Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема да заживееш с по-млад мъжнови  
Автор tarse6tata (непознат )
Публикувано05.01.07 15:47



Здравейте всички! Нова съм тук и искам да споделя нещо ,което ми се случва отскоро.Разведена съм от доста време.На 34 г съм. Имах доста връзки след развода си ,но все ме беше страх да се обвържа.За моя голяма изненада се запознах с едно момче с 10г по-малко от мен в сайт за запознанства. Той беше толкова настоятелен да имаме връзка и да живее с мен ,че аз без да се усетя заживях с него. И сега ме разкъсват съмнения относно това че много бързо го приех у дома си ,че е много по-млад и т.н. Вие какво бихте казали за подобни връзки.





Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: tarse6tata]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано05.01.07 16:08



Аз бих казала, че щом те раздират съмнения, значи не си напълно щастлива. Да, 10 г. не са малка разлика в полза на жената, но оставам с впечатлението, че основният проблем при теб е във вътрешната ти несигурност, че въобще искаш това съжителство. Влюбена ли си?

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: tarse6tata]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано05.01.07 16:14



Само не разбирам защо е таз' толкова намръщена иконка, дето си я изтипосала на темата си.


Малко неясно си се изразила. Какъв е проблемът всъщност? В качествата на човека ли се съмняваш? В чувствата му ли? Съмняваш се сама в себ си и мислиш, че си прибързала с това, че сте заживели заедно? Или всичко накуп?...
Тъй като, сама по себе си разликата от 10 години не е болка за умиране. Е, според мен идеалният вариант е мъжът да е с 5-6 години по- млад- ти лекичко си го надхвърлила.
Та, уточни все пак какъв е аджеба проблемът.



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: Kлep]  
Автор tarse6tata (непознат )
Публикувано05.01.07 16:14



Влюбена съм,но ме е страх че след време ще си намери по-млада от мен.
Все още се питам за какво живее при мен.



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: Kлep]  
Автор Zoe (новак)
Публикувано05.01.07 16:17



I az taka, razlika 6,5 godini. No puk sum stastliva...xex veche godina i 9 meseza...
Muza mi ( v razvod sme) kato beshe velikia inginer sus sobstvena firma, ect...i tochno s 3 godini po goliam ot men, kakto go pishe po knigite, zasto ne biax stastliva??
Novia ima po dobur xarakter, poveche se razdava, gleda da me ulesniava, da se grizi za men, spodelia Moite razvlechenia s Moite priateli na mesta kudeto AZ iskam da otida......takiva nesta opredeliat kachestvoto na zivota , a ne zavisiat ot vuzrastta..
...To da kaze "Obicham te" moze vseki, kakto kazva edna priatelka, da niama da go zaboli ustata, ja...





Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор tarse6tata (непознат )
Публикувано05.01.07 16:20



Притеснява ме най-вече прибързаното ми решение и това че е доста по-млад от мен.Писна ми вече от неподходящи мъже .





Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: Zoe]  
Автор tarse6tata (непознат)
Публикувано05.01.07 16:29



И моя бивш беше 3 г по-голям от мен...лекар. Като по книгите ,но.......се разведохме много бързо.



Тема Re: живей си спокойно и се кефи максимално!нови [re: tarse6tata]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.01.07 16:46



Кака ти/щото съм вече към 44, беше на 38 когато се запознах в нета с настоящият ми съпруг. Той тогава беше на 28 - демек с 10 години нали се сещаш?))...На 39 през 2002г. родих втората си дъщеря /първата се роди 1986г./ и ето вече и тя навърши 4 годинки и петата подкара))
К'ъф ти е проблема...питам аз и отговор не искам))
Между другото и двамата бяхме с предишни краткотрайни бракове, ама ето вече 7-ма година подкарваме и още сме законни)) И слуша кака си ...да знаеш))
Ако пък нещата се променят...какво пък, ще го преживеем...сакън!)) Нали знаеш гаранция-франция))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Редактирано от makeover на 05.01.07 16:48.



Тема Re: живей си спокойно и се кефи максимално!нови [re: makeover]  
Автор tarse6tata (непознат)
Публикувано05.01.07 16:49



мисля че си много права....никой не е застрахован в крайна сметка....ако не рискуваш ,няма да спечелиш





Тема Re: живей си спокойно и се кефи максимално!нови [re: tarse6tata]  
Автор tarse6tata (непознат)
Публикувано05.01.07 16:52



А ти не изглеждаш ли като майка до него




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.