Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: докоганови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 12:41



не се съмнявам. и не те притискам да правиш заключение в какво точно не се съмнявам.



Тема Re: докога-дотогава докато...нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор jovana75 ()
Публикувано20.12.06 12:42



Сняг??????? Лелееееееееее, как искам и аз





Тема Re: докоганови [re: aз]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано20.12.06 12:43



От вродено или придобито възпитание отговарям, но няма да продължа диалога, защото изглеждам нелепо в него - наистина не мога да се впиша, просто не те разбирам.
Съжалявам.
Успешен ден!

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: докоганови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 12:45



успешен и на теб - и не се засягаи без причина



Тема Re: докога-дотогава докато...нови [re: jovana75]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано20.12.06 12:45



Е, тук ще наспамим темата.....ама....къде си, защо си нямаш сняг, а?
Идва Коледа.СНЯГ искам!!!Още сняг!

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: докоганови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
АвторLavera (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 13:32



Живея при майка ми сега. Говорех докато още бяхме заедно.
Ти как се справяш сама. Не те ли е страх че цял живот ще бъде така. А и че накрая детето може да се обърне срещу теб, защото децата се подкупват. От моя страна в семейството няма разводи. Срам ме е направо. Но то просто не се издържаше. А и нашите ме подкрепиха. Бах станала 45 кила преди около година, но сега си ги върнах. Мога ваче да се храня и да спя, но съм сама. А и децата имат нужда от двама родители, а аз я лишавам от него.



Тема Re: докоганови [re: Lavera]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано20.12.06 13:45



Виж, аз не съм сама, но заетостта на мъжа ми до такава степен лишава детето от присъствие, че е излишно да коментирам каква е разликата между децата на разведени родители и тези, чиито родители са крайно ангажирани, с чести командировки и без уикенди.Така че, аккто виждаш, може и да си в брак, но детето да не се радва на едно стабилно присъствие на някого, че и на двамата родители.
Най-важното в една връзка е уютът.Чувството на сигурност, хармония и щастие.Страстите преминават, но ако липсва топлотата, разбирането, съпричастността, тогава нещата не са наред.Ако е и още по-лошо - има нетърпимост, раздразнение, несигурност, напрежение, по-добре човек да се разграничи от такъв живот и да потърси друг партньор.
Всъщност, аз не разбрах точнокакъв е основният проблем.
Кажи го, моля те, защото иначе просто си говорим ей така.

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: докоганови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
АвторЖълт kaнтapиoн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 17:06



Тая измислен морал ,тая максима ,моите родители не са такива ,що ми е позната тая робска психика ,хем искаш да живееш свободно с мислите си ,хем да не ти посягат , пък и детето да е добре ,това книгите на Тодор Влайков ли са ...или не ти е познат живота ,само рекламите по телевизията ли гледаш ,та не виждаш склонността на юнака бай Ганьовец до бъде лидер на всяка цена.Докато мислиш като роб ,явно се нуждаеш от това ,а останалите въпроси ,определено носят отговорите , до които си стигнала.Трябва да избереш и ако наистина ти е трудно ,потърси психологическа подкрепа на жени в подобно положение .Успех ....и спри да търсиш вината в себе си /със сигурност ще удължиш собствената си безизходица/



Тема Re: докоганови [re: Lavera]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 17:54



А ти, миличка, не се ли справяше сама, така и така? Или имаше нещо, дето той вършеше, а сега и това легна на теб? Кое е то, че аз не го видях?
Дали ще останеш сама ли? Ми може и така да стане. Никой не ти дава гаранция за нищо. Но за мен е много по-страшно да си сам в една връзка, отколкото да си сам и свободен да търсиш това, което копнее сърцето ти. Защото ако човек не получава и не дава обич, той вехне, линее и в крайна сметка изсъхва. Остава една куха шушулка, едно препарирано подобие на човек, което се носи във времето и пространството, но нищо повече. Това ли искаш?
Детето неизменно ще се обърне срещу теб, за едно или друго, в един момент или друг. Няма как да порастне иначе. Но ти ще си чиста ли пред съвестта си какъв живот си осигурила на детето си, каква среда в която то да расте и да се оформя?
Ми нямало разводи, здраве да е. Срам те е казваш. Случва се. Преди около 5 години, брат на дядо ми събра целия род на годишнина. И нали бил даскал човека, държа реч. По едно време каза, че една от гордостите на нашия род е, че в него няма мъж изоставил жена си. Е, не ми беше лесно да се усмихвам в тоя момент. Ама и той не каза за жени изоставени от мъжете си, нали. Та някак, не се чувствам посрамила родовата чест


Кое е приоритетно за теб? Спането и храненето /тоест спокойствието и спестените нерви/ или формалното присъствие, това да си не сама? Лишаваш детето от баща му? От кое го лишаваш точно? От тръпката дали тати няма да хване мама за гушата, че му е купила близалчица /цяла една за тримесечието/? Или на теб ти липсва екшъна кога ще стисне отвъд границата на живота?

Не знам, лесно се говори отстрани, но на мен поне ми изглежда страшно.



Тема Re: докоганови [re: lavera]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 21:40



В едно нещо е прав твоят съпруг, да, ще разбереш какво те чака и като ти мине първия стрес от думата развод, току ВИЖ ТИ СЕ ХАРЕСА
Има да се чудиш после за какво си траяла всички тези простотии, добре че детето е малко още и ще ги забрави.
Стига с това чувство за вина, което позволявате да ви се вменява толкова лесно.Щом партньора ти не се държи както трябва в семейството си, вината за развода не е твоя, не си длъжна да търпиш неща като тези само за едната гола фасада, че си омъжена.
Успокой се, като мине известно време, нещата ще улегнат, детето ще си е с теб, на бившия ще му омръзне да се занимава, ще настане спокойствие и тогава вече ще заживееш напълно нормално.Сега ти е най-проблемния период и колкото по-бързо приключиш с формалностите, толкова по-бързо ще се уталожат нещата.Кураж ти желая






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.