Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема докоганови  
Автор lavera (непознат )
Публикувано19.12.06 17:07



моля къжете ми как да спра тормоза от страна на мъжа ми вече мина помирителното дело от около половин година сме разделени а той продължава да беснее и то не защото не иска да се разведем казвал го е още докато бях бременна но стисках зъби просто ми прави напук и заплахите продължават че ще ми вземе детето всички казват че не може но аз се гипсирам като го чуя или видя абсолютно бяло платно и как да преодолея това вече съм при родителите ми с детето не може да ми направи нищо но пак ми действа по този начин какво да направя



Тема Re: докога-дотогава докато...нови [re: lavera]  
Авторrpaмaтиka (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 17:16



...понаучиш граматиката! Направо се задъхах докато чета! Егати сложното съставно изречение, няма запетайки, точки и пр. Граматиката да не са я изхвърлили от учебния материал?
Като се има в пред вид писмената култура на питащия, мога да си представя и жизнената му такава! То и затова нещата отиват в еди коя си посока!





Тема Re: докоганови [re: lavera]  
Автор Дapeнa :-) (новак)
Публикувано19.12.06 17:17



В случай, че темата не е провокация, ще опитам да помогна за по-лесното й разчитане

„Моля, кажете ми, как да спра тормоза от страна на мъжа ми. Вече мина помирителното дело. От около половин година сме разделени, а той продължава да беснее и то не защото не иска да се разведем (казвал го е още докато бях бременна, но стисках зъби), просто ми прави напук. Заплахите продължават, че ще ми вземе детето. Всички казват, че не може, но аз се гипсирам като го чуя или видя - абсолютно бяло платно. Как да преодолея това? Вече съм при родителите ми с детето, не може да ми направи нищо, но пак ми действа по този начин. Какво да направя?”



Тема Re: докога-дотогава докато...нови [re: rpaмaтиka]  
Автор jovana75 ()
Публикувано19.12.06 17:31



я погледни внимателно своите грешки.



Тема Re: докоганови [re: Дapeнa :-)]  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 17:32



Има такъв стил в литературата - "поток на съзнанието"- без главни букви и пунктоация - дълги, задъхани изречения с невероятни обрати и отклонения.
/ Джеймс Джойс, Вирджиния Улф, Уилям Фокнър/. Да си защитя репутацията на даскал.
Явно на жената не и е до пунктоация, или пък познава стила. Така или иначе, мисля че всичко и се разбира, постига емоционален ефект и има въпрос.



Тема Re: докоганови [re: lavera]  
Автор jovana75 ()
Публикувано19.12.06 17:36



Имаш нужда от помощ, но няма да я полу4иш тук. Обикновено се полу4ава след продьлжителен и системен тормоз. Потьрси психолог, ще ти помогне без да дава оценки и сьвети. Сама трудно ще се справиш





Тема Re: докоганови [re: Mиpa]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано19.12.06 17:43



Ех, даскале... пунктУацията има значение. Нали знаеш историята със запетайката, дето обесили човека, понеже в заповедта написали 'Да се се обеси, не да се помилва'. А трябвало да напишат 'Да се обеси не, да се помилва'.







Тема Re: докоганови [re: lavera]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано19.12.06 17:45



Няма да ти вземе детето, това са само пози! Малко са мъжете, които ще се ангажират еднолично със системна грижа и отглеждане на дете. Много сили, пари, време, нерви, търпение и любов са нужни и те всъщност добре го знаят. Повечето самотни мъже трудно се грижат за самите тях, какво остава и за дете! Излишно се тревожиш, уверявам те. Изчакай да му мине, да се поуспокои, ще му поомръзне - ще видиш.





Тема Re: докоганови [re: Mиpa]  
АвторJane (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 17:52



хареса ми


един от лубимите ми автори както и D.H. Lawrence



Тема Re: докоганови [re: lavera]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 17:55



намали контактите с него, ако можеш напално ги изклучи
не му даваи обяснения за ништо
дори избягваи да говориш с него
срещи само на публични места и само ако е краино наложително
ако почне да опява прекасваш разговора - затваряш телефона или си трагващ

НЕ може да ги вземе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.