Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: miraboo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 16:34



Хе-хе... кокала значи


Сега трябва да сложа на кантара от едната страна нуждата ми от майстор, а от другата лоялността ми към съпругата му. Кофти дилема, нали?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 16:35



Нищо не намеквам, но си позволявам да ти припомня поговорката "Чисти сметки - добри приятели", както и да ти кажа, че според мен не е нормално който и да е мъж да ти оправя дребните ремонти само за мерси.
Сега ще вземеш ли да ми кажеш, че никога не си се замисляла защо ти правят нещата за мерси и ще опиташ ли да ми кажеш, че това е нормално и в реда на нещата?



Тема Re: Мъж назаемнови [re: wasted_youth]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 16:37





Само не го прави и домашен майстор, за да не загубиш и двете - кавалера под наем и твоето 911

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 16:38



е това е то
проклетата съвест
еееееееееееееех
я си намери друг майстор ти
че да не го мислиш толкова
както каза сама услужливи мъже дал господ и все искат да помагат на самотни жени





Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: Cнeйп]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 16:43



еееееееееее човещина е бе хора
като сме съседи си помагаме,
аз съм от провинцията де
не знам как сте вие в софия, ама тука да ти помогне съсед или съседка е най нормалното нещо на света





Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: Cнeйп]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 16:51



Ех, къде изчезна едновремешната безкористност? Къде изчезнаха едновремешните Тимуровци, които помагаха безвъзмездно?


Аз се сещам за поне още двама-трима, които например мога да менкам, за да не им идва много мерсито ми

Сега можеш да ми обясниш, кое е редно според теб.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: miraboo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.07 16:55



Хайде стига бе.....и дори не им плащаш, че си им съседка ли?



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 17:00



не защо вие плащате ли
ако е така то си станахме направо семейство





Тема Re: Мъж назаемнови [re: mirror_]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.01.07 17:04



Домашен майстор си имам, дори няколко, там нямам дефицит. Но виж, да намеря страхотно изглеждащ кавалер за официални изяви, който да не си прави устата, беше трудничко.





Тема Re: Мъж назаемнови [re: wasted_youth]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 17:13



Оххххх, хубавци и атракциони колкото искаш, ама като речеш, че ти капе чешмата и изчезват със скоростта на бит педераст

.
Наскоро си сменях сама сифона. Реших, че няма нужда да ползвам нечий съпруг. Когато ми се разтече бойлерът обаче, взех назаем мъжете на две приятелки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.