Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема малко oFF-за пръцкането  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 17:22



Може за някой да е смешна тази тема, но за мен си е проблем.
Разведена съм от около 7 -8 години и през този период съм имала случайни връзки,нищо сериозно, никакво съвместно съжителство под общ покрив.
Сега намерих подходящ мъж,който се премести да живее у нас.
Вместо да съм щстлива,аз се натъкнах на един огромен проблем-пръцкането (не се смейте!!!)
Та така и не си спомням кой кога и къде е пръцкал в предишния ми брак,но сега по цяла нощ се сдържам и не мога да спя в обща спалня с новия ми приятел.
Нещата стигнаха до положение,че се изнесох да спя в друга стая.
Разбира се за него е объркващо това положение и той се чувства отхвърлен,защото ме е срам да му кажа истинската причина за моето преместване.
Наистина не знам как да се справя с това положение.
Моля,дайте ми съвет.
и аз като Асасина не мога да ставам посред нощ и да ходя до тоалетната,а ме е срам да пръцна под общата завивка.



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано06.02.07 17:32



А бе, жена, какъв пък е този голям проблем с пръцкането. Ако имаш проблем с прекомерното образуване на газове, ходи при личния си лекар на консултация. Ще ти даде някакви илачи човекът и ще ти се нормализира газообменът. То нали имаше някакви средства, които все точно за вечеря(хм...) ги рекламираха по телевизиите- някакво Форте ли беше или нещо друго...
Най- добре е кротко и задушевно да си пръцкате( дано ароматът да не е много притеснителен) в лирическа, задушевна атмосфера, а в последствие може да заформите и "дует на подпръцкващите влюбени"- ти ще трябва да усвоиш нежното и игриво подпръцкване на колоратурното сопрано, а той ще се обажда синкопирано и басово подпръцкващ. Какво друго му трябва на човек- идилия и пасторал!





Тема П.П.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано06.02.07 17:36



Тъй, де, превърнете дефекта в ефект. С малко повече музикалност и от една пръдня може да се извади творчески потенциал, ам'чи да!





Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 17:37



И на мен това твоето ми "намирисва" на здравословен проблем. Консултирай се с лекар и вероятно трябва да внимаваш и какво ядеш.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 17:41



Ти за малко да напишеш "трактат за газообмена" бе. И как би допринесъл за съвместното съжителство. Чак намери романтика в него...евала



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано06.02.07 17:43



Що, бе, Мирорче! А и представи си как мож да се отрази това на музикалния им репертоар под завивките. Ядеш боб- и започваш да пръцкаш като цугтромбон: важно, решително, тържествено, в нисък регистър; хапнеш повечко леща- и започваш кръшно и бароково да подпръцкваш ту като фагот, ту извиваш от време на време игриво като флейтичка почти; пийнеш обилно боза- и катосе започнат едни ниски, дълги тонове, а ла туба... мани, мани... това си е малко преди насиране. Пардон!





Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: mirror_]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 17:45



Не ме разбирайте погрешно,не съм такава "пръдливка",която по цяла нощ пуска залп след залп.
На вас не ви ли се случва да пръднете поне 2-3 пъти на нощ, каквото и да сте яли?
И единият път е обезателно преди да заспим,така че се чувствам ужасно.
А отделно от този проблем, аз съм ужасно чувствителна към звуци-пречи ми хъркането му,а и той като пръцне-веднага се събуждам.
Не знам какво ми става, но наистина имам проблеми.



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 17:48



А бе, жена, турете си по едни тапи- антифони на ушите( има ги във всяка аптека) и спете като къпани. Другото си е човещинка!





Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 17:57



И тапи за уши пробвах, и отделни завивки пробвах-нищо не помага.
Понеже през последните 8 години съм живяла само с детето си,което беше малко и постоянно се услушвах да не би да плаче,явно чувствителността ми се е изострила.
Даже се събуждам като той се обръща в леглото, а хъркането го чувам дори с тапи на учите.
А може би просто съм отвикнала да спя с някого в общо легло.
Приятелят ми много държи да спим в обща спалня,но как да се пригодя отново към този начин на спане ,не знам,ей богу.
И ако някой мисли че се лигавя, се лъже.
А от друга стана е тъпо да загубя една връзка поради такава глупава причина.



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 17:59



Ох, не знам....явно не разбирам, за какво става дума.
Призовавам медицинските лица от клуба, спешно да се намесят. Става дума за спасяване на почти-брак.



Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.