Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема otnovo za decataнови  
Автор kazvanka (непознат)
Публикувано01.02.07 18:55



Utre du6teria mi ima rojden den.pred men stoi vuprosa dali da ne si izkliu4a mobilnia,4e biv6ia da ne moje da mi razvali praznika.ne se obadi za Koleda,minalata godina za rojdenia i den i dr.takiva uj povodi za vnimanie.tia e na 11,6te me razbere ako i obiasnia,no 6te o4akva..podaruci ot nego.iasno e 4e toi nexae,no ne razsujavam li egoisti4no spriamo neia,ako sveda 6ansovete i za kontakt na nula..



Тема Не е реднонови [re: kazvanka]  
Авторйoдa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 19:00



Остави детето ти да преценява.Децата усещат много неща, нека решението да види баща си или да го обича да бъдат нейни! Ти нямаш право да ограничаваш никой ! Още повече че това ще ти тежи на съвеста след време, а кой знае може дъщеря ти да те съди за това !

Правиш глупости.



Тема Re: otnovo za decataнови [re: kazvanka]  
АвторJane (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 19:23



az ne bih prichinila takova neshto na deteto si
ti izkluchvash telefona zaradi sebe si a ne zaradi neia
zashto triabva da naraniavash i neia



Тема Re: otnovo za decataнови [re: kazvanka]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 19:26



Няма смисъл да изключваш телефона, нека и се обажда всеки, който зачита празника и и мисли за нея.Може да очаква отново напразно обаждане от баща си, но тя така или иначе ще чака.Няма смисъл ти да излизаш виновна, по-добре детето да разбере истината, отколкото утре някой да те обвини, че си манипулирала събитията. Все пак не се знае, бащата на едно роднинско дете му се обади на 11 години, а не я беше виждал от бебе

сега отвреме- навреме си говорят, макар че миналото пренебрегване и тежи и досега.
Гледай да направиш всичко което зависи от теб да има хубав празник.
Успех ти желая!



Тема Re: otnovo za decataнови [re: XXL]  
Авторkazvanka (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 19:57



blagodaria ti!mislia 4e samo ti me razbra!





Тема Re: otnovo za decataнови [re: kazvanka]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 20:25



Знам какво е дете да чака напразно бащата да се сети за него-случи се на малката ми дъщеря на 15 -тия и рожден ден, най-неприятното беше, че още не бяхме разведени и той си беше в къщи, знаеше, но . . .


След развода вече купува подаръци и не забравя да поздравява дори и мен за празниците, но раните от такова отношение не зарастват лесно за съжаление



Тема Re: otnovo za decata [re: XXL]  
Авторkazvanka (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 20:47



Za sujalenie jiveem v materialno ob6testvo.ne e vajno koi kakvo ima v glsavata i surceto si,a v djoba.ot tova se vuzpolzvat i niakoi "tatkovci".poiaviavat se kogato preceniat,4e 6te "oceniat" jesta i vnimanieto.niakoi 6te uspeiat da gi kupiat,da "kompensirat" s zadna data propusnatoto,drugi ne.iska mi se da viarvam 4e zavisi i ot nas.kakvo otno6enie kum materialnoto 6te vuzpitame v tiax,za6toto sega "tati" gi kupuva,utre 6te e niakoi 4i4ko s mercedes..



Тема Re: otnovo za decataнови [re: kazvanka]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 20:58



Децата не са глупави, не можеш да купиш любовта им с пари и подаръци, е може и да има такива, но моите не са от тях, слава богу


Всъщност аз нямам нищо против отсъстващия родител да се опита да компенсира по някакъв начин това, което не може да даде на детето си като присъствие и внимание, лошото е, ако забрави изобщо че има дете



Тема Re: otnovo za decataнови [re: XXL]  
Авторkazvanka (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 21:14



nadiavam se,i az da moga da kaja su6toto za moite du6teri,niakoi den!

tova koeto zavisi ot men go pravia!



Тема Re: otnovo za decataнови [re: kazvanka]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано01.02.07 22:11



Според мен не би трябвало да го правиш.Не би трябвало да пречиш на каквито и да е контакти на детето с баща му. Добър или лош - той й е баща.И, в кря на крайщата, добър или лош, някога ти си избрала този човек за баща на детето си.Може би сега оценяваш този избор като гешка - ок, всички правим грешки! Но тази грешка не е поправима. Или поне не, чрез криене и изключване на телефона.
Децата порастват и осъзнават много неща. осъзнават понякога много по - обективно от това, което единият или другият родител би казал и би мислил...
Той може да се обади или да не се обади. То е негова преценка, за която той ще си носи последствията. Но според мен не можеш ти да решаваш, дали детето ще има контакт с баща си или не. Това, че сте разведени не значи, че той спира да й бъде баща. Дали тя ще го уважава или обича или контактува с него, трябва да реши тя. И той трябва да има пълната свобода, да покаже или не някакво внимание към нея, за да знае тя истината, а не ти да решаваш вместо нея. Така мисля аз. Пък ти си знаеш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.