Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тя за мен е ...  
Авторшмaтka (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 22:01



Случвало ли ви се е - ей така, без обозрима причина, да попитате човека до вас...
мале, как го увъртях


С две думи - онзи ден, от нищото просто, стана на дума и попитах мъжа ми за една негова позната. Като скочи оня ми ти човек : "Тя за мен е кръгла НУЛА" Чакай бе -викам аз, (не че викам, така си говоря), не те питам колко е.
Не питам, не питам, ама като се замислих после...



Тема Да бе,нови [re: шмaтka]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано26.01.07 22:15



явно е така... Права си да се замисляш! Но пък и, ти защо питаш въпроси, отговорите на които не ти харесват?





Тема Re: Тя за мен е ...нови [re: шмaтka]  
Автор Sanata (рога и копита)
Публикувано27.01.07 11:38



Е да, това отразява основополагащия камък на мъжката философия: И на калъп да те хванат, отричай. Може да няма какво да се отрича, нищо- пак отричай. Произхожда се не от това кое как е било, а какво се очаква от теб да кажеш. Щото често това спестява стогодишни кавги за глупости.

Е, трябвало е по-хитро да реагира, но или си го изненадала неподготвен или си му докоснала чувствително място. Все пак рефлексът е сработил.





Тема Re: Тя за мен е ...нови [re: шмaтka]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано28.01.07 13:24



Абе, не търси под вола теле. Може съответната позната да му е скъсала нервите по някаква причина и да не му се говори за това. И това е вариант.
Изхождайки от презумпцията за невиновност, една емоционална реплика не е повод за кардинални умозаключения. 'Що си създаваш сама безсъници?


Понякога, колкото повече мислиш, толкова повече се самонавиваш и стигаш до погрешни изводи, вземаш погрешни решения, накрая вече е късно за връщане назад. И като започнат едни съжаления и терзания ...

Моят съвет - брой до десет.

Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.

Тема Re: Тя за мен е ...нови [re: Lotty]  
Авторшмaтka (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 17:53



Благодаря ви, момичета


Lftty, броя , да му се не види, ама ме яде отвътре




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.