Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да, ти сам го написа - когато ОБИЧАШ!нови [re: ivo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 07:42



ма кво си говориш. с грънците заедно. на розови меченца.



Тема Re: Да, ти сам го написа - без да питеш...нови [re: @]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 07:47



на тебе маи ти хареса да се вземаш на сериозно. що не издрусаш още един гръцки кючек - по всички правила на циганската граматика по петров ден.
направо с главни букви - като пич/ка.



Тема Не бъди нахалнанови [re: parvaty]  
АвторCпoмeн (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 09:24



И поне един път да не каже "Извинявай, че те оставих САМА, когато имаше най-голяма нужда от мене!"...

АЗ направих всичко възможно, за да го накарам да каже "Вече не искам да бъдем заедно". -





Тема Защо анонимно, драги ми Джейми?нови [re: Cпoмeн]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.01.07 09:45



Не мисля за пореден път да описвам причините, поради които съм направила каквото съм направила. Факта е, че този човек МИ ДЪЛЖИ извинение! Независимо дали НА ТЕБ това ти харесва, или не, драги ми анонимен приятелю!

Ами, не ме чети, като не ти харесват темите ми!!!



Тема Re: Защо анонимно, драги ми Джейми?нови [re: parvaty]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 10:40



вчера говорих с бившата си жена да заведем щерка ни на лекар. и тя изпадна в истерия че можела сама да я заведе и не и трябвала помощ. предният ден се разхождахме из морската градина цял ден с нея и детето - е тя разбра вече че няма да остане сама защото баща и поне винаги ще бъде до нея. спомена го на маика си дори. на пет години. за страста е вярно. както и всичко останало. няма проблем никъв. само че като си режете клона не забравяите че в краина сметка когато се наложи някои да ви спасява ще е по-добре за вас да е такъв които може да го направи наистина

. и
недеи да си измисляш причини да беснееш. разбира се че ти си водиш живота както намериш за добре. а този мъж е прибран за баща на детето ти. а ти си в ролята на рекламен агент на детето си. що не му напишеш историята на раждането. сигурно ще те поздрави за независимата опзиция която си отстоявала докато то се е чудило какво става. имаше време когато дъщеря ми питаше децата дали имат бащи. и аз си имам спомени от веселбите на маика и. може би ще трябва да ти кажа и това че в края на краищата жена която жертва детето си заради каквото и да е неино желание изпада от една класация в която не може да се върне повече. нищо че владее положението. и въпреки че тази класация не изглежда особено атрактивна - дори бих казал е незабележима тя си остава истинската. обаче на тебе не ти пука естествено. еи истината побеждава и без да я признае никои официално. хубаво е да се разбере докато има смисъл.



Тема Изобщо не беснея, нито пък съм си оставила детето,нови [re: az]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.01.07 11:19



а това дали и колко съм хойкала - ами, не мисля, че дължа някому обяснение. Не мисля, че изобщо съм хойкала, но това е друга тема. Имала съм приятели, като всяка нормална жена, и уви, колкото и да му се искаше, бащата на детето ми не ми е първия мъж... А виж, ти също има за какво да се замислиш! Никоя жена не се държи зле с някой, чиито очи вижда в собственото си дете, освен ако няма относително уважителна причина. Аз просто споделих на хората, които ми помогнаха да преживея болката от това, което преживях! И - не бой се - водя си тефтерче, в което съм описала и описвам всичко, и когато дъщеря ми стане достатъчно голяма, за да разбира , ще й го дам - да си тълкува миналото както иска! Освен това, ти не познаваш живота, който водя, и жертвите, които правя за детето си - също, така, че ако обичаш - изкарвай си гнева върху жена ти или друг, който го причинява, остави ме мене, друже!



Тема Там е работата...нови [re: mirabo]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.01.07 11:24



за един кратък миг си помислих колко щеше да е хубаво, ако беше наистина възможно да се прескоча ОЩЕ ЕДИН ПЪТ и да повярвам... И си прав, разбира се, че само страст не стига... Е, както и да е! Описах случая, както казах и на анонимния злобльо, просто защото има хора в този клуб, с които си споделям, които ми помогнаха, когато ме болеше много, и на които исках да кажа как продължава историята - и не защото нямам време да се виждам с хора, а имам нужда от споделяне - защото именно на тези хора, които ме четат зад мониторите си, искам да споделя развоя на събитията. И за още нещо си прав - отдална е минал прага ми на търпимост... Преди години бях готова на всичко за него - носих му пари да го отъвавам от мутрите, прибирах го в къщи след пиянски запои, със неговата кола, да не я зарязва къде ли не... Вече се уморих, а и остарях, искам тихо и спокойно да си отгледам детето, да си работя, и да живея живота си такъв, какъвто е - малко самотен, но сладък, леко тъжен, но пък истински - единствения Живот, който съм искала! Живота е прекрасен!





Тема Re: Там е работата...нови [re: parvaty]  
Автормимoxoдoм (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 11:50



Преди години бях готова на всичко за него - носих му пари да го отъвавам от мутрите, прибирах го в къщи след пиянски запои, със неговата кола, да не я зарязва къде ли не...

Права си в решението си. Дори само заради горната причина - това нещо не подлежи на корекция. И с течение на времето причинява страшна умора и изхабява невъзвратимо... Да, взела си напълно правилно решение да се дистанцираш. Но защо продължаваш да го мислиш този човек... той все още сякаш е господар на емоциите ти.
На път си, но ти все още не живееш собствен и свободен живот, ако ме разбираш какво искам да ти кажа...





Тема Re: Залаганията приключиха!нови [re: parvaty]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано14.01.07 12:40



Ами доколкото виждам (прочитам), ти сама осъзнаваш повечето неща, които са ти се случили. Мога само да ти пожелая повече кураж и оптимизъм, добро настроение и ... късмет

Детето ти има нужда от теб. Но внимавай и ти да не пропуснеш нещо, което би могло да промени живота ти



Тема Re: Там е работата...нови [re: parvaty]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 12:59



Ужасно е да си обвързан със зависим човек, в случая бащата на детето ти е класически случай-алкохол, хазарт, все едни супер мъжествени занимания, които провалят толкова много връзки и семейства.
От личен и тъжен опит мога да кажа, стой далече от него, може да го обичаш, може да го жалиш, да го искаш още, но се дистанцирай, защото за 99.99% от тези хора умиране има, отърване няма и от тях и от проблемите им.
Нека да помага за детето, да го вижда, не си мисли, че детето ще те упрекне някога, че не живееш с него.Тези болести, защото това са болести на душата с времето се развиват и нещата обикновено стават толкова зле, че ще те упрекне по-скоро ако и натрапиш такъв баща у дома, отколкото обратното.
Знаеш ли, един много близък мой роднина се разведе заради такива проблеми, почина рано пак заради това, а бившата му жена, въпреки , че отдавна има друго семейство и досега ходи на гроба му, споделя, че само него е обичала истински, но не можа да издържи на мъките и проблемите около него.Всъщност и родителите му не издържаха в последните години.
Ти си знаеш най-добре какво можеш и какво не можеш да издържиш при една връзка,
Най- гадното от всичко е, че любовта няма шансове в такива случаи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.