Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Бихте ли споделилинови  
Авторlnat (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 01:52



как сте се почувствали след развода ви,когато сте разбрали,че бившия партньор вече си има нова връзка?Аз успях да установя,че ми стана неприятно да установя,че моята бивша жена бързо се е отърсила,забравила и е успяла вече да се влюби.Не мога много ясно да го определя-наранено честолюбие ли е,усещане за изоставеност,самосъжаление,чувство на собственост,остатък от чувства и любов...Все пак това са толкова години заедно и две чудесни деца ,като плод на любовта ни .(Поне така е било за мен.)
Кое ли е полезно за мен?Дали да бъда безразличен към това?Нали не очаквате да примирам от солидарна радост?
Споделих с един приятел ,ядосан от себе си,а той казва:глупости бе,радвай се,че си се отървал!
И какво излиза-трудно обръщам страницата ли?Ами аз съм си такъв-държи ми влага дълго.И го намирам за естествено.Не мога след XX години,да стана ,да се отръскам и да налетя на следващата със същия мерак.


А после,ние сме били мислили само с долната си глава.



Тема Re: Бихте ли споделилинови [re: lnat]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано03.01.07 02:46



Нека е честита Новата година!

Ми, 'начи, искаш да споделим. Бееее, не е лесна работа т'ва. Ако ти е мерак, порови се назад и напред, нагоре и надолу в клубчето...ще намериш доста. Сега ми е лекичко замаяно, за да ровя назад и да ти вадя линкове от мойте ревове тук, пък и не ми се връзва много с Prodigy



Но, накратко, не е чак толкова важно кой тук как точно се е почувствал. Т.е....важно си е за всеки поотделно, но не и за теб.
Това, което наистина е важно е Не мога много ясно да го определя-наранено честолюбие ли е,усещане за изоставеност,самосъжаление,чувство на собственост,остатък от чувства и любов...че без да знаеш, си извървял много от пътя...

Не мисли сега за страниците, нито за това, кое е полезно за теб...то полезното за теб си действа, ... независимо схващаш ли го, или не.

Бе, накратко добре дошъл (уф, дееба, как мразя да го казвам т'ва тук).

И вярвай, малко повечко вярвай, че има едни добри неща, които се случват в тоя живот и то точно, когато най-малко ги очакваме и когато 'ич нема веке вера (или в превод:).

Я споко

Малиий, че съм прост...един единствен верен отговор и аз да забравя да ти го напиша...КЛУБНИ СРЕЩИ, ПИЧ, Е Т'ВА Е

Редактирано от GED Ltd. на 03.01.07 03:09.



Тема За много години! Не те знам кой и какъв си, аманови [re: lnat]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.01.07 07:37



като пророк мога да кажа, че си се развел внезапно, т.е. без да очакваш, без да разбираш... Недоумяваш, гадно ти е, тъпо... Чувстваш се пренебрегнат, захвърлен, ненужен.

Ский, брато! Нито си първия, нито ще си последния в такава ситуация. Мдааа, ей сега ще ти стане още по-гадно, като ти кажа, че на бившата ти половинка ИЗОБШО не й пука за теб, изобщо не те мисли. Тя в момента е в някакъв съвсем различен свят от твоя! Нищо не разбираш и никога нищо няма да разбереш! Съжалявам, но си е така.

Пробвай да се отръскаш поне малко. А, от мен - един малък акъл. ПРЕКРАТИ всякакви връзки с нея! Не, че е лош човек, но всеки контакт, всеки разговор с нея ще те наранява. После - пак, и пак, и пак, и пак...

Ай, споко! Земята продължава да се върти



Редактирано от ASSASSlN на 03.01.07 09:44.



Тема Re: Бихте ли споделилинови [re: lnat]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано03.01.07 09:40



Здравейте и за много години !

Какво да ти разказвам като при мен е абсолютно същата ситуация-влюбена е отново...дори твърди, че с този човек ще продължи живота си...
Лошото е, че манипулира децата-да крият от мен , че е прекарала с него и с тях Коледа и Нова година-това мога да го определя само като примитивизъм, просто аз все още няма къде да ги посрещна.

Иначе съм напълно съгласен с Асасин.

А аз и за Колед,а и за Нова Година, й пожелах да е здрава и щастлива...



Тема Re: Бихте ли споделилинови [re: lnat]  
АвторДжeин (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 12:32



нали сте се развели
какво искате ? бившите ви още ли да страдат по вас
всичко е приклучило и най- правилното решение за всяка партия е да почне да си строи живота отначало а не да гледа многострадателно на зад.



Тема Re: Бихте ли споделилинови [re: lnat]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано03.01.07 13:00



Ти обичаш ли я? Ако да, то нормално е и напълно бих те оправдала да страдаш, че тя има нова връзка. Ако обаче любовта ти се е безвъзвратно изпарила, или никога не я е имало, защо изобщо се чувстваш зле от този факт? Какво те засяга? Нито трябва да се чувстваш ощетен, нито пък да се радваш. Тя си живее живота, ти - своя!



Тема Re: Бихте ли споделилинови [re: GED Ltd.]  
Авторlnat (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 13:08



Живи и здарви бъдете ти и останалите присъстващи в клуба!
Зададох въпроса не за да мрънкам.Хем споделям ,хем се опитвам да ползвам вашите умения за преодоляване.А и така си изяснявам къде съм по скалата ,доколкото успявам.Опитвам се да се опозная вярно и да направя правилните стъпки:ако е само наранено самолюбие е глупаво и ненужно,но ако са остатъци от онова Голямото,което си си мислел,че ви е обгръщало,какво се прави,мамка му?!Целия въпрос е как се преинсталира сърцето,как се къса от него ,захвърля и ставаш един спокооооен?



Тема Re: Бихте ли споделилинови [re: lnat]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано03.01.07 13:11



Ако си обичал, не можеш да преинсталираш сърцето си, колкто и да боли, трябва да скъсаме, и аз и ти, не може да останем спокойни, и в нощите все ще ги сънуваме...
Аз моята я сънувам често.



Тема Re: За много години! Не те знам кой и какъв си, аманови [re: ASSASSlN]  
Авторlnat (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 13:15



Не,не бе внезапно за повечето около мен,но аз последен бях убеден,че вече няма смисъл.Естествено,ставаш ненужен по предишния начин и започваш да се луташ безцелно.Осъзнавам,че не и пука за мен,дори навярно се чувства освободена и окрилена.А новия се явява върха на бонуса за нея.Питам се дори,дали не е присъствал отпреди,а сега нетърпеливо да го вади за левгитимация,защото любовта тържествува и иска да обяви ,да консумира ...
Аз ако разбирах и осмислях през нейните очи...



Тема Re: Бихте ли споделилинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторlnat (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 13:25



Разбира се ,че съм я обичал ,Алби.Тя е майка на децата ми,които сме правили и отглеждали с любов.Поне за мен и поне до определено време.
И при мен научих от децата.И аз усещам,че те са малко объркани дали да ми казват,но явно се чувстват и неудобно да не знам само аз.Били показали,че не биха го приели да живее у дома при тях.Мисля,че това е тяхна остатъчна солидарност със старото семейство и мен ,като баща,както и някакъв своеобразен морал.Както и мисля,че тя внимателно афишира връзката си,за да преодолее съпротивата им,доколкото я има.
В крайна сметка те смятат,че ние и двамата имаме право да бъдем с някого,понеже те отлитали и не искали да стоим самотни и нещастни.Децата ни са добри,но не е просто,губя част от тях,а сърцето не ще да се обръща лесно и да е безразлично

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.