Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Барбара Де Анджелиснови  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано23.12.06 18:07



Здравейте!
За първи път надниквам тук, но темите, които видях, ме натъжиха. Много болка има в този клуб. Търсят се отговори на много въпроси.

Искрено бих желала да помогна с нещо и това, което мога да направя, е да ви препоръчам жената, която буквално промени живота ми - Барбара Де Анджелис. За тези, които не са запознати - тя е световноизвестна американска психоложка и вярвайте ми, има защо да е известна. Преминала е през всичко това, което преживявате вие, и това прави книгите й толкова истински. Дава много отговори, част от въпросите вече видях в този клуб. Не говоря за панацея, разбира се, но вярвам, че няма да ви навреди да прочетете нещо нейно, а съм 95% сигурна, че ще помогне.

Това мога да направя за тези от вас, които имат нужда от съвет и утеха; и с цялата си искреност да ви пожелая с достойнство да преминете през трудните моменти, които ни предлага училището на име Живот. Вярвам, че винаги идват по-добри времена.

Не може вечно да вали, нали?



Весела Коледа!


Colours are magic

Редактирано от Prof.McGonagull на 23.12.06 18:13.



Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: Prof.McGonagull]  
Авторkъдe (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 00:20



Къде да търсим тази Барбара Де Анджелис - дай някаква идея



Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: kъдe]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано24.12.06 01:08



Ами,на площад "Славейков",ако си от София или в книжарницата ,разбира се.





Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: kъдe]  
Авторghghjhjkkkk (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 10:20



в магазина за карантия на женския пазар. мисля, че томчетата й стоят м/у овчите опашки и замразения свински далак





Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: kъдe]  
Автор jovana75 ()
Публикувано24.12.06 11:34




http://www.knigopolis.com/index.jsp?cat=1&sub=11

Редактирано от jovana75 на 24.12.06 11:42.



Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: kъдe]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано24.12.06 11:38



Може да провериш и по всички възможни интернет- книжарници. Все някъде ще намериш нещо.

Аз лично познавам и имам само една нейна книжка- " Тайните за мъжа, които всяка жена трябва да знае". Приятно и лесно- смилаемо четиво, малко наподобява психологически наръчник.



Успех в търсенето и весели празници!



Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: PipilotaViktualija]  
Автормaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 17:31



Аха, ама трябва да сечете с някакъв минимум от опит и зрелост. Щото аз като я изкълвах на 17 - само вреда. А това дето е трябвало да ми влезе в тиквата, си останало отвън.
А иначе, тогава леко ме подразни именно тая вездесъща "минала през това". Е какъв е тоя живот, колко са тия партньори, та всичко значи някога и се случило на нея самата? Баси богатия житейски опит значи. Не че е невъзможно де, ама някак чудно ми беше.
Инак, помня някои от нещата ама се чудя дали имам повече полза или вреда от това, че ги помня. Щото от друга страна, с много четене, човек почва всичко да премисля от сто страни и винаги, ама винаги една ситуация може да я види и като положителна и като отрицателна. Така че пак опираме до гледната точка на конкретния човек.
Но, както каза авторката на темата, това не е панацея /щото всички знаем, че такава няма/, а просто може да даде и друг поглед на нещата. Не трябва да се следват фанатично подобни писания, щото нали лекарството било в дозата



Айде весели празници, Коледа иде



Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: мaмa Mъpмopaнa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.12.06 02:16



Верно,и на мен на времето ми направи и то непохвално впечатление ,големия й опит

Жалко е да постигаш приоритетно знания ,само на база лични преживявания.Все едно знанието започва от теб



Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: Prof.McGonagull]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 15:05



Попаднах на нейна книга когато бях около 30 годишна. Четох я с любпитство, но не научих нещо, което не съм знаела преди това; бях стигнала до нейните изводи съвсем сама.
Така че опитът му е майката. Казвам опитът, не бройката





Тема Re: Барбара Де Анджелиснови [re: kъдe]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано25.12.06 21:39



Има поне 7 нейни книги, издадени в България. Продава се и в Амазон. Предполагам, че и по библиотеките има нещо.


Colours are magic


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.