Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: На Фотон казах,нови [re: parvaty]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано14.01.07 13:03



Тогава не разбирам защо е това твое колебание и чудене. Излиза, че ти си наясно със себе си и с него.

Аз обаче нямах предвид да се събирате, а да поддържате по- интензивен контакт заради детето, чрез който ти категорично и за последно да си отговориш на въпросите, които останах с впечатление,че те измъчват. Излиза, че такива въпроси няма.

Както и да е. Каквото и да решиш и както и да завърши цялата тази епопея, ти желая успех и удовлетворение!





Тема И още нещо.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано14.01.07 13:26



Очевидно голямата и най -важна част от вашата сага е протекла във времето, когато още не съм писала и чела в този клуб, така че явно ми липсва завършената картинка, на фона на която се разиграват и сегашните събития. Така или иначе останах с впечатление, че те измъчва една лека носталгия по този мъж, придружена от несигурност по отношение на вече взетите решения. Затова ти дадох по- горния съвет.

Четейки обаче и другите ти постинги днес, оставам с впечатлението, че наистина вероятно е най- здравословно за теб и за малката да зачеркнеш окончателно тази история като емоция и да погледнеш с по- ясен поглед напред. Може би наистина няма какво да се спасява, а и няма смисъл. Колкото и да обичаш или да си обичал някого, когато прагът на допустимата болка е преминат от другия, любовта умира. Това, което остава, не е любов. То е споменът, пречистен от времето, който постепенно забравя болката, разочарованието, обидата, но няма нищо общо с любовта.

Но оставам с впечатлението, че все още не си излекувана и душата ти все още не е намерила покой след всичко случило се. Сякаш на рационално ниво почти всичко ти е ясно, но не и на емоционално, или пък има все още някакви въпроси, които те измъчват и чиито отговори не си съвсем сигурна,че си си дала. Иначе не би писала всичко това и не би имала такава голяма нужда да го споделиш. Може би просто би заживяла в повече мир със себе си, ако чуеш от него " Прости ми" и някакво по- ясно доказателство, че е разбрал защо помежду ви има вече непреодолима стена.



Тема Re: Там е работата...нови [re: parvaty]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано14.01.07 13:28



Убедена съм, че животът ти няма да остане дълго самотен, а само ще става още по- сладък и за теб, и за малката ти дъщеричка!





Тема Re: Отново си права - за природата,нови [re: parvaty]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано14.01.07 13:55



Ами, аз много пъти съм си мислела, че най-подходящият (като генетичен материал) за баща на детето почти никога не е и най-подходящ за партньор на майката на това дете. При някои жени приоритетът са си те самите, за други по-важното е какво дете ще създадат. Говоря не за волевото, осъзнато решение, а за поведение, водено от инстинкт. И аз съм същата като тебе - детето прекрасно отвсякъде, баща му - някъде на майната си. Той не ставаше, никак не ставаше. Но хубавите очи, които мило ме гледат от много години насам, са от него. И още куп добри неща. Добре се съчетахме...



По-далеч сладурчето от разни гукащи лелки, опулени от умиление! Хайде сега, с тези вируси...



Тема Re: Да, ти сам го написа - без да питеш...нови [re: @]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.01.07 16:46



Драги нещастнико,

за разлика от теб, аз знам как се пише ЮРИСКОНСУЛТ, но ти и твойта жалка държавна администрация, както вече уточнихме в клуб "Право", не знаете.
Както вече казах там, едно е да грешиш, а друго-да не знаеш.
Ти си от вторите.


Извинявам се за спама, но се налагаше да отговоря на този НЕЗНАЕЩ държавен чиновник.

И от моите данъци получаваш заплата.



Тема Re:Постингът е към @...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.01.07 16:53



Това ли бъдещето на държавата???????????????????????????
Незнаещи и неможещи??????????

И ние им плащаме заплатите?



Тема Шшшт бе !нови [re: Cпoмeн]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано15.01.07 18:47



Какво се коркаш - поредната жертва на мономания в стил "мама хероиня"


Не те съжалявам Парвати, по всичко личи че получаваш именно този живот към който се стремиш (забавно но имате сходство с Алби)



Тема Re: Залаганията приключиха! Завъртаме рулетката))нови [re: parvaty]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано16.01.07 12:44



Тц, тц, тц...гледай ти какви безмислени обрати...
Абе я си красивей, работи , гледай дечко и да оставим прахта на историята. Давай сега какво ново...))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Тема Re: Защо анонимно, драги ми Джейми?нови [re: az]  
АвторAми (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 13:59



А ти май нещо много лично приемаш историята на това момиче, си мисля аз. Що така?



Тема Ало КУКУ!нови [re: Aми]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано17.01.07 00:17



Кога почна да мислиш, кога да се припознаваш в хората


За разлика от пасмината тук аз винаги пиша само с регистрирания си ник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.