Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема "Докажи , че ти си жената за него"нови  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано16.01.07 12:05



Привет отново



Използвам част от изказване на ХХЛ в съседна тема, дано не ми се сърди за плагиатството.
Все тая.
Та мисълта ми беше, не се ли използва това "доказване" понякога злонамерено? Докога и за какво трябва да се доказва партньора? Още повече "изправния" такъв пред "сгрешилия".
Хем има някаква логика сякаш, хем в същото време вътрешно много ми се бунтува нещо срещу това хем мен да ме нараняват, хем да продължавам аз да се доказвам. Някак нечестно ми се вижда.
Също така, какво точно доказателство се търси в крайна сметка? В момент когато човек не мисли трезво, не знам дали има нещо дето може да му доказва каквото и да било. Какво показва вашия опит?
В тази тема няма драма, няма настояща ситуация, но ме подсети за времето когато хем ме правеха на маймуна, хем трябваше да се доказвам. Та си мисля, че границата с емоционалния шантаж и чистата подигравка е много тънка.
Вие какво мислите?

Обичам да обичам!


Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 12:23



Ама хич и въобще и изобщо не бих се
доказвала значи.
Като не разбира без доказателства -
обичам те дотук и това е





Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано16.01.07 12:37



Уви, тези дни са ми доста разпокъсани като време, което значи, че нямам възможност да чета абсолютно всички мнения и теми. Но пък твоята тема някак ме заинтригува. За съжаление, нямам обаче достатъчно инфо за мнението, провокирало подобна тема. Така че би ли разяснила все пак накратко за какъв вид доказване изобщо става въпрос.

Накратко и на прима виста бих казала, че аз съм привърженик на естествеността във взаимоотношенията, която не държи сметка за нарочни доказвания и сценарии, било то и добри. Това само по принцип.



Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано16.01.07 12:45



Накратко:
Единия нещо се дъни /разбирай го както искаш - изневяра, зарязване на семейство и т.н./ и в един момент решава да се връща обратно на топло. И другия се предполага да го приеме с отворени обятия, че и да се доказва, че е точния човек, че така трябва да бъде.
Това най-общо.
Има разновидност, когато нещата са уж на кантар и трябва да се бориш с нещо и някого, за да се доказваш и да запазиш благоверния/та.

Така по-ясно ли стана



Обичам да обичам!


Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор moira (счети :))
Публикувано16.01.07 12:53



Здрасти мамче....Аз поне си мисля, че такова доказване има за съжаление и се доказва обикновено обичаниат. Нали знаете има един лаф....в една връзка единият обича, а другият се оставя да бъде обичан. Или още нещо по - гадно ....Винаги по - харесваният определя правилата на играта" и т.н. идиотизми - ама....са факта в живота ни. Та...доказваш се докато в един момент си отвориш очите и просто прекратяваш. Това е и краят.





Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано16.01.07 13:08



Ами мисля, че да. Въпреки че и аз предполагах, че става дума за нещо такова.

Не знам дали е за добро, но никога не ми се е случвало да се доказвам по начина, за който говориш. Това ми намирисва някак на нещо нагласено, неестествено, преднамерено и напънато. Не се сещам защо между двама човека, които държат един на друг( ако държат един на друг) трябва да съществува такова доказване и дали това не някаква форма на удар по достойнството на доказващия се? Ако пък не държат един на друг или единият не държи, то какво въобще може да се постигне чрез такова "доказване"? Може и да може, но аз например съм вероятно прекалено горда или назадничава, за да се натрапвам на някой, който съвсем не е убеден,че съм подходящата за него.



Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 13:37



Уаааау, това е по-гадно отколкото
аз си представях - аз мислех,
че без да се е издънил нещо се
глези и те товари


Този би получил доста як шут.....



Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автормиpaбo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 13:42



невероятно но факт нещата са така и това явление за съжаление съществува
Но за мен има още нещо интересно като явление което не е в пряка връзка с темата но пък е вжно според мен
Отворете едно списание за жени
ха сега прочетете колко статии има за безброй начини и идеи как жената да задоволи мъжа си как да задържи вниманието му какво да прощава и как да го направи
Айде сега отворете едно мъжко списание някъде да виждате съвети как да зарадвате половинката си - само гола плът и коли това е
Нагласата не ми харесва
а що се отнася до доказването парадокса за мен е следния:
Аз се върнах - толкова те обичам че зарязах всичко заради теб ха сега докажи че го заслужаваш
Според мен има и психологически момент
зарязания обикновено не е в добро психологическо състояния объркан нещастен той търси начин да върне статуквото каквото е било без да се замисля реално над нещата не дай си боже да търси вината в себе си
и един ден ако съгрешилия реши да се - върне статуквото е старото зарязания би трябвало да щастлив
но той не е защото за да запази статуквото трябва да изкупува несъществуваща вина
С малко повече самочувствие нещата няма да са такива защото тогава зарязания ще има сили да следва принципите си
Отчаянието е лош съветник



Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него"нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор лийлa ()
Публикувано16.01.07 13:52



Не го разбирам,това с "доказването".Звучи ми като състезание.Само дето като стигна до финала-трофея няма да го искам.На практика се запъвам като "магаре на лед"и доказвам,че не аз съм жената за него.Да не се двуоми човекът





Тема Re: "Докажи , че ти си жената за него" [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано16.01.07 14:18



Ако един човек има желанието да е с теб, уважавате, обичате и т.н. то няма да му е нужно да се доказваш пред него. Дори няма да му хрумне да каже подобно нещо.
Хората трябва да се възприемат с всичките им положителни или отрицателни черти. Не би трябвало да се изправяш на челна стойка примерно, за да докажеш на някого, че го заслужаваш. Няма такова нещо просто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.