Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема За секса интимно  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано18.01.07 11:35



Ритъма на човешките отношения така се е променил, че сексът вече не е повод за запознанство дори. Вицовете за усилието на сутринта да си спомниш име май вече не само вицове.
Сексът е търсен, достъпен и неангажиращ има го в изобилие под васякакви форми. Виртуален, реален, платен, групов, еднополов разбира се едва ли съм изброила всичко.
Щастливите връзки не могат да останат незасегнати от цялата тази мания или мода не знам как е правилно да го нарека. Те стават все по късни, все по кратки и все по трудни за опазване.
Как тогава да създадем връзка, да я опазим и да я развием когато на пазара на емоциите има толкова много предлагане.
Тук е мястото да ме оборите и да кажете, че когато намериш точния човек всичко останало няма значение. А дали е така? Вярваме ли си като казваме тези неща? Кой е застрахован?
Питам се не е ли дошъл момента да започнем да приемаме секса като нещо отделно от любовта и така наречените отворени връзки?
Но защо тогава идеята не ми харесва?
Как така стана толкова трудно да имаш моногамна, страхотна връзка в която любовта да е достатъчно основание да бъдеш само с един човек?
Май и тук просто нещата ще се случат от самосебе си?
На принципа на джунглата, който е способен да се приспособи към този непонятен за мен водовъртеж ще намери начин да създаде своята съвременна отворена връзка, а такива като мен ще си стоят в музея и ще се питат къде сбъркахме


П.п
не ме разбирайте погрешно
Знам че още не сме стигнали до крайности но като се вгледах по внимателно край себе си видях нещо което ме накара да се замисля не на шега
ако трябва да го кажа по простичко май не ми останаха познати без паралелни връзки да не говорим че връзки е силно казано при някои е просто безразборен паралелен секс.
Моля ви за мнение ако имате такива наблюдения, може пък да е нещо нормално знам ли, поне да се ориентирам в обстановката



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано18.01.07 11:57



Сериозна тема определено...и хубава разбира се.)
В днешно време сексът е станал разменна монета, за получаване на почти всичко, което искаме. Като се започне от моментното удоволствие и се стигне до дрешки, квартира и т.н.

Няма застраховани, но реално погледнато винаги е имало изкушения, и преди 2г. и преди 5г и преди 10г....просто хората може би не са били толкова разкрепостени и са спазвали някакво приличие все пак. Или и да не са, поне не са афиширали паралелните си връзки като сега. Не са ги навирали в очите на половинките си.

Как да опазим връзката си - ако една връзка е изградена с времето, то мисля, че би устояла на подобни неща. Не казвам, че в даден момент не е възможно да се случи изневяра, но тя може да не разклати дотолкова връзката. Хората трява да приемат слабостите си.
Може би хората се страхуват да останат дълго време с един човек - ами ако са пропуснали нещо, ами ако някъде навън има по-подходящ човек за тях, по-добър и т.н. и от там може би се тръгва онова изследване и впускане в сексуални преживявания с мисълта да не би да сме изпуснали нещо.



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 21:37



*Щастливите връзки не могат да останат незасегнати от цялата тази мания или мода не знам как е правилно да го нарека. Те стават все по късни, все по кратки и все по трудни за опазване. *-наистина е така, все по-трудно става да запазиш моногамна връзка, все единият от двамата се оказва слабо звено и се подддава на съблазните


Дори не става дума за щастливи, бих ги нарекла нормални семейни връзки, които не могат да устоят, защото наоколо има много свободни или несвободни полигамни сексуални обекти, за които нормите на морала не значат нищо, обетът за брак също не значи нищо, битката е в много случаи пазарно обусловена-сексът стана стока, а всяка стока може да се купи,, да се заменя, разменя, овехтялата е в магазини за втора употреба, модерната е в най-луксозните опаковки, но като и мине сезона и отива на разпродажба.
Моногамните предлагат секс, но искат срещу него вярност, а за немоногамните няма смисъл да бъдат само с един партньор, когато могат да бъдат с още десетки примерно
Познавам свободни млади дами, които имат примерно 5-6 свободни сексуални партньори и още 4-5 семейни партньори, секса е случаен, неангажиращ, всички са доволни за момента, не става дума за пари, а само за удоволствия,Може да има и някоя благинка, но не е задължително, е как да се оправиш с подобна конкуренция, ако е много по-млада, по-интересна, нова, лесна и тнОстава да разчиташ на партньора, ама и той е човек, и на него му се иска агнешко месце
Да не говорим за търсачките на пари и имоти, които действат серийно и набележат ли си някой мъж, правят всичко възможно да го докопат, е после могат да го зарежат и да минат на следващия, за тях проблем няма, проблемите си остават за разбитото семейство примерно.
Има куп мъже, за които любовниците са като колите и телефоните, всяка година трябва да се сменя модела, за да запазиш престижа сииначе ти пада бизнесреномето
Колкото до бройкаджиите от двата пола, за които е важно да си крепят крехкото его с достигнатата цифра на чукнатите, няма какво да се коментира, това им е като хляб насъщен
Всеки читав екземпляр може да намери много връзки, а нечитавия може да вкара в действие други средства, за да стигне първия, тогава за моногамните наистина мястото е на някой рафт в музея, където може да се надява само на някой колекционер на рядкости



Тема О, май диър....нови [re: miraboo]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано18.01.07 22:02




О-оо...


Мани ,че съм грешен...

Мъгла в мрака!
Gin-Mentha&All to up. Lite Beta version.

Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.01.07 08:07



Как така стана толкова трудно да имаш моногамна, страхотна връзка в която любовта да е достатъчно основание да бъдеш само с един човек? Аз пък не виждам нищо трудно в това.

И не мисля, че има много голяма промяна от преди 20 години да речем. Само дето сега хората не се крият. И навремето в института на баща ми беше публична тайна кой с коя, коя с кои и т.н., така че нищо ново под слънцето. А ако имаш желание да бъдеш само с един/една и преди, и сега нищо не би могло да те спре. Т.е. всичко е отвътре, от човека, а не от обществените порядки.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Е в това грешиш, мислянови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.01.07 08:13



Струва ми се, че в последно време по-скоро комплексираните и/или незадоволени мъже респективно жени говорят явно за секс, открито. В смисъл такъв, че когато нещо не ти стига го заявяваш на всеослушание с надеждата все пак някой да се отзове и да се окаже спасителната сламка. Мога да говоря за секс открито до припадък. Въпреки това твърдя съвсем отговорно, че в последните три години не им се е случило да остана недоебана /ах, този мой език/, както и още по-отговорно твърдя, че досега съм била желязно моногамна.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: За секса интимнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 08:17



* А ако имаш желание да бъдеш само с един/една и преди, и сега нищо не би могло да те спре. Т.е. всичко е отвътре, от човека, а не от обществените порядки*-това си е така, ама проблема е, че във връзката не е един, а са двама

и ти може да си искаш и да бъдеш само сс този човек, но даваш ли си сметка, колко хора няма да отвърнат със същото.
Колкото до преди и сега категорично смятам, че макар и преди да си е имало такива явления, тази абсолютна анархия, гонитба на много партньори я нямаше преди.То че се криеха, да вярно е, защото общественото мнение и порядки притискаха здраво развихрилите се ама не е само до криенето



Тема А за какво ми е да живея с човекнови [re: XXL]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.01.07 08:29



който няма същата нагласа като мен? но даваш ли си сметка, колко хора няма да отвърнат със същото. Ако единствената причина някой да е с мен е, че обществото го притиска, баси връзката ще е това.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: А за какво ми е да живея с човекнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано19.01.07 09:08



на мен ми се е случвало следното нещо
аз не съм от лъскавите в смисъл по характер иначе не се оплаквам, не изглеждам зле и не се обличам само с поло имам какво да покажа но така да се каже го правя по дискретно
само че имаше един мъж който харесвах обаче някак все се случваше той да ме подминава, защото като излезем с приятели ау тая каква е ау оная каква е и някак станахме приятели ама само приятели харесването някак изпари сексуалния си смисъл и вече го приемах само като човек с който мога да си поговоря щото той дето се вика не е единствен............. и един ден хоп писмо
девет листа голям формат изписани и от двете страни с любовно обяснение
ами хубаво де нямам нищо против ама какво да го правя сега дето се вика мен сичко ми мина
и после ама защо ама как ама нищо ли не може да се направи ми не може
та мисълта ми беше не можеш да имаш всичко
трябва да избереш колкото и да е трудно трябва да решиш какво е по важно и да си носиш последствията
и ако си избрал да бъдеш с някого ще трябва да го пазиш и да не правиш това което и ти не би желал да получиш защото възможностите са за всички





Тема Честно, не ти разбрах мисълтанови [re: miraboo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.01.07 09:33



Ако правилно съм разбрала, смяташ, че трябва да го пазя човека. Е, как става това с пазенето? Бодигард ли да му взема? Аз давам, което мога и искам. Не съм го оставила без секс, достатъчно съм интелигентна, за да има за какво да си говорим извън къщните проблеми, гледам да не го изнервям, ако и той прави същото, обичам го. Оттук нататък какво повече мога да направя? Ако той има същото отношение към мен, значи няма да кръшне. Ако го няма- значи няма взаимност и тогава да си хваща капата. За единия секс желаещи винаги ще намеря, не разчитам той да ме издържа, значи да ходи да си чука, когото иска.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Честно, не ти разбрах мисълтанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано19.01.07 09:38



имах предвид да го пазиш емоционално и да не му причиняваш това което не искаш да ти причинят
то другото пазене тури му пепел дето ще го опазиш
той ако не оцени теб и това което даваш ................. какво да кажа отвън не можеш да му ги налееш



Тема Re: Честно, не ти разбрах мисълтанови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано19.01.07 09:53



еми това е то всеки уважаващ себе си човек не желае да бъде пазач
което ни връща към темата към многото изкушения и невъзможността да им устои единия или другия, и кратките връзки
а тези които искат нещо друго .................
доста труд ги чака
ако не се уморят или откажат
ако имат тройна доза късмет
някой ден ще намерят каквото търсят



Тема Re: Честно, не ти разбрах мисълтанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 18:16



* Ако той има същото отношение към мен, значи няма да кръшне. Ако го няма- значи няма взаимност и тогава да си хваща капата.*

На теория е лесно да го кажеш, ама ако семейството ти не е само от теб и него, ако ти се затръшка, че е сбъркал, ами ако се крие майсторски и ти си живееш години в блажено неведение до някой хубав ден, когато всичко излезе наяве
Нали точно това е проблемът, че може и да няма същото отношение като теб към секса извън връзката, а ти да научиш последна




Тема Re: Честно, не ти разбрах мисълтанови [re: miraboo]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано19.01.07 19:38



Здравей,miraboo!
Приветствам темата ,която започваш и позициите ти по нея!


Разбирам те напълно ,понеже тези дни си мислех за същото...Ценностите и оттам нравите се промениха.Ако преди време хората се криеха повече ,бе неприлично да се знае ,това оказваше някакъв обществен дисциплиниращ натиск върху тях
.Сега вече е по-различно.И ако някой е верен ,понякога е не благодарение ,а въпреки обществените настроения по отношение на верността,по-скоро заради честния глас на сърцето си,което му диктува,кое наистина е стойностно в една връзка.Това просто не е ценност или не толкова,колкото беше.
Мога да споделя следното:Преди година дъщеря ми ме попита-Тате,при положение,че отвсякъде се говори,показва,слуша за секс,че ни облъчват с реклами,нижат се вицове и закачки,а и при определени условия,на момчето с мен може да му се прииска,а и на мен също...та,как да задържа една връзка с момче ,без да правя секс с него? Аз помълчах и я попитах-а досега оставяли ли са те,заради отказ от секс?Неведнъж-ми отговори.
Та ето,секса се е превърнал в залог и разменна монета за приятелство.
По-важно е друго:Че когато имаме интимна връзка с даден човек,трябва слушаме не просто само сърцето и емоциите,но и разума си,който с първите може да ни направи истински ОТГОВОРНИ.Отговорността е тази,която може да ни спре да вършим глупости,а в основата й са мъдрост и разум,а не само чувства.
Иначе е ясно ,че сме слаби и се изкушаваме и от добрите качества на другите,и от недостатъците на "нашия човек"
А за пазенето на другия,разбира се,че трябва да го пази.Всеки е длъжен да отглежда и завоюва любовта на другия!

Редактирано от Фoтoн на 19.01.07 19:41.



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано19.01.07 21:51



Ъх. Ами аз например приемам секса отделно от любовта. Но държа на моногамните връзки. Моля те, не обвързвай така задължаващо нещата. Паралелни безразборни случайни контакти са нещо съвсем напълно друго.

Мога спокойно да кажа, че тоя вече на тонаж количествено досаден, необвързващ и леснодостъпен секс дотолкова ме отвратява, че аха-аха още малко и ще ме изрита от числото на практикуващите! В музея поне е прохладно.



Според мен основният проблем на безумното предлагане не е поставянето на секса срещу любовта, а безотговорното поведение. Е, няма всяко ново гадже да водя по болници! По-добре стара и здрава отколкото млада и умираща, мерси.

Иначе - определено вярвам, че намирайки и бидейки до точния човек, плътския инстинкт към околния свят стои назад като неважен. Е, никой не е застрахован, но от какво? Сексът не определя непременно липса или наличие на любов. Изкушенията са много и докато преди е било трудно да прекрачиш собственото си психологическо затруднение /ама как, ама защо, може би не трябва/, сега е лесно и който е податлив, заминава. Пък не можем да нацелим всички дружно най-най-силнохарактерното същество. Или се получава, или не. Винаги съм си мислела, че ключът е да намериш някой с основни виждания като теб. На днешно време обаче платоническите проверки за целта са доста в сферата на пожеланията.


И понеже после зачетох останалите - по казаното от Стрейнджър за "времето на демокрацията" - мисля си, че се наложи някак всеки да се грижи сам за своето, да гледа себе си, да сложи личните си приоритети пред всичко останало и последва правилото "аз да съм добре, нищо друго няма значение". Свободни сякаш едва ли не така изведнъж, хипер-демократично и последствията са изблик на егоизъм, неуважение и преследване само на собствената угода. Това със секса е само между другото, като част от всичко.

- - - -

Редактирано от Бeзcъннa на 19.01.07 22:01.



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автормarдeтo (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 03:19



Погледнете нещата и от чисто икономическа гледна точка:в обществото все повече се забелязва разслоението на бедни и богати.На богатите често им пушат бушоните и те уравновесяват с алкохол и девойки.Други поддържат любовници но са достатъчно умни да знаят какво може да им коства това в определен момент.И в двата случая просто парират напрежението.Забелязвам че жени също вече прибягват до този изпитан метод.Е кажете сега какво остава за тези с по-скромните възможности -това просто е преливане на капитал.Иначе аз съм за любовта с главно л и сигурно затова съм си все още сама



Тема По първите двенови [re: XXL]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 08:54



Ако семействието ми не се състои само от него и ако ми се тръшне, мога със сигурност да кажа, че това хич няма да промени нещата. Изобщо не ме интересува дали ще се обяснява, че е сбъркал или напротив, щото аз съм си направила усилието да мисля, а след като той не го е направил, моето уважение към него ще клони към нула, т.е. остава си варианта с ходенето.
По това с разбирането- малко вероятно е да го прави дълго време и аз пък хич да не разбера, но ако е успял, о.к. За да не разбера, значи е запазил отношението си към мен и аз не се чувствам нещастна от това, че той кръшка. Ако разбера, виж горния абзац.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: За секса интимнонови [re: Бeзcъннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 08:56



Винаги съм си мислела, че ключът е да намериш някой с основни виждания като теб. Точно така. И не е чак толкова трудно. Краставите магарета... нали...



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: По първите двенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 11:53



А какво ще кажеш за това, грабва си капата и си заминава и после ситуацията се повтаря много -много пъти, защото контингента на моногамните е доста стеснен вече

, дали няма да е прекалено изтощително и да се усетиш в един момент, че си включена във въртележката, макар и не по твое желание



Тема Re: За секса интимнонови [re: Бeзcъннa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 11:57



Много си права*Това със секса е само между другото, като част от всичко.*
Наистина е така, проблемите са комплексни, но този конкретно засяга всички нас и затова много боли





Тема Re: За секса интимнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано20.01.07 12:48



В една тема преди време ме упрекнаха, че как може да се срещам с някой, дето толкова ме дразни, как така не съм го разбрала що за човек е преди да се сгаджосаме /роптах си срещу един господин:-))/, та още ми седи в ума проблемът - е добре де, КАК да разбереш каква е нагласата на някого отсреща, БЕЗ да влизаш в близки отношения? Краставите магарета не си показват най-съществените и основно важни крастички на фаза кафе-приятелства. Което ме връща към секса като разменна монета към някакъв достъп за проверка.




- - - -


Тема Re: За секса интимнонови [re: Бeзcъннa]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 15:23



Лошото е, че и след този етап има възможност да си сбъркал, и то много голяма...

Срам не срам, признавам си, че ми се случи съвсем наскоро - на пръв прочит всичко е супер, сходни интереси, сходно мнение по всички базови въпроси (включително за секса като сериозна крачка в посока обвързване), страхотен секс - е, да, ама..."Айде да не задълбаваме нещата". Ако не бях преценила, че благодарение на това разминаване с евентуалния нов успях наистина да оценя и простя на стария, сигурно и досега щях да се чудя къде сбърках и защо се подлъгах така...А има работи, които просто не са писани да бъдат. Сексът си е просто секс. Правенето на любов е друго нещо, така си мисля...И всеки получава това, което търси, независимо дали си дава ясна сметка и дали си признава.



Тема Re: За секса интимнонови [re: wolf4o]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 16:32



* Сексът си е просто секс. Правенето на любов е друго нещо, така си мисля...*
Така си е, ако погледнем чисто технически страхотен секс можеш да направиш при различни ситуации
-ако си бил дълго време сам
-ако уцелиш различно интересно преживяване
-ако си падаш по разнообразието и това ти е достатъчно отначало
-ако попаднеш на сексуален партньор, овладял техниките на секса като наука
и въпреки всичко това, можеш да си дадеш сметка, че не искаш задълбаване в отношенията, защото я няма Тръпката, а това го разбираш понякога преди, но понякога след консумацията





Тема Просто ще си имам едно наум вероятнонови [re: XXL]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 17:05



Всъщност, нямам нищо против полигамията, ако е взаимна, така че като ми се случи няколко пъти, вероятно ще стана полигамна. Обаче сега си говорим теоретично, а истината е, че на практика моногамните никак не са малко или поне аз си ги намирам успешно, та не вярвам да се стигне до такава криза.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Абе, мен ако питашнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 17:08



на отявлените мераклии си им личи и без да правиш секс с тях. Е, има някои гранични случаи, които нито са отявлени женкари, нито пък трайно моногамни, но не са толкова много. Палавниците се виждат с просто око.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Абе, мен ако питашнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано20.01.07 18:42



Аааа, нямах предвид проверка по графата палавниковост и моно-поли-гамия.

Имах предвид осигуряване на близост за допускане до ония ключови "основни виждания", за които ти каза, че не било трудно да се открият съвпадащи. Предполагам, ще се съгласиш, че ако един човек е твърдо моногамен и намери друг също толкова безкомпромисно моногамен, този им съвпадък може да остане единствен. Твърде недостатъчно за връзка.


- - - -


Тема Re: Абе, мен ако питашнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 21:01



Е-е-е, естествено, че на някакъв етап ще правят секс, ама аз не мисля, че темата беше за това. Никой не отрича правото да опиташ, когато си свободен или поне аз не го отричам.

Темата беше за ангажираните хора, които правят секс извън законните си "ангажименти", както и за свободните, които го правят с ангажирани без никакво притеснение. В случая, в който просто правиш секс с някого, когото си харесал по някакви параграфи, не виждам нищо нередно.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Абе, мен ако питашнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано20.01.07 23:56



Уф, има връзка с темата, но трябва с нещо лично да обясня защо е тоя ред на мисли, нека си стои отплеснато.


- - - -



Тема Въпрос на проценти....нови [re: miraboo]  
Автор abettor (чисто нов)
Публикувано21.01.07 08:24



...мен ако питаш.
Аз съм за старомодната моногамна връзка. Виждам, че процента на подобни мастодонти намалява и скоро ще изчезне.
Ама какво от това?
Не правя секс, ако не е със старомодната моногамно обичана от мен жена. Не правя секс с красивата блондинка от партито. Обичам секса, но просто не го правя по подобен начин.
Да, разбирам че това е остарял начин на мислене. Скоро вероятно ще изчезне. Навън (особено лятно време :) ) щъкат невероятно красиви момчета и момичета. Които правят секс и кипят от енергия, понякога и не с моногамната си връзка. Не ги укорявам за това - такова е времето. Но аз ще си остана с моето време и моето право на избор :))
А нищо не наранява повече "старомодната моногамна връзка" от изневярата......



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано21.01.07 16:42



Как тогава да създадем връзка, да я опазим и да я развием когато на пазара на емоциите има толкова много предлагане. уау! какво изказване!

Прекалено цинично дори за моя извратен вкус! И то не за друго, а защото е неточно. Красотата на цинизма е в точността. Всяка истина е по своята същност цинична.
Та, неточността в случая е в израза "пазар на емоциите". Да, на "пазара" има много възможности. и, реално, никакви ограничения. Както и на всеки друг пазар в условията на пазарна икономика Само дето "емоциите", ако говорим за тях, са единственото, което не е въпрос на търсене и предлагане. Или ги има, или ги няма. А ако ги няма, оправданието може да е всякакво - пазара, държавата, гейовете и негрите - всички са виновни!
от друга СТРАНА, що се отнася до "пазара" и това, което може да се намери на него, той си има и дробри качества - конкуренцията означава развитие.оцелява по - добрият.И това не е от днеска така. Само в социализма оцеляваше "по - послушният". Поради което социализмът не оцеля.



Тема Re: Честно, не ти разбрах мисълтанови [re: Фoтoн]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано21.01.07 16:54



Та ето,секса се е превърнал в залог и разменна монета за приятелствое, тука пак не съм съгласна, извинявай! Все пак, май говореше за връзка а не за приятелство. А, каквото и да си кривим душата, сексът е много съществена част от една връзка.
Друг върос е, че когато човек е влюбен, може да чака толкова, колкото партньорът му има нужда. Само че не всички тръгват към връзка с някакви реални чувства. И, в края на крайщата, какво лошо в това?
Хора - всякакви. Шарен свят.Нали всеки си има глава на раменете, за да прецени кой какъв е , какво иска и какво предлага?



Тема Re: За секса интимнонови [re: Markizata]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано21.01.07 17:03



пазара на емоциите - използвах тези думи защото наистина е пазар на лесна и кратка емоция - както казваш ти предлагането е голямо и има конкуренция
права си щом ще си служим с икономика нека ти кажа един много елементарен пазарен принцип
обикновено когато има много предлагане цените падат т.е предлагащите стават евтини
не исках да го казвам но ти умееш да провокираш
а що се отнася до конкуренцията - пожелавам ти или да останеш вечно млада или да имаш достатъчно пари за лифтинг или един ден дай боже някой от нашия музей да реши че си нещо повече от външност
що се отнася до моето мнение по въпроса цинично е да се принизява любовта до пазарния принцип и да права си тя не може да оцелее на фона на евтиното предлагане защото любовта е нещо твърде скъпо
по тази логика твоя отговор ме окуражи
защото съм спокойна че засега не попадам в евтиното предлане а в музея слагат само ценни експонати май повече ми харесва там



Тема ми не...нови [re: мarдeтo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано21.01.07 17:07



...не го виждам това разслояване на бедни и богати. Виждам, че когато в град София се опитвам да си повикам такси по телефона, за 40 мин. никоя от фирмите, предлагащи таксиметрови услуги, не спира да дава сигнал "заето".
Виждам, че когато опитам да си намеря място в заведение, което и да е то, място няма - всички маси са с резервации.
Виждам от най - луксозните магазини да прииждат тълпи хора, натоварени с повече покупки, от колкото могат да носят на ръце...
Виждам всички оплакващи се около мен с GSM - и за по 500, 600, 1000 лв.
Виждам нови и нови суперлуксозни сгради да се строят в София и на морето - и всички те се продават или дават под наем на 100%. Виждам, че цените на недвижимите имоти се изравниха с тези в Германия и Франиця и пак има търсене.
С една дума - българинът е беден - няма пари за хляб, поради което яде кебапчета и бира, пие кафета и се оплаква.





Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано21.01.07 17:25



оооо, това са глупости! очевидно те е обхванала някаква апатия! Това, което сеопитвах да каже беше, че ии ще имаш до себе си човек, който държи на теб заради това, което си (каквото и да означава това!) или няма да имаш. "пазара" и пазарната икономика нямат нищо общо с това.
Ако очакваш, единственото, което ще привлече и задържи един човек към теб да е липсата на избор, догмите и законите, които му забраняват някакви неща, то тогава пак не говорим за любов...а за ниско предлагане.
Каквото и да си говорим, каквито и догми и норми да е имало, хората винаги са кръшкали, винаги са намирали начин, когато са имали желанието. Просто сега лицемерието е по - малко, може би.
Каквото и да си говорим, външността винаги е имала възлово значение, още повече за "пазара"
И, каквото и да си говорим, всичко това са относителни неща, маловажни, ако намериш човека, който е...твоят човек. Така поне аз си мисля.



Тема Re: За секса интимнонови [re: Markizata]  
Авторmirabo (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 18:41



e towa e to
to4no tezi hora se namirat trudno



Тема Re: Въпрос на проценти....нови [re: abettor]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано21.01.07 23:31



Не, не вярвам да изчезне. Расте даже поколение, което, макар и в малцинство, мисли по различен начин, като своеобразна реакция на протест към огрубелия откъм истинска емоция и хуманизъм свят( леле, че плакатно се изразих!). Моята дъщеря например е почитателка на движението Straight edge, което защитава житейска философия без алкохол, цигари, дрога и безразборни сексуални контакти, за хуманно отношение към хора и природа, най- общо казано. Надали ще срещне много съмишленици у нас, но все пак... нищо не се знае. Може да се каже, че най- вероятно "старомодното" ти моногамно мислене някой ден отново може да яхне гребена на вълната.





Тема Re: Честно, не ти разбрах мисълтанови [re: Markizata]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано22.01.07 01:09



Имах предсвид интимното приятелство,естествено.
А че винаги е имало кръшкане,то е ясно,но мислиш ли,че кръшкането към днешна дата е едно и също в Афганистан и Пакистан,Саудитска Арабия,България и Финландия,например?В случая нарочно не ти говоря за време ,а за място...
Въпроса не е дали ,а колко ,като норма и п-рисъствие в обществените отношения.



Тема Re: Въпрос на проценти....нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано22.01.07 01:11



Нали се сещаш,че и мойте дъщери се чувстват причастни към същото движение,което определено ми бе приятно и си е своеобразен морален протест.
Не всичко е загубено!



Тема Re: Въпрос на проценти....нови [re: Фoтoн]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано22.01.07 11:01



Само дето моята дъщеря си протестира сама в класа си, поне засега.



Но аз я подкрепям твърдо, стига да не се опитва някой ден войнствено да налага принципите си другиму. Тя, между другото, заради същите принципи е и вегетарианка- едва я склоних да консумира мляко, яйца и т.н. и да не преминава в крайностите на тези, които смятат,че медът е експлоатация на труда на пчеличките. Все пак расте още детето и трябва да се храни пълноценно, нали така?



Тема Груповия секс вече се измества от масовия секснови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано22.01.07 12:00



Дааа! Масов!

Не помня в коя европейска столица става това. Или Холандия или Белгия. Масов секс! Имат си хората определено място за това. Всеки може да отиде там и да се наебе с някой свободен екземпляр. Проблемът бил, че се отваряла работа на чистачите. Много презервативи оставали.

Мдааа!

ПС

Аз, като разведен и свободен екземпляр, нямам нищо против да участвам в такова мероприятие. Добре че жена ми пожела да се разведем.

Горките проститутки. Ще останат без работа.

Редактирано от ASSASSlN на 22.01.07 12:04.



Тема Re: Груповия секс вече се измества от масовия секснови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано22.01.07 12:06



в което няма лошо
всеки да си избира начина на живот и забавление
стига мен да не ме въвличат в неща които не ме забавляват а напротив
но някак ми се ще това да е общо решение и на двамта апропо тримата или колкото са в една връзка
защото иначе аз го наричам изневяра
ако информирано съгласие ок ама ако ми слагат рогца тайничко и аз да науча последна не ми е весело
тогава не е масов секс а масово прекарване
границата е много тънка и все пак я има





Тема Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че да сенови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано22.01.07 14:27



обвързвам с жена за постоянно? Че за какво се разведох??? Защо пак да имам постоянно мрънкало в къщата си? Не ми трябва! Мерси!

Жена при мен не се задържа повече от година. Половината сами бягат, другата половина аз ги гоня!





Тема Re: За секса интимнонови [re: Гeвpek]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано22.01.07 14:28







Тема Re: Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че да сенови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано22.01.07 14:37



няма лошо ама не знаеш колко си прав и колко съм съгласна с теб
развел си се щото не щеш постоянна връзка ок бил си честен
моята дума е за тея дето играят на двата фронта
и го намират за забавно само дето не на всички им е смешно
сигурно е супермодно да си имаш и законна и незаконна връзка /нарочно не дела мъже и жени/ ама все пак на едни хора дължиш честност на семейството си , пак казвам не им дължиш живота си
а честност
никой не бива да дава в едно начинание пък било то и семейство нещо което е пряко силите му защото така не става но не бива и да ранява особено съзнателно



Тема Re: Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че днови [re: ASSASSlN]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано22.01.07 15:55



Тези, които бягат сами, ги разбирам напълно



На върха на копието

Тема Re: Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че днови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано22.01.07 16:01







Тема Ооо, АнтиНянке! Скоро не сме се псували!нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано22.01.07 17:27



Ти няма да избягаш от мен! Такива заядливки, като теб, изобщо нямат шанс да се докоснат до моето скъпоценно тяло.





Тема Ааа, смееш се наготово, а?нови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано22.01.07 17:31



То, тъй всеки може.

С антинянката сме стари дружки. Веднъж така се разпсувахме, че се наложи модераторката да ни озаптява. Абе, мога да се жертвам и да я изтърпя месец-два да ми е любовница.





Тема Re: Ааа, смееш се наготово, а?нови [re: ASSASSlN]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано22.01.07 17:43



Хахахахахххххххххххххх....
Любовница казваш....
Ами аз искам ебане сутрин, обед, вечер ... и на следобедна закуска. Оцеляват само най-издържливите.



На върха на копието

Тема Виждаш тинови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано22.01.07 17:51



нищо не виждаш - при разходки по Витошка какво да видиш ?
Аз работя в 20 етажна бизнес-сграда която е над 50% празна. "Добро утро"





Тема С тия претенции твоитенови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано22.01.07 18:20



не копие ти трябва - а тризъбец !





Тема Извинявай,нови [re: abettor]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано22.01.07 22:27



но ми звучиш не толкова като моногамен, а като.... хм, уморен от живота човек... като старец ...


Къде е момчето в теб?

Non nova, sed nove.

Тема Re: Виждаш тинови [re: jamie]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 00:01



да не си в Интерпред случайно?

Е, там цените са по 15 евро на квадрат - кой да ти ходи , братче?!Ама иди в Мол - а и Сити сентър - а да видиш какво е - няма един свободен офис или магазин
Както и да е...това май не е много по темата



Тема Re: Груповия секс вече се измества от масовия секснови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 00:11



естествено! при груповия секс някой може да го пропуснат!


Ей, сериозно! Нали светът за това е интересен, защото хората са различни! Аз намирам, че е чудесно това, че всеки може да има това, което му се иска - както се казва, за всекиго по нещо - който иска да живее според пуританските нрави и закони - никой не му пречи. Който не може да си държи оная работа в гащите или краката го сърбят в събрано положение, пак никой не му пречи! А който има нужда да оправдава собствени несполуки с начина на живот и избора на околните, пак никой не му пречи! И пак всички са доволни!
В края на крайщата, колкото повече възможности има, толкова повече избор. Колкото повече избор, толкова по - голяма възможност да разбереш кой какъв е и от какво ВСЪЩНОСТ има нужда . Както и ти самият. Не е ли така?
Я какво сте се зажалвали тука като някакви пенсионери от младото поколение!



Тема ясно!нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 00:13



от една порода сме с тебе!





Тема И ти извинявай....нови [re: MamaNetty]  
Автор abettor (чисто нов)
Публикувано23.01.07 01:22



....но някак си не съм арфа, за да си настроя всички струни да звучат приятно за всички.
Просто изразих едно мнение за секса.






Тема Аз нямам проблеми с ебането!нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 09:07



Хахахахахххххххххххххх....

Тръгнала някаква бургазлийка с ебане да плаши един тракиец!

Тц! Хич не ме плашиш! Много такива като теб са ми яли бръмбалото и са ми благодарили след това.

Сутрин и вечер нямаш проблеми. ПравИ си, обаче, сметката как ще идваш на работното ми място наобед и за следобедната закуска. Налага се да те еба в тоалетната, защото нямаме специализирано помещение за ебане. Засега. При следващата ратификация на Колективния трудов договор ще вкарам и такова изискване към Работодателя. Мдааа! Ето такава точка ще ти вкарам:

"На всеки 10 човека да се осигури ебално помещение, съобразено с хигиенните норми на Европейския съюз."

Редактирано от ASSASSlN на 23.01.07 09:47.



Тема Re: Аз нямам проблеми с ебането!нови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 09:23



къде работиш и кога ще се подписва новия договор





Тема Мани я тая нянканови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 09:50



Пак е глътнала солена вода.



Тема Теб, понеже не те познавам, ще те удостоянови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 09:53



с честта да ти го начукам и без договор.



Редактирано от ASSASSlN на 23.01.07 09:54.



Тема ОправИ си правописа!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 09:58



Пише се "теб". Стига си "е"-кала и "ме"-кала! Стига с тия шопски тъпотии!

----------

Само се заяждам. За да ти засегна прекаленото самолюбие. Слез на земята.

А, иначе, си готино маце и с удоволствие ще те чукам и сутрин и обед и следобед и привечер и вечер и нощем. Стига да ми плащаш редовно.

Редактирано от ASSASSlN на 23.01.07 09:59.



Тема Re: Теб, понеже не те познавам, ще те удостоянови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 10:00



Е АЗ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАХ ОТ ТЕБ А ОТ РАБОТНОТО МЯСТО С ПОМЕЩЕНИЕТО
ЗА СЕГА ИМА КОЙ ЗА ДРУГОТО
НО БЛАГОДАРЯ ЧЕ СИ ТАКА ЖЕРТВОГОТОВЕН КАТО СЕ ИМА ПРЕД ВИД ЧЕ МОЖЕ ДА СЪМ КРОКОДИЛ НАПРИМЕР





Тема Нямам нищо против младото поколение!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 10:07



Ебете се колкото си щете, пука ми, че ми дреме. Връщам ти старото наказание: "Ела да ми даваш акъл след 10 години!"

ОправИ си правописа! И пунктуацията. В кое село са те учили? Що за простотий е това "крайщата"?

Уважавам младите, но не и тяхната неграмотност!



Не се цупи, защото те обичам и с голямо удоволствие ще ти го начукам при първа възможност.



Тема Чукни "Caps Lock" и недей да ми крещиш!нови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 10:11



Крокодилите хич не ме плашат! Като им го начукам, направо им изхвъкват зъркелите и им падат зъбите.

Ако ми пратиш бележка, може и да ти обърна по-голямо внимание и да ти пощадя зъбите. Много подробно ще ти обясня какво работя.



Тема Re: Чукни "Caps Lock" и недей да ми крещиш!нови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 10:22




нещо не ми се получи с бележката
за това ще ти пиша пак тук
първо не крещя, защото е израз на слабост
второ за моя радост още не съм крокодил
и трето имам чувство за хумор и не се заяждам има разлика
май

п.п пък и още не сме женени че да ти крещя

Редактирано от miraboo на 23.01.07 10:25.



Тема Писането с главни букви е крещененови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 10:44



Ти, пък, сега съвсем се стресна и взе да не ебаваш главните букви. И точките не ебаваш вече. Хм, и ти, като мен, май, си човек на крайностите. Имаш страхотно чувство за хумор. Няма да се женя за теб, защото сме много еднакви.

Бележката ти сигурно съм я получил, защото ми мига мигалото. Дир-а нещо има проблеми. Вчера една клубарка цял ден ми праща бележки по два-три пъти и се оплаква, че постоянно й излизат съобщения за грешки. Ей сега ще те видя и ще те сайдисам.





Тема Re: За секса интимнонови [re: мarдeтo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 11:55



"Е кажете сега какво остава за тези с по-скромните възможности -това просто е преливане на капитал."

Какъв им е проблема на бедните? За какво преливане, за какъв капитал приказваш?

Ми, кой им пречи да се ебат без пари?

Аз не съм богат, но не съм и беден. Средна хубост на средна възраст. Еба без пари и без да ми пука! Ако някой не ме харесва - да върви да се оплаче на Арменския поп!





Тема Ми, ела в провинцията, стига си ревала!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 12:08



Ела! Заведения - колкото щеш, места - валяло, качеството е на висота, цените - народни. Магазини - бол! Стоки - колкото искаш.

Майната й на вашата София! Добре, че навремето не останах във вашата селяндурска лудница!



Тема Re: Ми, ела в провинцията, стига си ревала!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 12:59



ми...какво да кажа...един псуващ селяндур в градския трянспорт по - малко

Много се радвам и аз, че не си останал тука.

Ама явно и у ваше село, при хубавото обслужване и ниските цени, пак си си останал на сухо? Сори, батка, никой не ти е виновен за това, за да лееш комплекси по форумите и да ръсиш мозък за правопис, като твоя не е за коментар. Ама, правописа ти е най - малкият проблем, драги.
В клубовете аз съм за кеф, а не на изпит по литература. Който трябва и където трябва ми е оценил правописа, както и много други неща,за мен се не бой!
И, ако обичаш, не ми казвай кога да дойда и къде да дойда след 10 години! Ако ти имаш кристално кълбо, в което виждаш бъдещето, можеш да погледнеш да видиш, дали винаги ще мърмориш като недоебан по форумите , колко е несправедлив и покварен светът, или нещо ще ти се смени в чипа на мисленето!
Ай със здраве! Мен не ме мисли! Аз не съм от жалващите се! Нито пък си ми в категорията!



Тема я да видим сега!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 15:25



що е то властващата посредственост и има ли тя почва у нас? как сте ги взимали тея оценки, по български бе, душко? С по едно агне ли?


я сега един опреснителен тест
кой е неграмотният?който пише:
а) "в края на крайщата"
б) "простотий"
в) който бие барабана, как "крайщата" е гршно и пише простотий
мале! ако и в ебането си както в правописа, ясно защо целият свят ти е крив!



Тема Хиии, ти какъв го държиш в градския транспорт?нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 15:57



Щом си маркиза, би трябвало да се придвижваш в подобаващи за ранга ти возила.

Можеш малко да наблегнеш на пунктуацията.



След "най" и "по" тирето се слага веднага. Примери: най-малко, по-малко. Точките и запетайките са поставят веднага след думата и след това има пауза.

Иначе, добре си. Радваш ме. Иронична, хаплива... Може и да излезе нещо от теб.

Здрава!

Редактирано от ASSASSlN на 23.01.07 15:59.



Тема Хе-хе-хеее!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 16:04



Това "простотий" нарочно ти го написах. Заради твоето "крайща". Не си схванала, следователно са ти нужни доста лекции и упражнения по ирония, сарказъм, иносказателност, метафори и хиперболи...

Какъв съм в ебането можеш сама да констатираш. Запиши се при секретарката ми!





Тема Re: Хе-хе-хеее!нови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 16:14



не бях виждала на практика как се обвързва секса с образованието
все бях виждала да се мери с колите, с телефоните, с куп други скъпи играчки ама с правописа и образованието не бях виждала
сега скромно искам да вметна, че аз съм била 4 г университетски преподавател





Тема Re: Аз нямам проблеми с ебането!нови [re: ASSASSlN]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 16:15



На моето работно място пък има такова помещение

.
Друг е въпросът, че се изказах съвсем хипотетично. Не ми става от теб, така че не предвиждам разходка из розовата долина. Па ако щеш и да ебеш по 8 часа дневно.



Тема Аз от хипотетики не разбирамнови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 16:25



Щом не щеш да те чукам - много добре. Много трудно ми става от такива, като теб. Розовата долина ти благодари за отсъствието ти.

Здрава!





Тема Re: Хе-хе-хеее!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 16:41



ами...преди да се упражяваш по иносказателност и сарказъм и разни други сложни думички, припомни си правилата на граматика, научи какво означават разни думички на матерния ти език, като например разликата между "край - крайща" и "краище - краища" както и как образуват мн.ч. съществителните от ж.р., окончаващи на "-ия", защото опитът да си закърпиш излагацията с "то така аз нарочно, нали" не ми минава!...


и чак тогава ходи да се репчиш на хората за правопис! някак си, крадецът вика, "дръжте крадеца" е доста...хм...нали...ако може...ай че ми писна!



Тема На 7Е/м2 съм.нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано23.01.07 17:00



Има-няма 2 пъти по-ниско.
Голям праз че в 2 сгради имало фирми - като 200 са полу-празни.
ПП: темата е да спреш да бълваш измислици малко. Стегни се в кръста и се дръж прилично





Тема минал си се, душата!нови [re: jamie]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 17:06



за 6 евро взимаш суперлуксозен офис на пъпа на София, а ако повече слушаш, може и за 5


както и да е - всички българи са бедни и нещастни, живеят под моста и работят пак там.А аз не съм от тоя свят и всъщност съм марсианка. Мир?



Тема Къф мир бе пате,нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано23.01.07 17:10



точно от акания център се изнесохме 70 човека фирма, да не сме луди !


Ти всъщност си с акъл на малолетна - щом се нуждаеш от определение. Точно това ти казвам да промениш - не че чуваш де



Тема Тогава си с предимство!нови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 17:27



Щом си била университетски преподавател - ще те уредя с връзки! Чао! Утре ще ти пиша, защото днес беше много напечено.

Здрава!



Тема "Съвременен тълковен речник на българския език"нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 17:37



Второ преработено и допълнено издание. Издателство ЕЛПИС, 1995. ISBN 954-557-03-X. Страница 518, лява колона, петнадесети ред отгоре надолу:

край, краят, края, мн. краища

Имаш два бутона "Shift".

Ай, че ми писна от теб!





Тема Re: Хе-хе-хеее!нови [re: miraboo]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 17:46



Ааааааааааааааа, обвързва се и още как

.
Който пише грамотно, ебе добре. До този извод съм достигнала емпирично. Все търсех някаква зависимост и все нещо ми се изплъзваше.
А може би разковничето е и в това, че като видя граматически грешки и ми пада либидото. Пък като чета издържан и скопосано написан текст, ми иде да хвана автора му за пакета.



Тема Оти сенови [re: miraboo]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано23.01.07 18:40



косиш?



Сексът е просто форма на социално поведение. И както навсякъде в обществото е въпрос и на възпитание. Има изискани, има и профани. Някои го правят с финес, други дърварската - на кого както му харесва. Единствено важно и съществено е да носи радост и удовлетворение и на двамата (или тримата). И никой да не се чувства обиден или употребен. Всичко е позволено, норми няма (дори и садото, стига да е по взаимно съгласие). Забрави за морала, моногамията и прочие имагинерия. И какво значи секс без любов? Ако човек носи любов в себе си и умее да я дарява, то той просто не може да прави секс без любов. Ако ли не - ми господ да му е на помощ...

Истинският проблем според мен е че сексът понякога се използва като средство за манипулация, за придобиване на власт над партньора. Е те това вече си е перверзия

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че днови [re: miraboo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 20:43



и така да, е, които сте вие, за да съдите начина на живот и избора на другите?

Ако в една връзка станат трима, то е проблем на тримата, а не на клуб на разведените, не е ли така? Вие ли сте най - безгрешните, за да хвърляте камъни по неопределената аудитория за това, как живее и с кого се е**? разни съдби - разни характери - разни хора! Да, ако става въпрос, и аз не съм фен на паралелните връзки. И за себе си не ги прилагам. И толкоз. Какво ми влиза в работата на мен, или на който и да е, какво правят другите и как живеят?Ей това не го разбирам!



Тема верно бе, дядка,нови [re: jamie]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 20:49



бях забравила, че върха на гъзарията е, да се прави бизнес извън София - в Младост 4 и Модерно предградие...и то за 7Е...хахаха! Еми, ето! и в Берлин не струва толкова застроена площ в предградията!


и не се чуди, че сградата ви е празна - не всички още са приели модата"обратно на полето"



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.01.07 21:09



Не мога да кажа, че за мен е нормално, но определено това, което сега наблюдавам в отношенията между половете преди 20-25 години можеше да се нарече само с една дума - побъркано.
Изводите си ги прави сама.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че днови [re: Markizata]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано24.01.07 08:51



много съжалявам, че си приела темата лично и като нападка към някого, извинявам се не съм искала да те засегна
и тъй като съм съвсем нова тук би ли ми изпратила списък с темите по които мога да пиша и са проблем на клуба
Благодаря предварително!



Тема Дедовото,нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано24.01.07 16:18



я се опитай да паркираш в центъра.
Не всички са изпаднали като тебе да ходят с грАдския транспорт





Тема Маркизо, досаждаш!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.01.07 12:24



"Вие ли сте най - безгрешните, за да хвърляте камъни по неопределената аудитория за това, как живее и с кого се е**? "

E, недей да се чудиш, че постоянно се заяждам с теб! Вдигнах ти мерника още когато ти се появи с гръм и трясък в този клуб и надрънка цял кош простотиЙ по адрес на всички! Заради това търся всякакви поводи да се дръвча с теб! Увеличавам ти наказанието на 15 години, многоуважаемо пубертетче!



Двама като си мерят пишките - недей да се завираш между тях! Първи закон на сър Нютон.

Редактирано от ASSASSlN на 25.01.07 12:29.



Тема Имаш шанс да се класираш при мен и да ти пишанови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.01.07 12:41



поне четворка. Браво на теб! Само три запетайки ти липсват. Ще ти изнеса лекция на тема "Вметнати изрази" докато те чукам. Ще те мина по намалената ми тарифа. 20 лева на час. А, ако помогнеш на Маркизата да си оправи краЙщата, може и без пари да те прекарам.

Запиши се при секретарката!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.