Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ха...нови [re: tarse6tata]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.01.07 22:41



...приличаме си - то моят бивш беше с 3-4 години по-голям от мен и също лекар...
Точно като по книгите, наистина - изкарахме 12 години брак, разведохме се за 2 месеца.... ех, като ти е писано...



Non nova, sed nove.

Тема Re: Глей ся!нови [re: Дokи]  
АвторPepperming Sage (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 04:43



Хм, на мене като жена ми трябва партнъор, във всяко отношение. Ако искам дете или куче за дресиране, това е друго. Та от твоите думи излиза, че авторката сега трябва да положи усилия и да социализира едно момче във функцията мъж.

Глей ся: ако сексът е great, и ако само секс я интересува, да си гледа кефа жената за няколко месеца и това е. Но той настоява да се премести при нея без тя да е сигурна, че е готова за това. Е това е проблем.



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: ивв]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано08.01.07 09:49



Според мен разликата във възрастта не е определяща.
Аз съм по-голям от бившата ми с 5 г. , 5 м. и 5 дни. Приемах трите петици като знак на съдбата-че сме създадени един за друг. Тя казваше, за едни интимни работи, че също сме създадени един за друг.
Това не й попречи да ме предаде на 20-та година и вместо да запазим едни добри отношония, тя се държи отвартително с мен.



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор tarse6tata (непознат)
Публикувано08.01.07 09:59



как те предаде....отиде при друг мъж ли?



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: tarse6tata]  
АвторWakoo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 10:14



Абе...

!

Знам я аз тая работа - и аз си минах по реда с една "кака", 10 г. по-голяма от мене. Обаче тогава бях на 22, а тя на 32. И понеже беше страхотно красиво, стегнато миньонче, никой не й даваше годините, а на снимки излизахме като извадени из ония реклами на пуловери в немските списания .
Както и да е! Мина се някое време и се разделихме, защото като всеки мъж на години между 23 и 25 и мен ме беше страх от обвързване. Оттогава мина доста време, а преди 1 месец я засякох в едно кафене. Че аз съм поостарял - няма спор, но за нея наистина ми стана мъчно. Няма и помен от някогашната разкошна красота, от свежото лице с красивата усмивка, от тежките, живи руси "водопади" на косите й. Няма го красивото стегнато тяло, което беше за възхищение на мъжете и за неистова ревност на жените.
Така е... Краткотрайна и измамлива е външната красота !



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: tarse6tata]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано08.01.07 10:27



Всяка възраст си има своята красота и ако си намерила допирни точки с човека какъв е проблема, опитай се да запазиш отношенията си такива каквито са в момента и не предавай своите притеснения на връзката ви.Ще има много недоброжелатели и усетили твоята колебливост, да ти насочват вниманието именно във възрастовата ви граница. Гаранции никой не дава за успешна връзка, а причини за евентуална раздяла може да изтъкнеш хиляди, от сорта „млякото ми горещо не знаеш ли че го пия топло, а не горещо” Когато има хармония между двама души, обич и уважение, не се сещаш за ЕГН-то си.


Спокойните очи виждат по-ясно.......Бъди уверена,бъди секси,бъди женствена.Успех !




Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: Wakoo]  
Автор tarse6tata (непознат)
Публикувано08.01.07 10:31



от ясно по-ясно е че ако започнеш връзка само заради външната красота няма да е задълго....всички остаряваме колкото и да не ни се иска.....пък и ако няма какво да си кажем ....само да се гледаме пак омръзва колкото и красиви да сме......ти на колко години си ?



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: tarse6tata]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано08.01.07 10:34



Жертва сме на приватизацията



Едни мутри се готвеха да приватизират дружеството, в което беше счети, а майка й-главен счети.
Обещаваха й след приватизацията да я направят изпълнителен директор. Кротко й обясних защо това няма да стане. Тя спала през този период с главната мутра-8 години по-млад от нея. Една вечер я извика в 22 ч. на "важна служебна среща". Стата страхотен скандал в къщи, но тя в 22.15 се качи в колата му. Е, от къде той знае тя къде живее и как се е оправил в тези еднакви блоково-мисля, че става ясно. В крайна сметка не я направиха изп. директор, дори на Коледа през 2004 г. тя и майка й останаха без работа-просто ги използваха и след приватизацията им биха шута.
Е, няма и семейство и дом.
Сега има нов любовник.



Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: KRlZlA]  
Автор tarse6tata (непознат)
Публикувано08.01.07 10:38



благодаря ти за подкрепата





Тема Re: да заживееш с по-млад мъжнови [re: tarse6tata]  
АвторWakoo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 10:45



Тая връзка не беше само заради външната красота. Като характери си пасвахме страхотно добре с въпросната мацка. Разбирахме се идеално, имахме общи интереси и немалка група общи приятели. Всичко си беше таман, а даже мисля, че от нейна страна имаше готовност и за по-сериозен напредък в отношенията. Обаче кой е тоя 23-24 годишен, който ще се хвърли сериозно в подобно начинание, ако не страда от някаква форма на Едипов комплекс? Аз приближавам 45 лазарника - понеже питаш :).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.