Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за "отворковци":)))  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано09.01.07 19:17



Не искам да тъна вече в невежество! Срам не срам ще ви питам.
Какво е това нещо "отворен брак"?
Познати ми бяха два вида - традиционен и фиктивен. Сега се появил и този... отворения. Единственото, което знам за него, е от една друга тема тук, и то е, че си завъждаш "законна" любовница. Нещо ми се губи смисъла от такъв брак, ако само това е бонуса. И какво...вечер на диван си разказваме с половинката, как сме се поеб.вали, ли? Еееех, къде ще изчезне тръпката от изневярата тогава, а? Тази пуста мода ще ни отнеме и малките брачни радости...хе-хе..


Не...сериозно...какво е това "отворен брак"? Какви екстри включва този модерен матримониален съюз?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Като отворения банков сейф е.нови [re: mirror_]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 19:25



Пълна безмислица.



Тема Re: Въпрос за "отворковци":)))нови [re: mirror_]  
Автор _69_ (непознат)
Публикувано09.01.07 19:30



Това което питаш , е оправдание на хора , които не могат да си спират хормона !



Тема Re: Въпрос за "отворковци":)))нови [re: _69_]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 19:31



И ти намери оправдание за малоумието.

Що се жениш като те бие хормона.

Да не е задължително?



Тема Re: Въпрос за "отворковци":)))нови [re: мъж]  
Автор _69_ (непознат)
Публикувано09.01.07 19:34



Ми питай тия дето ползват тоя израз, не мен :) Аз просто казах как се ползва , а не какви са предходните развития. А това за малоумието ......



Тема Отворения бракнови [re: mirror_]  
Автор koм (минаващ)
Публикувано09.01.07 19:47



е нещо, което се предлага от нагли съпрузи, на измамените им половинки и последните (понякога и по-често временно) приемат, защото са в състояние на шок.
Примери - съвсем реални - от мои познати:
Жена, напуснала мъжа си задари любовник, но не може да се издържа сама предлага на съпруга си отворен брак, в който тя ще е домашна прислужница, а той ще я издържа. Естествено - в името на детето.
Мъж, който не иска да напусне жена си, но си има любовница и предлага отворен брак, в който той ще я издържа, а тя ще се грижи за децата и домакинството.
И двете предложения бяха отхвърлени, разбира се, но няма да се учудя ако има и такива, които ги приемат.



Тема Re: Въпрос за "отворковци":)))нови [re: mirror_]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 19:56



Що е то отворен брак?
1.полуотворен брак-едната половинка кръшка, другата страда


2.Тайно отворен брак-двете брачни половинки кръшкат-всеки се крие и взаимно се изнервят
3.Отворен брак по взаимно споразумение-който може, кръшка и не се крие, запазва се статуквото, финансови ангажименти, семейно жилище, може и семейната спалня при взаимно желание, децата гледат и се радват, че мама и татко не се развеждат
На запад беше модерно това преди 20- тина години, още върви при много богати двойки с финансови ангажименти и общ бизнес
Не е подходящо обаче за дивите балкански нрави!



Тема Re: Въпрос за "отворковци":)))нови [re: mirror_]  
Автор Leonardo! ()
Публикувано09.01.07 20:12



Тва е най устойчивата форма на брак.


Щот другото е догма.

Аз Мога и да Не Мога

Тема Re: Въпрос за "отворковци":)))нови [re: Leonardo!]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано09.01.07 20:37



Leonardo, не си прав !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Все още има място за нормалната любов! Това, че тя е рядко срещано явление, е друга тема за разговор!

Кажи сега, върви ли мощната кола, мечтата на тийнейджърите?, както сам я определи??????



Тема Re: Въпрос за "отворковци":))) [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Leonardo! ()
Публикувано09.01.07 20:45



Ще се радвам ти да си прав ,но май нещата вървят в друга посока.
За колата върви ,ма не е ферари ....умреха половината коне



Аз Мога и да Не Мога


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.