Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Защо не си признаем, че всичко опира до СЕКСА???нови  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано26.01.07 21:42



Мнения , битуване в клуба, в други интернет зони, всеки търси себе си - някои в това, друг в други пространства и измерения. А истината, любими мои, съписващи братя и сестри, е адски проста и ужасно тривиална - четири букви - СЕКС! Това е, което движи света! Даже приятелите си подбираме по това, дали бихме им дали всичко, което ни поискат, някоя нощ, ако бяхме от съответния пасващ им пол (или пък вкусовете ни съвпадат, в случай на идентична принадлежност). Проблема - разведен - семеен - оставен - влюбен - уволнен - подлизурко - г*золизец и т.н. опира само и единствено до пустите четири букви. Да живее Фройд. Хайде, за по-емоционално настроените - приемаме, че Фойербах е бил по-прав. И пак стигаме до емоцията, страстта и похожденията... Кой е прав и кой крив - има ли значение, когато между двама вече няма страсти... Всичко останало е сметки, и опис на бившо "съпружеско" имане... Смях! Дааа, секса наистина върти света! Подсети ме темата на Райан, държана в началото на клуба - за театъра, и се сетих за старата и славна поговорка "Кино , опера, театър - всичкото това е вятър, цялата култура се върти около к*ра"! И, не си мислете, че друг пише с моя ник - съвсем наистина мисля всичко това. Обида и болка от отхвърлянето - това е! Няма дилема, няма деца, няма болки и сълзи - триенето между две телата повишава емоцията в тях. Това пък е физика (да ме прощават физиците, дето перифразирам Нютон така безобразно

). Тъй че, лека на цялата тази лудост, наречена развод е явно само един - секс до умопобъркване! Права беше Мама Нети преди време, като ми даде рецептата, ама аз й викам "Не, чувства ми трябват"!!! Тъпа, тъпа, тъпа!!! Или аз съм станала ужасно вулгарна, или най-после схванах истината за - както обичат да се изказват врелите и кипели в него - Живота! Хайде, наслука

п.с. Чакайте, че се сетих - даже, като се съберем приятелки на по приказка и чашка, винаги стигаме до там - кой е бил най-добрия, на кой колко му е бил голям, и кой е майстор на така харесваната и толкова рядко получаваната, качествена "френска" любов!!! И, това не е серия от "Сексът и градът". А мъжете дори са още по-вулгарни във детайлите!

Редактирано от parvaty на 26.01.07 21:46.



Тема Re: Защо не си признаем, че всичко опира до СЕКСА???нови [re: parvaty]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано26.01.07 23:00



Браво на теб, откри Америка.
Човешкият прогрес винаги е продукт на две велики сили: Секса и Парите.
Ако може някой да ме опровергае, ще го черпя.



Тема Re: Защо не си признаем, че всичко опира до СЕКСА???нови [re: parvaty]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 23:19



ми щото не е вярно. кат се гледам и ми се струва че маи изобщо няма да стане моята работа. а като знам че наи-често предвижданията ми са правилни - кофти.



Тема Re: Защо не си признаем, че всичко опира до СЕКСА???нови [re: parvaty]  
Автор Sanata (рога и копита)
Публикувано27.01.07 11:27



Драга parvaty(нежна), ако това ще ти помогне да минеш в следващия етап от "лечението си", моля- права си.
Когато изместеното махало си дойде в центъра на тежестта, пак ще говорим.

А дали мъжете са още по-вулгарни в детайлите от жените, не съм сигурен. Ако имаше как да се води статистика, сигурно щяха да се получат интересни резултати.

P.S.


Редактирано от Sanata на 27.01.07 11:54.



Тема Re: Защо не си признаем, че всичко опира до СЕКСА???нови [re: parvaty]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано27.01.07 11:31



Не си признаваме, защото не е съвсем така. Да, това, че "любовта движи света" би могло да се перифразира и "сексът движи света", но в малкия свят на двама нещата не стоят точно така или поне не изцяло. За да се влюби някой в някого, най- вероятно сексуалното привличане и хармония играят много съществена роля, ако не и фундаментална, но за да остане този някой с някого, сексът съвсем не е достатъчен. Или тогава ще излезе едва ли не,че всички "провалили се" във връзките си са се провалили в секса.

Ако изхождаме от мисълта, че сексът е основният двигател в една връзка, опасността от непрекъснати разочарования е много голяма. Може с един мъж да имаш страхотен секс, но да осъзнаеш, че последното, което искаш или си в състояние да си представиш в перспектива е деца от този мъж или съвместен живот с него.



Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 12:49



хе, хе - голямо момиче



Тема Re: Защо не си признаем, че всичко опира до СЕКСА???нови [re: parvaty]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 12:58



Всъщност няма как да призная нещо, което не ми е идвало на ум


както ти казваш *всичко опира до секса*
Щеше да е лесно, ако беше вярно, защото секса е стока и ако нямаш други възможности, можеш да си купиши да оправиш нещата
Позволи ми да не ти вярвам, че избираш приятелите си по този параграф-поне за мен това е невъзможно и да си го помисля, приятелите са приятели точно защото темата секс не е актуална с тях, иначе не са приятели, а любовници, и т.н.
Явно прекалената липса или излишък на секс водят до деформация на идеята за истинското му място в света, много е важно, но не е всичко
Мисля, че това настроение ще ти мине скоро
Колкото до приказките с приятелки, не ми се е случвало да коментираме изобщо мъжете по-този начин който описваш, говорим за тях, но не по този начин-може грешката да е в моя телевизор



Тема Парв,ако така погледнем...нови [re: parvaty]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано27.01.07 13:20



нещата,то тогава защо се оплаквате,когато съпрузите ви си имат любовници?Приемете че всичко е само секс,той си го получава(защото,съвсем закономерно,след време ти му омръзваш!!)и си живейте щастливо и в разбирателство.
Не Парв,не всичко е секс!В една връзка това е много,много важно,но не и водещо.Има уважение,има отговорност,има приятелство!Има едно добро чуство към другия,една потребност да си с него,да си близо до него.Да го виждаш,прегръщаш,целуваш-да го усещаш,както физически,така и духовно!
Когато повечето от тия неща ги има,връзката върви добре.А само здравия секс-той е до време.
ПП.Горното се отнася и за мъжете,които мислят че всичко е само и единствено секс!!

много сме,луди сме!



Тема Най-лесно би било да си признаем, но...нови [re: parvaty]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано27.01.07 14:15



Не всичко опира до секса.
На моменти се оказва много важен, а друг път - маловажен; за някои хора - така, за други - иначе. За добро или лошо - комбинациите са многобройни.

Аз, всъщност, исках да вметна, че мъжете не винаги са вулгарни. Моят скромен опит ме кара да твърдя, че те се изразяват доста почтително и като цяло, по-рядко споделят интимни неща в сравнение с жените. Съответно вероятността да накърнят нечия репутация по невнимание е по-малка. С уговорката, че има и жени, които се държат по подобен начин и рядко споделят подробности.



Тема ПП.И Парв,защо...нови [re: parvaty]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано27.01.07 14:20



за секса не говорите толкова открито с мъжете си,колкото с приятелките си?Или ви е страх да не си помислят че сте...??

много сме,луди сме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.