Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Ми, да са ти живи и здрави родителитенови [re: ASSASSlN]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано05.02.07 17:16



Не знам кое те възмущава. Факт е, че от моя гледна точка съм сбъркала. Никой не казва, че бившият ми съпруг е глупак, по-скоро е глупаво да се опитваш да ми натикаш под клавиатурата думи, които не съм казала! Иначе казано отчитам, че съм сбъркала. Ако не считах брака си за грешка щях ли да се разведа?!



Тема Аз, пък, вече съм се разгонил! Предпролетно.нови [re: orcad]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано05.02.07 17:20



"Клуб на успешно разведените"?

Абе, има и неуспешно разведени. Сложна материя зачекнах. Един клубар - DeNiro направо шашардиса клубната публика. Толкова объркан беше, че ни смая всички.

Влюбил се в омъжена жена, тя му отговорила на чувствата, решили и двамата да се разведат и ново щастие да намерят заедно, нашенкия се развел, ама дамата нещо взела, че се отказала и той пристига в клуба да реве, че бившата му жена не искала да го прибере обратно и че даже го намразила!

Ми, няма да го прибере, я! На "иди си, ела си" ли иска да си играе този пич? То туй да не е квартална кръчма - да можеш да влизаш - излизаш когато ти е кеф???



Тема Малко офф...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано05.02.07 17:23



... ама ако чуеш колегата ми тук как подскача. Днес реши да "играе" на Форекс. Та подскача, плака, смя се... а аз продавам билети за това уникално шоу?





Тема Ооох, охгика! Разговор между глух и ням!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано05.02.07 17:39



Няма да се разберем и това си е!

Абе, думата "сглупявам" как я разбираш, бре, Стрейнж? Това е тотално отрицание на брака ти! На целия! То, и аз постоянно говоря за мрачното ди минало, но не съжалявам, че съм имал семейство.

Защо ме предизвикваш? Аз също се жалвам, но чак всичко не отричам.

Намекнах ти нежно, ама ти не вдяваш. Защо ме принуждаваш да ти говоря, както говорех на Маркизата.

Ами, родете си по едно дете, отгледайте си го, нека да тръгне на училище, нека мъжът ти да се върне една вечер и внезапно да ти заяви нещо такова:

- Прощавай мила, не те обичам вече, сглупих, че се ожених за теб, искам развод, взимам детето и жилището, ти си взимай багажа и се махай! Не съм щастлив с теб! Задушаваш ме!

Разбира се, че в никакъв случай НЕ ви желая такова развитие на нещата!

-----------------------

Еее, наистина ме ядосваш! Ами, постави се на мястото на повечето клубари-мъже! Всички обичаме децата си, боли ни. Това го знам от лични разговори с доста разведени мъже. Болката е съвсем различна от тази на жените.

Ами, съобразявайте се на кого какво пишете! Сглупила си, че си се омъжила, сега го промени на "сбъркала". Ами аз какво предлагам в темата?

Дай тогава да прекръстим клуба на "Клуб на сбъркалите в любовта"!



Тема Какво е това "Форекс"?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано05.02.07 17:47



Абе, Стрейнж! Абе, моля те припомни си на колко години съм, бре, миличка!

Наистина нещо не си адекватна! Правиш ми се на щастлива, весела и доволна, ама като виждам каква огромна разлика има между теб, преди да се разведеш и теб след развода - върви да ги приказваш тия приказки на някой друг! Съжалявам, повтарям ти: Не си адекватна! Влязла си в някакъв отнесен свят!

От опит ти го казвам това, съвсем приятелски. Ако не бяхме приятели - изобщо нямаше да се занимавам с теб.

Ако искаш - сърди ми се. Съвестта ми е чиста спрямо теб.

Чао, успехи!



Тема Добре, деее! Няма да го прекръщаваме!нови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано05.02.07 17:59



Да се стои "разведени", щом е по-благозвучно!





Тема Re: Добре, деее! Няма да го прекръщаваме!нови [re: ASSASSlN]  
АвторStorm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 21:44



Разсмя ме. Както ми беше едно такова мрачно, облачно, се размях на глас, чак колежките ме изгледаха изпод вежди(. Вярно, че е стряскащо - неудачници в любовта, но съвсем не си мисля, че е така. Знам, че примерът е малко неуместен, но когато си купуваш диня и тя се окаже незряла и зелена, не се приемаш за неудачник (или неуспешен - ако трябва да използвам руската ти транскрипция).
Преди да се разведа, изпитвах панически страх. Не от това, че ще трябва да живея сама, а най-вече от самия процес - заставането в съда, делата....цялата бумащина. Оказа се, че подготовката на самия развод мина много по-благополучно от самата сватба или поне на мен ми останаха по-хубави спомени. Дори тогава се замислих защо не се е въвел досега гражански ритуал за развод, по подобие на сватбите - поне знаеш накъде отиваш и какво те очаква.
Не мисля, че разводът ме прави неудачник. В крайна сметка всички опитваме, някои просто не успяват да се справят - спъваш се, падаш, изтърсваш се и продължаваш напред.





Тема Гений!нови [re: ASSASSlN]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано05.02.07 22:31



Ми ,да ! Например Клуб на смотаните любовници , или на любимите смотаняци...
А как е по добре? Убиец ли си или жалък обвиняем по дело за убийство!? Съгласен съм да му измислим по убаФ лаф на клуба ,ама моля не толко многосмисловен. Кво ше кажеш за Клуб за информационен обмен относно брачните отношения.


И извънбрачните и извън...

Мъгла в мрака!
Gin-Mentha&All to up. Lite Beta version.

Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
Авторyro (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 22:57



ама аз най големите неудачници които познавам са женени бря





Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.02.07 23:14



Кръстете го "Осъдени души" и толкоз..., щото си е така.



"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.