Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: miraboo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 14:17



Ами то, ако бях говорила, да бях говорила още първия ден, но избегнах този разговор. Сега вече ще е гадно да ровичкам пак. То изгуби смисъла си вече....

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Да му беше пуснала...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 14:23



Ееее...поизчакай малко де....още не съм ги започнала. Нали мемоарите се пишат в края на живота и се издават предсмъртно.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Да му беше пуснала...нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано25.01.07 14:26



Вече модата е друга- щом такива като Бритнито Спиърс сядат да пишат мемоари( че и не само тя), какво ти пречи на теб? Я каква увлекателна темичка си измайсторила- то словото ти е в кръвта, преживяванията ги имаш, дерзай. Тръпнем в очакване!





Тема Re: Мъжът не може да има всички жени, но ...нови [re: mirror_]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано25.01.07 14:28



Само с хумор ще излезете всички от горепосочения конфуз)) Кажи му че не си е работа да се занимава с теб, щото си много страшна и че голяма сапунка би излязла от тия негови помисли )) Хич да не ти дреме, ти пак си общувай с хората и се прави на ударена!/Само да не излезе, че и жена му е в играта и искат да си правите "тройка" ха х а))
Ама как сте се овъртяли...развесели ме))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!



Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 14:34



Не се сещам за тази реклама, но ми изникна образа на един красив, загорял от слънцето, нормално-мусколест тип, само по монтьорски гащирезон

Виж с него мога и да забравя за капещите кранчета и ще го връщам да си довършва работата ежедневно...

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано25.01.07 14:38



А, точно това имах предвид. Те тогава ще си си намерила майстора, както се казва.





Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано25.01.07 14:42



От което следва въпросът - ако се случи такова предложение от мъжа на наша наистина близка приятелка, мамка му /без извинение!/, да й кажем ли или не?!

/Аз прилагам принципа да мълча и при когото минава, чета мръсно конско в заплашителна гама, ОБАЧЕ ако ми е близка, много любима и близка съпругата на въпросния мераклия, не съм сигурна как бих постъпила!/


- - - -



Тема Re: Мъжът не може да има всички жени, но ...нови [re: makeover]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 14:53



Как тъй и жена му

Гле'й сега в к'ви мисли ме вкарваш

Да ти призная като получих съобщението, една гадна мисъл се стрелна през съзнанието ми. Тя беше, че евентуално жена му ме пробва, защото тя редовно му ревизира телефона и де факто, като си е у дома, тя го държи при себе си.
Хе-хе...сетих се за една случка. Комшиите си пускат интернет и още първата седмица, комшията в една късна доба си прави регистрация в Елмаза. Добре, ама тогава още Елмаза ти пращаше съобщение на телефона, че си успешно регистриран, ако си посочил номера си. А злощастния телефон бил при нея в спалнята и тя се събудила при получаване на съобщението. Та ела тука сега, сине майчин, ти какво си писал...ахаааа....и с две години по-млаааад, и разделеееен....и деца нямааааааш.
Сама се сети, какво последва

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 15:01



О не, жена му в никой случай няма да научи от мен. В това изобщо не се колебая. Макар че, тя някога не ми спести, как била изтълкучала един поглед на бившия ми съпруг към нея. Знам го този негов поглед. Един път го изгониха от църквата на Дряновския манастир, заради него, макар, че в нея бяхме само двамата и бабата, която чисти свещниците. Бабата му каза да излезе, защото имал очи с пламъци.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Да му беше пуснала...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 15:05



На теб лично ти обещавам един екземляр с посвещение от автора


Нали такива книги след години ставали антикварна ценност

Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.