Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Да му беше пуснала...нови [re: БилиДъKид]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 13:48



Добре казано....
Ако това е вярно ще напиша доста дебели мемоари, защото съм могла да имам и много други мъже, но съм отказвала, само защото съм искала да ги запазя спомените си.
Е гати...а в колко тома трябва да напиша за тези, с които съм била




Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Така е...нови [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано25.01.07 13:49



Лелей, mirror сега ще започне да разсъждава и най-накрая ще се заформи някакъв любовен триъгълник. И ето ти после тема: " Как за 24 часа да разкарам жената на домашния си майстор?" Щото то една жена започне ли да съжалява един мъж за тежкия му и неблагодарен брачен живот, от плача на рамо до по-...хм... интимния начин на успокояване има една крачка.





Тема Re: Да му беше пуснала...нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано25.01.07 13:51



Брей, Месалина такава!

Що не пуснеш пробно черновите към томовете в клуба?



Тема Re: Мъжът не може да има всички жени, но ...нови [re: mirror_]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано25.01.07 13:53



...Е ДЛЪЖЕН ДА ОПИТА!

Уважи природата му)))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!



Тема Е,....посмали малко, де!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.01.07 13:55




Май всички са ни треснали пролетните ендорфини, щом залитаме по латино-американски сценарии, вместо по нещо в стила на " Маневри на петия етаж" или " Топло"
В този дух - аз излизам от темата и отивам на плаж да си разведря главата...

Като се върна може да напиша тема, как мен ме търсят съседите за спешна медицинска помощ - и ще се получи съща " Болница накрай града"...

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 25.01.07 13:58.



Тема Re: Е,....посмали малко, де!нови [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано25.01.07 13:58



Не ми е ден за смаляване.


Апропо, де го тоз' плаж, бе?



Тема Да ти имам намеците.нови [re: wasted_youth]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано25.01.07 13:59



Всички, които прочетат разговора ни ще решат, че Снейп мрази жените. Това ще бъде резултата от разговора ни и определено не съм ти благодарен за това.
И недей да си губиш времето да ме убеждаваш, че това не е така, защотно няма начин да докажеш, че не си нещо и едно обвинение, независимо колко е нелепо си остава като петно завинаги и няма начин да докажеш, че не си виновен, защото след метнато обвинение повечето, които прочетат обвинението и оправданията ще си кажат, че просто не са намерени доказателства.
пп. Бъди така добрла да си запазиш следващия намек за някой друг.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Re: Загубих домашния си майстор...нови [re: mirror_]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано25.01.07 14:06



да ви призная колкото повече разсъждаваме над един проблем толкова по сложен става той
ще нарека този закон на себе си
има едно много хубаво правило в живота и то е НЕ ПРЕДПОЛАГАЙ!!!!!
говори с човека щом е тих и разбран и улегнал ще си каже какво му е и най вероятно ако е подходил емоционално след като чуе и твоето мнение може пък да се вразуми
де да знам понякога решенията са толкова прости че се чудя как успяваме да си усложним така живота



Тема Re: Така е...нови [re: MamaNetty]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 14:09



Не са му трябвали очила.... Не е над средната възраст, а в момента приближава тази възраст, в която казват, че вече хем можеш, хем знаеш, какво искаш от едно сексуално изживяване.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Мъжът не може да има всички жени, но ...нови [re: makeover]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.01.07 14:13



Уважавам природата му, ама много е стесннл периметъра този бе....



Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.