Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема какво се прави когато половинката ти виси нонстонови  
Автор mirabo (optimist)
Публикувано12.01.07 00:04



Чудя се що за връзка е това в когато комуникацията е заменена от някой който е думи на синия екран. Значи ли това че всичко живо е достатъчно скапано за да прекарваш всяка своя минута в чата вместо с човека който си обещал да обичаш.
кой е виновен да се стигне до това положение като то си е омагьосан кръг аз поне нямам желание да правя секс с някой който като спре компа решава че му трябва секс
това ли е съвременния начин да търпим връзките си когато те станат прекалено дълги





Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: mirabo]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано12.01.07 00:29



ама ново и е и и е интерсно.Затова виси.ще почати ,пък после ще спре.Не се връзвай! изобщо,като всяка нова краста е:-)





Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: mirabo]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано12.01.07 00:31



Комуникацията не е заменена, тя е налице, но не с теб, сори за което...А що се отнася до това какво се прави в такъв случай - купуваш още един комп и влизаш смело и безотговорно и ти в чата...(Бях малко шокиран когато разбрах, че с племеницата ми няма какво да си кажем на живо.... освен в чата???)
Хм, тук май не е ли редно да се повдигне и въпросът не само за физическата, а и за духовната изневяра...и понеже мразя пръв да давам мнение, оставям това на по-сведоющите по въпроса да отговорят.



"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: Hoй]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано12.01.07 00:34



То ако реши да изневери,чата е само средство за запознаство.Може и на улицата или в кафето или в службата.Ако е само за лаф,не го приемайте толкова сериозно.



Редактирано от esprit на 12.01.07 00:36.



Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: esprit]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано12.01.07 00:39



не го приемам серозно, на мене меко казано не ми пука на пуканката...



"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: Hoй]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано12.01.07 00:42



анджък:-)





Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: esprit]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано12.01.07 00:47



хм, има и още нещо - то май в чата свалката става отзад напред ? - първо си лафиш, после виждаш с кого / е, ако го няма видеото де /.То май и в това му е чара на чата, поне за женските е така .

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."



Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: Hoй]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано12.01.07 00:50



да с женските най вече:-)то и с мъжките е така:-)и какво лафиш,лафиш и като се срещнеш с човека,той се оказва сусурляк и всички илюзий рухват:-)Или годзила(това за жените):-))))





Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: esprit]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано12.01.07 00:56



да не разводняваме темата, но не си права, то нали знаеш, както си постелеш така и ще легнеш...Аз лично съм имал единични неуспешни срещи с моми от чата, докато схвана само кое-как...


Ако искаш мини на по-лична комуникация с мен, само после скъпият ти да не се чуди що щеш пак пред компа

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема Re: какво се прави когато половинката ти виси нонстонови [re: Hoй]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано12.01.07 01:00



хахахаха:-)свърши таз:-)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.