Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък съм разведан неудачен непретенциозен кунови [re: ASSASSlN]  
Авторiww (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 17:17



хахахах еее бъркаш понятията:)) едно е сечение на можества. друго е МНОЖЕСТВО ОТ МНОЖЕСТВА. различни неща са чисто математически.



Тема Re: Аз пък съм разведан неудачен непретенциозен кунови [re: ASSASSlN]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 17:19



между другото, знаеш ли, че с теб сме родени на една и съща дата!!!:)



Тема Ха сега се върни на първия твой постинг...нови [re: anbra]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.01.07 18:10



Постави се на мое място и си задай въпроса как звучи той от моя гледна точка.

Бих искал да зная защо пишеш неща, които ще бъдат приети от мен като изтънко заяждане?
Нещо да съм ти направил до момента?
Някъде да съм се скарал с теб?

но щом знаеш такива важни за всички неща, бих предположила, очевидно съвсем неправилно, че ще ги споделиш с клубното общество...

И за да няма съмнения какво имам предвид бих искал да зная защо според теб зная важни неща, които очевадно ти също знаеш, защото иначе нямаше да ги разпознаеш, и от къде накъде излиза, че аз съм длъжен да поучавам клубното ни общество, любимият спорт на което от време на време е да се надпреварва да коментира колко е гаден Снейп?



Когато имам да кажа нещо на някой аз си го дръпвам на бележки, но и това дразни клубното ни общество. Хайде напишете накрая едни правила, по които да трябва да се държа и направете Робокоп трета серия, ама не с 264 директиви, както беше там а с пове 800 такива.

В случай, че не е ясно какво намеквам ще кажа, че аз се чувствам свободен човек и в качеството си на свободен човек имам правото както да си кажа мнението, така и да го премълча.
А ако някой се опита да ми отнеме това право аз съм в правото си да се боря с него с каквито средства намеря за добре.
Нещо неясно?

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: А ти не забравяй...нови [re: Severous_Snape]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 20:23



Виж как знаеш, ами това си е битката де, не е задължително да участват само две, може и много повече и всяка си има стратегия, но проблемът е че не се знае кой накрая ще го отнесе


Може да забравят дамите за какво са се сборили отначало и да захвърлят наградата като незаслужаваща истински вниманието им



Тема Re:О да,нови [re: Severous_Snape]  
Автор anbra (аз)
Публикувано03.01.07 22:38



разбира се, това е твое право.
Премълчи го, или го кажи. Както решиш.
Очевидно за теб нещата остават неясни, но нищо не може да се направи.
За да стане скандал трябват поне двама души - ами в случая няма толкова, сам си.
Щастлива Нова година!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Бъди здрава, Анбра.нови [re: anbra]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.01.07 23:26



Аз първи няма да нападна, макар в друга ситуация досега да го бях направил.
Просто ще оставя тези, които имат очи да видят какво точно става и да се чудят защо.

И да. Благодаря ти, че все пак признаваш, поне на думи, правото ми сам да решавам какво искам да кажа и какво не искам. Ще те помоля за в бъдеще изрично да се въздържаш от очаквания какво бих и какво не бих направил. Ще бъде най-добре за взаимното уважение помежду ни, което от моя страна все още е налично.
Е... нямам нищо против и да очакваш да правя това или онова, но смятам, че би било редно в замяна и аз да очаквам за теб да постъпваш по този илри онзи начин... което до момента не съм правил.
Или може би греша?

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Глупости на таркалета...нови [re: XXL]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.01.07 23:31



Каквото и да става това е като лов на тигър с коза за примамка. Или ловците ще опукат козата, или тигърът ще я изяде, но и в двата случая тя е жертвата. Та така и с мъжете, когато се сдавят жените.


Впрочем... случаите с козата са три. Ако тигъра не дойде ловците ще я направят на чеверме.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re:Разбира се,нови [re: Severous_Snape]  
Автор anbra (аз)
Публикувано04.01.07 05:46



ще се въздържам абсолютно от каквото и да било очакване или участие в твои теми.
Така добрият тон ще бъде гарантиран.
Съжалявам, ако съм ти причинила дискомфорт и ти поднасям извиненията си.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.

Редактирано от anbra на 04.01.07 05:51.



Тема Re: off - Взискателни или неудачници?нови [re: Фoтoн]  
Авторpassing (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 13:35



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=razvod&Number=1946694445&page=0&view=collapsed&sb=5
Quote

П.С. изключения има - както и при жените, така и при мъжете
но като правило нещата стоят точно по този начин

End Quote

не ме чети избирателно, моля те
а това за слънцето беше метафора



Тема И аз те моля за извинение...нови [re: anbra]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано04.01.07 19:43



За това, че си позволявам да очаквам от теб същото, което ти би очаквала от мен и че не зачитам годините, по-големия опит или някакви други предимства, които може би би било редно да ти дам.
Сори, но в душата си аз съм комунист утопист а комунистите утописти вярват, че хората имат равни права, както и че в отношенията помежду им трябва да има взаимност а не насилие, независимо дали то е проявено активно или пасивно.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.