Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Тая тема що не я пуснеш в "Администрация",нови [re: Ryan]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано19.12.06 11:10



пък било то и с друг ник?

Пусни я, та да видиш какво ще й се случи! Ще се случи това, което се случи на една моя тема там, в която се противопоставих с аргументи и факти на Киро, относно гнусните му изцепки по отношение на клуб "Казанлък".



Киро реши въпроса много лесно! Изтри ми темата и толкоз!



Тема Re: Тая тема що не я пуснеш в "Администрация",нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.12.06 11:28



Брато... при война с лайна този, който е отдолу ще бъде оцапан винаги. То затова при такова воюване, ако не намериш начин да пуснеш лайната отгоре надолу, няма никакъв смисъл да започваш, защото ще те оцапат както изстрелите на противника, така и обратно падащото от твоите собствени изстрели.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: За принципите и за хоратанови [re: Ryan]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано19.12.06 14:11



Съжалявам, че мнението ми би прозвучало като вариант на комплимент към достойнствата на написаното от теб, но наистина нямам отново какво повече да кажа, освен че едно така аргументирано становище по възникналия конфликт напълно хармонира с принципите и представите ми за етика, демократичност, обективност и начин, по който изброените трябва да бъдат защитавани.

Изразявам моето уважение към написаното и пълна подкрепа по съдържанието му.



Тема Re: Обосновавай сенови [re: jamie]  
Автор Ryan ()
Публикувано19.12.06 16:21



Здравей jamie,

Принципно всеки човек може да прави много неща, включително и лоши, но мъдрите хора се учат от грешките си. Понеже смятам админа за умен човек, предполагам, че ще стигне до мъдрост и вярвам изцепката, срещу която протестирам няма да се случва повече. Защото той може да прави "всичко", но сметка може да му се държи, което и правя.

По въпроса за дърдоренето - не мога да се сетя кой го бе казал (може би Бисмарк?) и звучеше нещо като: "по-добре дрън дрън, отколкото бум бум". Отнасяше се за дипломацията и войната. Та мисълта ми е, че е по-добре да се говори, отколкото да се губят войни. В тази посока на твърдението.

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: За принципите и за хоратанови [re: Aйшa]  
Автор Ryan ()
Публикувано19.12.06 16:52



Здравей Aйшa,

Историята на човечеството познава периоди на налагане на норми и правила, но също тъй и времена на хаос и беззаконие. Принципите, за които пиша са изкристализирали въпреки и поради тях.

Частично съм съгласен с теб - в смисъл, че не е хубаво, че имах повод да пиша тази тема, но можем да направим много наблюдения, от които да извлечем някои уроци.

Например (но не само) - всеки човек може да има цел - дори и глупавия, но само мъдрите могат да подберат средствата безупречно да я постигнат. И понеже е лесно човек да реши, че има цел, която оправдава всички средства - може би единствен (себе) коригиращ критерий остават "онези" принципи.

Не мога генерално да опазя човечеството или този форум от подлеците, но мога да реагирам (непредпазено за съжаление от известен субективизъм и дълъг за обяснение обективизъм) за конкретни случаи. Щом аз и ако ти, но най-вече другите - тогава е възможно светът да е по инак, а този клуб конкретно - по-добър!

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: За принципите и за хоратанови [re: Drona]  
Автор Ryan ()
Публикувано19.12.06 17:06



Здравей Drona,

Хвана ме натясно и доста замисли с този въпрос... Не призовавам "останалите" за нещо конкретно, а по-скоро се "изживявам" в поучителска роля. Може би всеки, тъй както мисли, тъй както може и иска - така трябва да прави, което и става. На тези, на които имам нещо конкретно за казване - правя го лека полека - реплики, дуплики, понякога диалози.

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема С тази разликанови [re: Ryan]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано19.12.06 17:07



че някои си говорите и докато губите войната.
Хич не те виждам да можеш да държиш сметка на админа





Тема Ами...нови [re: jamie]  
Автор Ryan ()
Публикувано19.12.06 17:16



Точно това правя - държа му сметка. Ти предполагаш, че с приказки не мога да постигна ефект - вероятно тук идва разминаването. За мен ефект ще е, ако той глобално стане по-добър администратор и в частност тук не прави глупости. За теб може би е нужен друг ефект - шарен свят :).

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Мога ли и аз да ти отговоря?нови [re: Drona]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.12.06 17:19



Това, което аз правя, когато реша, че нещо трябва да се промени е разучаване на възможните начини за промяната му.
След това си правя анализ на усилията, които изискват въпросните начини, както и за шансовете за успех на всеки един от тях.
След това... ако все още искам да направя това, което съм планирал, то избирам един от начините и просто действам.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Джейми! Позволявам си да се намесянови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано19.12.06 17:28



Много си назад с материала, затуй е най-добре да си трайкаш, когато нещо не ти е ясно докрай!

Тук не става въпрос за махленска свада...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.