари им писна. Тъъъй лиии???

Бум-тряс, гледам го че пише от "Нафтекс". Не му отрязах главата, само му показах жълт картон. Миряса. Нямаше червен картон. За разлика от отвратителния ник ФЕМИНИСТКА.

МУЛЕ и Оро се оказаха много по-лесни за превъзпитание.

Сто ник-а, а? Хм! Нито ще си първата, нито ще си последната, която си въобразява, че като пише с различни ник-ове ще постигне нещо кой-знае какво. Хлапашки истории!

Мога да те улесня в съчиняването на ник-ове. Не 100, а 100 000 ник-а можеш да си съчиниш за нула бройки!!! Ето ти пример как да направиш това. Цифрови ник-ове. С буквени стрингове не ми се занимава.

Пускаш Excel. Във клетка А1 пишеш:

=RAND()

В клетка В1 пишеш:

=A1*100000000

В С1 пишеш:

=INT(B1)

Маркираш А1, В1 и С1. "Хващаш" долния десен ъгъл на почернения правоъгълник и "влачиш" надолу докато свят светува. Ще получиш мнооого разни-разнообразни ник-ове! Кеф ти риба, кеф ти паламуд!

Хм! Със

RANDOMIZE TIMER

"излекувах" преди доста години една колежка. Младо маце. На 22. До уши беше започнало да затъва в тото-хазарта. Стигна дотам, че като си вземеше заплатата, търчеше в тото-пункта и я прахосваше. Дърдори ми в несвяст за комбинация №№№№№№№№№..., "чешка" комбинация, "на баба й фърчилото" комбинация...

Хм! Приказвах й, увещавах я, изчислих Й комбинациите, пермутациите, вариациите, за комбинаторика й говорех, за статистика... Тц! Ни приема, ни предава!

Ако ти е интересно - нищо не ми пречи да ти разкажа какво направих за да я излекувам... Имаше огромна полза за девойчето.

Редактирано от ASSASSlN на 12.02.07 11:15.



Тема Преди малко ти писах, сега ти чета поредното писа-нови [re: kaka]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 11:00



ние и пак ти отговарям.

Цецкеее! Устатница си като мен. Не си жена ми, ясно е. Тя има повече акъл от теб и, за разлика от теб, ВЕЧЕ мИсли, преди да говори. Е, поне се старае, де.

"но ASSASSlN е представителна извадка на българските мъже, които мислят, че всичко дават от себе си и все са неразбрани и недооценени, " Тук си права, Цецке. Много се зарадвах като го прочетох това, ама веднага след това ми увисна сопола.

"а според него 99% от жените са лигли и глупачки щото не намират никакво разнообразие в готвенето, прането, ученето на уроците, битовия алкохолизъм и сериалите ..и в карайна сметка и те не знаят кво искат/според него/, "

Правилно, Цецке! Много добре си ме разбрала. Ако ти си в останалия 1%, би ли казала ясно и точно какво искаш от хората в този клуб?

А, ако искаш мнението на бившата ми жена - моля. Ще ти дам координатите й. Дърдорете си колкото искате. Обсъждайте ме колкото си щете! Само че ще трябва да се регистрираш. Нямам право публично да й давам координатите. Не е честно, някак си. Нали?



Тема Ти сега заплашваш или какво?нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано12.02.07 11:01



Асасине, съжалявам, че се намесвам,ама въпросът е приципен.
Това, дето си го написал по- горе не звучи много добре. Колкото и да си засегнат от нечие мнение и то да не ти харесва или да не е в унисон с начина ти на мислене, подобен род заплахи са твърде прекалени и не отговарят на правото на свободно изразяване, което мислех, че всеки в края на краищата има.





Тема Какви заплахи, ма? Къде ги видя?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 11:10



Казах, че на някоя модераторка МОЖЕ да й писне... Ти не можеш ли да четеш? Къде ги виждаш тия заплахи???

Тове, че ще го преместя в другия крачол заплаха ли е? Пак се изказваш неподготвена? Колко пъти трябва да ти казвам, че след като не ти харесвам имаш пълното право да НЕ ме читиш.

С теб нали се скарахме искрено и лично??? Какво искаш сега? Искаш публично ли да те наругая? Или като Цецка не знаеш какво искаш?

А?



Тема Пфууу! Успя да ме вкиснеш!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 11:18



Модератор бях на този круб преди две+ години, мааа! Затова говоря така! Ти да не би да си си помислила, че съм някакъв вездесъщ хакер, кракер, мракер...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.