Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема мъка  
Авторpeч (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 18:20



Влюбена съм безумно много в мъж, който е женен. Всичко стана много внезапно и неочаквано за мен и докато се усетя, вече беше твърде късно. Той се превърна в най-голямата любов на моя живот. Сега просто не мога ей така да се откажа от него. Имам чувството, че съм загубена. Не мога да си представя живота си без този човек. Това е мъжа, който винаги съм търсила, за който винаги съм мечтала. Откажа ли се от него, значи да се отрека от мечтите си. Не мисля, че бих могла да се влюбя отново след това, което преживях. Омръзна ми да бъда нещастна, омръзна ми да проливам сълзи...Не мога ли поне веднъж в живота си да бъда най-после щастлива?!



Тема Re: мъканови [re: peч]  
Автор valls ()
Публикувано05.02.07 18:25



тои какво мисли по въпроса.



Тема Re: мъканови [re: peч]  
Автор3oя (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 21:56



Ами например мечтай си за свободен мъж,на колко си години,няма ли покрай теб нещо друго подходящо и достойно за мечти?



Тема Re: мъканови [re: peч]  
Автор anbra (аз)
Публикувано05.02.07 22:45



можеш да си щастлива, но временно и на невероятно висока цена, която ще плащаш когато връзката ти неминуемо ще приключи...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: мъканови [re: peч]  
Автормeч (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 22:55



...Не мога ли поне веднъж в живота си да бъда най-после щастлива?!

може, като спреш да се занимаваш с женени мъже





Тема Re: мъканови [re: peч]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.02.07 22:59



E, аз пък имам точно обратния на твоя проблем!
В мен е влюбена женена мома, а пък аз съм свободен...


Наистина незнам какво му става на тоя свят?Павиме глупости, пък после мъка, а уж сме голями хора...Няма що, тресе ни втори пубертет явно...?

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема Мъка си е!нови [re: peч]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано05.02.07 23:03



Яко щастие ше е като той се разведе. Е то и щастието е относително понятие ,ама кво пък... Някой ден ше викаш на Фнуците Ви /неговите и твоите.../ "Ех ,баба ,ко знете колко бехме щасливи в деня когат другата ви баба ревеше..."
Ма, най ви обичам вас смешно Флюбените. Сичките мисли минават през половите органи и никой не може да ви каже "Копче". Когато го осъзнаете ,обикновено е късно да се направи каквото и да било и последствията вече не са последствия а факт. Типичен пример - Борат се влюбва в Памела Андерсон /гледай филма/. Бегай се мани. Ма си е щастие де. Дерзай. Оная ,вече му се е наситила , са е твой ред. Успех с мъката.



Мъгла в мрака!
Gin-Mentha&All to up. Lite Beta version.

Тема Re: Мъка си е!нови [re: option]  
Авторпpocтичko (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 23:21



Защо смяташ, че тя е причина за нечие нещастие или нечия изневяра?
Обикновено любовницата е само следствие...на развалени вече отношения или на проблемни такива.
Защото аз твърдо вярвам, че ако едно семейство е здраво и щастливо, няма сила на света която ей така просто да промени това.
Та след многото приказки, любовниците са най-малко виновните в цялата работа.
Мнението ми е лично и да отбележа за протокола - НЕ съм ничия любовница и не това е причината да защитавам подобна теза. Просто винаги съм смятала, че е несправедливо да се нападат и обиждат жените, а в същото време да се ласкае егото на някакъв си мухльо, който е приел, че така е удобно и лесно, който ръси лъжи наляво и надясно, защото това му осигурява спокойствието. И изобщо - бясна съм на такива недостойни същества


Да, също така не съм наранената съпруга
Не вярвам, че за всичко трябва да си препатил. За някои неща имам просто човешка позиция. Която вероятно ще е такава докато не ми дойде до главата . Но за днес - това е моята истина.



Тема Re: мъканови [re: peч]  
Автор Бeзcъннa (гад)
Публикувано05.02.07 23:47



Е, виждаш най-хубавото, защото мечтаеш. А внезапностите са хормони, които много бързо се озаптяват. Ако проявиш здрав разсъдък де.

Щастлива можеш да бъдеш. Но тръпката те предизвиква и сама си пречиш да видиш останалите мъже.



Никой няма да те укори, ако си говорила с приятелите си, ако много хора знаят, а изведнъж се откажеш. Аз вярвам, че подходящите хора, с които може да се живее, обича и всичко, са много, а кой-кого ще срещне точно, е въпрос колкото на случайност в обстоятелствата, толкова и на избор в действията.

Ти преценяваш дали искаш да се страхуваш цял живот, че ще изостави теб, ако изостави жена си, това си е ваша работа. Вътрешното спокойствие на човек е най-голямото щастие, всичко друго да имаш, ако нямаш това, няма да си доволна, дори целия свят да получиш.

Ако ми беше сестра - бих те посъветвала да останеш известно време сама, за да се отръскаш от присъствието на човека и от дрогата на емоциите.

- - - -

Редактирано от Бeзcъннa на 05.02.07 23:48.



Тема Re: Мъка си е!нови [re: пpocтичko]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано05.02.07 23:57



Защото аз твърдо вярвам, че ако едно семейство е здраво и щастливо, няма сила на света която ей така просто да промени това.
Вярвай , и ние вярвахме. Някога.
Мда. Така си е. Тя може да дарява само щастие. Пък за нея си е мъка...

Просълзих се... Пък и той горкия. Колко ли е нещастен сега с жена си? И тя сигурно много страда ,че се е заФанала с него? Навярно и децата му не могат да го понасят. Мъка ти казвам. Само тя може да ги ощаСливи сички! Няма по голямо щастие за един мъж от любовницата му. И за децата и жена му също. Да и занесат цветя. И да и държат краката високо ,за да му е на него леко и приятно.
А ти вярвай. Тя и жена му вярва.
Нали ти разправям ,че щастието е относително...

Мъгла в мрака!
Gin-Mentha&All to up. Lite Beta version.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.