Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Загубих домашния си майстор...нови  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 15:48



Всяка жена, която живее сама, има такъв. Нещо, като 911 при домашни аварии. Бойлер, кранче...все нещо ще повреди в най-неподходящия момент. Та моето 911 беше комшията. Какво да правя...на една ръка разстояние е, а има златни ръце. От повече от половин година в къщи нищо не е аварирало, или поне нищо, което не мога да поправя сама. Горе-долу от тогава и не сме се събирали с тях. Много ми е запълнено ежедневието и все някак си не оставаше време.
Както и да е.....от днес нямам вече домашен майстор. Случи се нещо....
С него работим в една професионална сфера. Вчера трябваше да го оферирам за нещо. Когато се прибрах им звъннах, за да говорим и седнахме по комшийски. Изкарахме една приятна вечер. Легнах си в супер настроение.
Обаче...по малките часове ми пропя телефона и ме събуди. Гледам СМС-че от въпросния. Чета...не мога да повярвам на очите си. Директна оферта за сексуални изживявания. А сега де....оферта за оферта.... Криво-ляво пак заспах. Сутринта, като се събудих си мислех, че съм сънувала среднощната случка, но нееее.... доказателството беше там. Тъкмо се чудех, дали да реагирам по някакъв начин изобщо и телефончето звънна в ръцете ми. Същия иска да говорим. Ок....идвай да пием кафе казвам. Решавам да му спестя извиненията, че всичко е било под влияние на алкохола, от което и двамата ще се чустваме неудобно и тръгвам директно от вратата, че знам, за какво идва и за мен това все едно не се е случило и т.н.... Всичките обяснения траеха около минута, нямаше и толкова и аз през цялото врем говорих през него, за да парирам неудобството, като само за секунда се сащисах, когато той каза, че това не значело, че не го мисли. Е гати...не можех да повярвам на ушите си.... още съм въпросирана. Аз ли съм кон с капаци? Там, където живея и там, където работя аз гледам на хората, като безполови същества. Там изобщо не мога да мисля за някой, като на сексуален обект, дори и да е брата-близнак на Брад Пит. Не от чуство за благоприличие.... настройката ми е такава.
Това го пиша обаче за друго. Чудя се, как един човек, с който живееш близо 18 години врата срещу врата, може да се окаже в един момент в сексуалните ти фантазии. Гарантирам, че никога не съм му подала и ни най-малък аванс, а и той не го е търсел. Наясно е, че със съпругата му сме доста близки, а и мисля, че знае отношението ми към такива извънбрачни отношения. Рискувал е доста, като дава и доказателствен материал за помислите си.
Нещо се е случило... Случило се е, през това време, през което не сме се събирали. Нямам идея, какво е това нещо, но то е факт. Ровя се в паметта си за това нещо, но още не го намирам.
Е значи....от днес си нямам вече 911 в негово лице, а и имам един приятел по-малко. Малко ми дотъпява от това....
Мислех, че отдавна съм минала периода след развода, когато покрай мен имаше много кандидат-утешители. Всъщност силно се надявам случая да не е такъв, защото това пък вече ще ме подразни.

Май нямам конкретен въпрос в случая, но може би ще изкоментирате случката...

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:57



Няма нищо особено за коментар -
мъжете мислят 99,999999999% от времето за секс





Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 15:58



според мен не си си изгубила домашния майстор може да не го искаш при това положение, но ако го помолиш пак ще дойде и ще е много старателен човечеца
щом сте близки с жена му ако толкова те гложди питай нея дали нещата между тях са наред, може за толкова години ти да не си направила нищо, но за 6 месеца в едно семейство могат да се случат много неща, които да подтикнат някой от двамата към сексуални щения с друг
Да не говорим че по принцип в тези неща няма логика, може просто човека да си те харесва но да не е имал смелост знам ли
то не се знае от кое храстче зайче ще излезе





Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:58



Имам един въпрос - на въпросния майстор плащала ли си му ремонтите?
Имам и втори въпрос - ако си му ги плащала по какви тарифи е било - нормални или съвсем меки?



Тема Re: Затова,нови [re: mirror_]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:58



мило Огледалце, аз ползвам за домашни майстори мъжете на приятелките си.


Обикновено им казвам така: "Мила, искам да ползвам съпруга ти днес. Но имай предвид, че не мога да ти върна жеста, защото нямам такъв."
Последният път един такъв съпруг толкова се беше притеснил от мен, че поиска жена му, т.е. моята приятелка да бъде и тя у нас. Та докато ние си пиехме ракията, той крадеше кабелна телевизия за другия ми телевизор. Комичното в случая обаче е друго. Собственик на кабеларката пък е любовник на въпросната ми приятелка. Той пък звънеше непрекъснато по телефона, ама ... май се отместих от темата.
Нищо утешително. Меракът минава последен. Моите съболезнования за загубата.



Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: miraboo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 16:14



Май трябва да допълня, че съм наясно със семейните отношения и степента на вярност и при двамата.
Това обаче някак си, нямаше нищо общо с мен до сега...



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Затова,нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 16:16



Значи оценяваш огромната ми загуба....



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: Cнeйп]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 16:21



Не, не съм плащала и не му знам тарифата.
Да не намекваш, че съм му длъжница и той е решил да си потърси вересийте ?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 16:23



е при това положение
мога само да кажа и какво от това ако си умна и практична жена
каквато щом си разведена няма начин да не си
можеш само да се възползваш от това
нямам пред вид в сексуален аспект
извинявам се за грубия израз ама не се сещам за по добро сравнение та:
в кучешките състезания кучетата бягат най силно и са най старателни когато гонят кокала, състезанието свършва щом го достигнат, т. е. докато размахваш кокала майстор ще имаш, ще го изгубиш след това


аз бих го приела като комплимент все пак,
нищо че и аз не се забърквам с неща които биха разрушили домашния и служебния ми уют, жеста си е жест



Тема Мъж назаемнови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.01.07 16:33



Аз пък вземам назаем съпруг на моя добра приятелка, за да имам кавалер на разни официални прояви, свързани с ядене и пиене (коктейли, банкети, сватби и кръщенета). Защото разни глупаци си мъкнат съпругите, които пък ме гледат зверски.

Е, като се появя с този ми ти господин, започват да гледат него. Бива си го! Приятелката най-охотно го пуска, само да кажа и веднага отваря гардеробите да му приготви какво ще облече. И пита аз какво ще сложа, че да било в унисон! Той също откликва с радост - ще хапне, ще пийне, разнообразие...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.