Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови  
Автор HAMELEON_M (непознат )
Публикувано23.12.06 00:05



РАЗДВОЕН СЪМ!!!!Има ли невъзможна любов !!!???? В далечното минало бях женен с две прекрасни деца и в един прекрасен момент просто нямаше какво да си кажем с майката на децата ни !!! Последваха сцени на ревност които не ги приех сериозно . С течение на времето нещата със съпругата ми все повече се усложниха и тя ме помоли меко казано да напусна семейния апартамент. Уважих желанието й и не след дълго се разведохме През всичкото това време се чувствах много странно .После се появи Tя –макар и омъжена връзката ни се задълбочи.Имало е моменти в които и не сме се крили а и защо – то си е публична тайна че сме заедно . Последваха периоди на раздяла които приемах много болезнено – искали да започнат на чисто с съпруга си и после отново се връщаше при мен .Сгушваше се и забравях за миналото . Заради нея купих апартамент с надеждата че сте живеем заедно .Но уви !!!! Поиска развод но се оказа че не тя има думата а той И този ад продължава вече около 10 години !!! Преди година срещнах малко момиче от бившите републики .!! Аз бягах от самотата,от българката защото знаех че тя е със семейството си по тези празници а малката /разликата ни е 17 год. /ближеше рани от предателство . Сближихме се постепенно .Оказа се свястно момиче. После дойде в България и живяхме известно време заедно . За това време българката остана без нерви ,а аз бях раздвоен.Малката си отиде но взе и частица от мен ! Моля за мнението на този уважаван от мен форум : Притесняват ме тези 17 год. разлика между нас-тя иска семейство , дете …/имам синове на 18 и 22 год от първия си брак ./ !!!! Иска ,моли да се върне и да живеем заедно Трябва да сключа и брак ако искам да живея с нея понеже не мога да узаконя по друг начин престоя й в България . Относно българката тя все още е омъжена и страда .Моля за вашите коментари и съвети !



Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: HAMELEON_M]  
Автор Elle* ()
Публикувано23.12.06 00:23



Бъди там,където е сърцето ти,а не където трябва или където е възможно.Само така няма да се разочароваш от себе си.Кому е нужно душичката ти да хваща още един мазол?Помисли само :365 дни по 10 часа ще бъдеш с един човек,а ще мислиш за друг.Това звучи като присъда на новия век.Не е ли по добре сам,от колкото с неподходяща половинка?Имай търпение,покажи на Любимата,че искаш да сте заедно и си готов да изчакаш още време.Ако има истинско допълване и обичярано или късно ще бъдете заедно.Поговори с нея за това.УСПЕХ и сбъднато Коледно желание

http://realhelp.hit.bg/iwg/InterviewWithGodBG1.html


Тема Не казваш ти какво искашнови [re: HAMELEON_M]  
Автор koм (новак)
Публикувано23.12.06 00:24



Българката или малката? Това е важното в случая.
Българката ще продължи да си страда - има такива хора - несъзнателно за тях е толкова важно да се запази статуквото, че няма да го променят каквото и да им струва това. Помисли си само - 10 години са това - предполагам, че е повече от половината от самостоятелния и живот. Няма такова нещо като "оказа се, че не тя има думата, а той". Това са просто оправдания.
Що се отнася до малката - 17 години са голяма разлика, наистина. Тя си е казала исканията - семейство и дете (и българско гражданство), но ти? Ти искаш ли семейство и дете?
Узаконяването на престоя все ще се уреди някак - говори с емиграционен адвокат - все ще ти излезе по-евтино, отколкото да се жениш.
И седни и си помисли какво искаш ТИ. Дошло е време да се съобразиш с ТВОИТЕ желания, а не с тези на жените около теб.



Редактирано от koм на 23.12.06 00:25.



Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: Elle*]  
Автор HAMELEON_M (непознат )
Публикувано23.12.06 11:47



Имай търпение,покажи на Любимата,че искаш да сте заедно и си готов да изчакаш още време.

10 години малко време ли е ???!!!



Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: HAMELEON_M]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 12:13



Проблемът ти е доста голям и касае най-вече теб, а не дамите около теб.
За любимата, която те мотае от 10 години можем да говорим само ако нещо свързано с малки деца и съпруг мутра например я спира, ама не ми се вярва-те децата са пораснали за десет години, мутрите ги изпозастреляха , а ако беше такъв съпруга и и теб нямаше да те има отдавна.
Така че нещата опират до желанието на дамата, може да се тръшка, че е за друго, но ако искаше да е с теб, отдавна да го е направила.
Ако решиш, дай и последен шанс, като говориш напълно откровено с нея и ако не подаде молба за развод и не се разведе веднага, това значи молба веднага след празниците, значи няма какво да чакаш.
Ако се съберете, добре, но ако се разделите, тогава имаш друг проблем, какво да правиш с другата си връзка.От думите ти разбирам, че малката те кефи , млада е, може и да е хубава,но...
Ти сам казваш, че си напуснал първия си брак, защото нямаш какво да си кажеш с жена си, въпреки двете си деца, ами имаш ли какво да си кажеш с новата любима, ако се ожениш напук или от самота и откриеш след някой месец, че въпреки, че имаш млада жена и малко дете, пак нямаш какво да си кажеш с нея, какво ще правиш тогава-пак развод ли?
Обаче в този случай ще останеш без жилище отново, едва ли ще ти се иска да тръгнеш пак по-квартири и най-вероятно ще си натискаш парцалките и ще търпиш от новата си жена куп неща, които не си и помислял, включително и факта, че не я обичаш истински.А ако пак решиш, че обичаш другата и тръгнеш отново с нея . . . . . .
Това което трябва да решиш за себе си е дали си склонен да направиш компромис със себе си, за да не си сам, ако не си готов за това, няма смисъл да се обвързваш с жена, която ще разчита на теб, ще иска нормално семейство и дете, а ще остане излъгана, защото ти всъщност не я обичаш



Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: XXL]  
Автор HAMELEON_M (непознат )
Публикувано23.12.06 13:08



.Малката се разбира чудесно със синовете ми. Интересното беше че още в началото в прав текст им заяви че материалната страна на нещата не я интересува - иска само да има покрив над главата си .И че ако един ден сключи брак с мен веднага ще им подпише всички необходими документи че се отказва от това което има баща им до момента . Притеснява ме разликата в годините и това бъдещо дете ме плаши. Но го осъзнавам че без дете тя няма да бъде щастлива истински - та тя е само на 27 год.Колкото до българката -дадох и много и много направих за нея за тези 10 год .Тя не намери смелост да направи крачката .Той постоянно заплашва че ще си тегли куршума ако тя си замине.Понякога я разбирам - ами ако наистина вземе че го направи ?! Ще бъдем ли щастливи тогава ? Имат деца на 16 и 18 год и те знаят за връзката ни . В повечето случаи не търсят баща си а мен ,но аз винаги ще си остана чичо ........!!!! Те имат един баща !!!!



Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: HAMELEON_M]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано23.12.06 17:49



Световноизвестната психоложка Барбара Де Анджелис пише много по тези въпроси на един изключително приятен и достъпен език. Вярвам, че ще намериш ценни отговори в книгите й.


Colours are magic

Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: HAMELEON_M]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано23.12.06 18:57



Наречи ме религиозен,наречи ме суеверен...Убеден съм,че рано или късно,всичко се плаща.Има равновесие не само в материята,но и в емоциите ни,които кой знае дали не са и материални.
"Посягал" съм на семейна жена.Навярно ни е било вълнуващо поне колкото на вас .После тя се "прибра"при мъжа си,а аз впоследствие се разведох.Не точно заради нея.Сега е излязъл на мода пъклен лаф:няма ненаказано добро.Последната дума е сгрешена ,естествено-"зло" си е.Мога да ти кажа доста за това,включително и от своя личен живот,но няма нужда,ако ти досега не си го проумял.Имаш време,може би не си се настрадал.
Ако не ползваш чуждия опит и всемирна мъдрост,карай на варианта "проба-грешка".





Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: Фoтoн]  
Автор HAMELEON_M (непознат )
Публикувано23.12.06 19:29



"карай на варианта "проба-грешка". "

Старая се точно това да избегна !!!! Осъзнавам че нямам време за кога да греша !


ВСЕКИ БОЖИ ДЕН Е МАЛКО ЧУДО НА ВЕЧНОСТА.



Тема Re: РАЗДВОЕН СЪМ!!!!нови [re: HAMELEON_M]  
АвторE.B. (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 20:02



Няма да ти давам съвети.

Ще ти разкажа само част от моята лична приказка. В края на май ще стана съпруга на човек, който е с 15 години по-голям от мен. Малко по-малка съм реално от твоята малка, той - малко по-малък от теб. И той мина през етапа на въпросите и колебанията, така че мога да ти кажа поне едно - каквото и да решиш, не се обръщай назад и не се изкушавай да вземеш въпросите със себе си и след избора, който ще направиш. Нищо не руши една връзка по-бързо от човек, който всеки ден знаеш, че се пита дали е взел правилното решение, дали е достоен, дали не е сгрешил и т.н. Моят бъдещ съпруг, слава богу, имаше смелостта да погледне над глупости като възрастта. Възрастта е много повече от физическо измерение на отминалото след раждането ти време. Възрастта е опит, мъдрост, страдание. Възрастта е усещане.
Всъщност, какво толкова те притеснява - че когато ще си на 90, тя ще е само на 73 и може би вече няма да я задовляваш напълно? Ако стане, приемам рекламации с удоволствиеШ
Що се отнася до децата, аз съм твърдо убедена, че младите мъже не са добри бащи. Едва на твоята възраст започват да се справят истински, понеже основните периоди в живота им, като създаване на кариера и дом, търсене на обществено положение и финансова стабилност са зад гърба им.
Но ако наистина не искаш деца, а не си воден от поредица страхове и притеснения, трябва да си честен с нея в това отношение. Всеки човек има право да има своите искания от живота и тя не може да ти се сърди за това, стига да си искрен и директен с нея по този въпрос от самото начало.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.