Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема срещите с жени от чатанови  
Авторизлъraнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 21:29



Здравейте момичета. Чета темите и много ми се иска да споделя с вас моята история, но за да не се повтарям, тук ще сложа

към нея:

Гаджета сме от близо 4 години от 2.5 години случайно разбрах, че огромна част от времето, когато не сме заедно, той прекарва в сайтове за запознанства и чатове.
Не само това, а и ходи по срещи.
Ходих извесно време като смазана с тухла четворка, но после му казах направо, че съм разбрала какво прави, че съм много наранена и че това, което прави не ми харесва. Той видимо не показа, че се е притеснил, изсмя се и каза, че това го прави ей така, а не защото си търси друга. Правил го, защото искал да се среща и с други хора.........а има и други приятели и реални познати....
А не намери начин и време да ме запознае с повечето си приятели, нито с майка си - не говоря за някакво годежно запознаване и т.н., а просто по човешки...
Само ще вметна, че когато се запознахме все още бях женена.
Той в началото казваше, че се среща с други хора, защото аз имам и други ангажименти.... Но аз подадох молба за развод и от май съм разведена и само негова.. каквато бях и преди, защото със съпруга ми от 5 години нямам сексуални контакти.
Нещо повече - февруари забременях от приятеля ми. Той винаги е казвал, че ме вижда майка на децата муи че ще е много щастлив ако забременея.... Но не стана така.... в края на краищата направих аборт, защото той се оказа "притеснен и неподготвен ".
Междувременно изобщо не е спрял чатовете и срещите. Твърди, че не са нищо повече от за едно кафе, но защо се чувствам пренебрегната и предадена според вас? ....
Вие какво бихте направили на мое място?


Моля, споделете с мен мислите си относно моята ситуация. Това, което съм написала там не е всичко, но предпочитам да споделя с хора, които са преживели такива ситуации и с които имам какво да си кажа.

__________
Moan: За улеснение, копирам постинга на 'излъraнa' тук.

Редактирано от Moan на 20.12.06 23:36.



Тема Re: срещите с жени от чатанови [re: излъraнa]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано20.12.06 21:39



В клуба има и момчета!


Линка не е активен.
Защо просто не си копнеш темичката от там и тук или пък си напиши проблема, направи мъничко усилие. :)
Ако наистина искаш да получиш и тук мнения, така с линк просто не е удобно.



Може и да няма утре!



Тема Сега вече линка е активен.нови [re: ПEPЛA]  
АвторФилин (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 22:37







Тема Ей за такива моменти си заслужава дасе живее.нови [re: излъraнa]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано20.12.06 23:07



Прочетох ти темата. Нещо като " Той те плюе ,ти мислиш че дъжд вали". Ша ми докарате сърдечен пристъп с тия смешки ,бе хора! Пък аз се имам за наивен. Боже ,колко глупост има по тоя свят. И вярвам ,че това не е всичко. Тва хората сме невероятно тъпи същества. Ама пък винаги е хубаво кат разбереш ,че не си най.





Тема Не ти ли омръзна?нови [re: излъraнa]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано21.12.06 09:44



В още колко клуба ще страдаш?

От 5 години не правиш секс с мъжа си, от 4 години имаш любовник, ама от 2,5 години нещо си усетила, но въпреки това си забременяла съзнателно и още по-съзнателно си се развела и си абортирала, ама вижте накрая к'во стана???

Аман от такива!



----------------

"Вие какво бихте направили на мое място? "

На твое място бих направил единственото разумно нещо! Бих престанал да страдам и бих потърсил нова сериозна връзка, пък каквото сабя покаже.

Успех!

Редактирано от ASSASSlN на 21.12.06 13:30.



Тема Re: срещите с жени от чатанови [re: излъraнa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.12.06 12:22



Абе, мацка, да не правиш психологически експеримент? В който клуб реша да надзърна какво пише, все на твоята тема попадам....Колко хора трябва да ти кажат още очевидната истина?

La donna e mobile


Тема Re: срещите с жени от чатанови [re: излъraнa]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано21.12.06 12:56



Няма да морализаторствам по темата, а само ще ти кажа, че така, както си описала случая, според мен излиза, че приятелят ти определено има нужда от нещо повече от теб. Не знам дали се чувства по някакъв начин неудобно да се раздели с теб- все пак развела си се и заради него- или просто изпитва някакво временно удобство с теб, но някак не ми изглежда на човек, който се ангажира с теб сериозно или поне се е случило нещо, поради което е размислил. Фактът, че се е стигнало до аборт заради неговата "неготовност" да поеме отговорност, ми звучи досатъчно красноречиво, че чувствата му към теб не са силни и задълбочени.Има доста мъже, които и без да са непременно съвсем убедени в чувствата си към жената до тях, не биха я принудили да направи аборт.
Иначе да купонясваш с хора, с които си се запознал в интернет( както виждаш доста клубове организират свои коледни и други редовни клубни партита), няма нищо лошо. Това е един друг вид общуване по интереси и по всякакъв друг вид сходства, от който доста хора имат нужда. Човек не може да се затвори единствено и само в света на любимия партньор - той има нужда и друго общуване и от други контакти. Но в конкретния случай ми се натрапва усещането, че твоят приятел все още е в търсене на своята сродна душа, която най- вероятно не открива у теб.
Много се надявам да не съм права.
А какво точно да направиш, не зная. Не съм изпадала в такава ситуация, но, така или иначе, аз съм от хората, които винаги поставят нещата честно открито " на масата" и търсят комуникация.



Тема Re: срещите с жени от чатанови [re: излъraнa]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано23.12.06 18:20



Има мъже, които предпочитат обвързани жени, защото те самите се боят от обвързване на съзнателно или на подсъзнателно ниво, а твоят ми прилича именно на такъв. Съжалявам.

Помисли си дали подобен мъж е това, което искаш от живота.


Colours are magic

Тема Re: срещите с жени от чатанови [re: Prof.McGonagull]  
Автор feichka (фен-ка)
Публикувано23.12.06 20:23



Съгласна съм с Професора.
И аз съм забелязала, че има мъже които предпочитат общуване с омъжени жени, въпреки че тази връзка би могла да продължи и дълго.
Обяснение има.
Ти си помисли защо ти е този мъж и след като си вече разведена -
намери си нещо по-сериозно. Не си похабявай живота.
Това е моят съвет.
Решението- твое,


И
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!

И сме най-красиви, и сме най-добри

Тема Професор МакГонагол...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.12.06 21:26



Позволявам си (с фалшива усмивка) да ви напомня, че Слидерин печели купата по куидич за шеста поредна година.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.