Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: За принципите и за хоратанови [re: Ryan]  
Автор bubble ()
Публикувано18.12.06 18:16



Добре де-приемам критиката


Весели Празници и от мен



Тема Re: За принципите и за хоратанови [re: Ryan]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 18:35



които се откаже от свобода за да получи сигурност ще получи и гражданска свобода и сигурност. не знам какво е казвал франклин само,че в живота се получава тъкмо обратното на това което твърди тук. с тая разлика, че свободата е определил като гражданска а по мое скромно мнение тя си е само свобода.
едва ли някои би се заинтересувал от свобода в чист вид. бързо освобождаване
звучи по-разумно. ден година храни-или минута две там пет



Тема Re: За принципите и за хората!!!!!!!!!нови [re: Ryan]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 19:19



''
''принципите ''- обетивно нещо , непроменящо се

''хората''- субективно , променящо се!!


хора - дали аз , ти , модернаторките, или ев . бр все тая , ще лъжем

е тва, е лажовен свят





Тема Re: За принципите и за хоратанови [re: Ryan]  
Автор Aйшa ()
Публикувано18.12.06 19:31



Хубаво е, че се е случила тази случка. Не толкова поради факта, че са накърнени авторитети и принципи, колкото заради поуката, че невинаги онзи, дето говори най-медено, премерено, напудрено и "коректно", е най-благороден, принципен, добър.
Подлостта е безпринципна, но ти не можеш да опазиш цялото човечество от подлеците, нито дори този форум, колкото и правила да бъдат спазени.
Между другото се подсещам, че почти през цялата история на човечеството са налагани норми и закони. И въпреки това, според една трагикомично вярна сентенция единствената поука, която можем да направим от историята, е че всеки може да бъде убит по всяко време.





Тема Re: За принципите и за хората!!!нови [re: Aйшa]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 19:37



е тука удари в 10 та '' всеки може да бъде убит по всяко време''

ОК АЙША

е тва си е човешко ''субективно''



Тема Re: За принципите и за хората!!!нови [re: шyт]  
Автор Aйшa ()
Публикувано18.12.06 19:49



Здрасти





Тема Не си прав.нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано18.12.06 19:56



Идва Ева. Пуска тема. Всичко това добре, но в един момент вместо да ме помоли да не пиша повече в нейната тема тя ми нареди да спра да пиша в темите и. При това не бях написал нито една невъзпитана дума.

Следващо действие:

Появява се изведнъж една нечиста сила и цялата линия на разговора зачезва, но селективно се оставя мнение на Валс към мен, което по всякакви стандарти е обидно (Моан го изтри по-късно) при което след това Ева тържествуващо ми заяви, че щяла да ме изрита от темите си и щяла навсякъде да закове из клубчетата теми какъв е Снейп, както и щяла да помогне да бъда спрян да се възползвам от клубарките, които каня на разговори на бележки.

Следващо действие:

На мен ми кипва, и предполагайки, че Киро се е държал като мъж пускам тема с въпрос към модераторките. Моан си казва, че не е трила. Вярвам и. Мама Нети изобщо не се е вясвала, което си е нейна работа, но ако не и се занимава да си намери заместник и да му даде пагончето.

В крайна сметка се оказва, че Киро е трил, но на какво основание - аз не зная.

Та това е историята накратко. Не смятам, че нападателят, който при това е нападал с удари под пояса, с помощта на администрацията и с всички средства, които е успял да измисли е прав.

Иначе... теглих им по една засукана и отминах, но едва след като нещата бяха добре разбунени. Честно казано подобен инцидент е меко казано обезпокоителен. Трябва да отбележа, че това не е първият път, когато Киро е защитавал някого без да има право да го прави, но другият път, на който съм бил свидетел не е в това клубче и за момента ще го оставим настрана, освен ако не започнат пак да "изчезват" мои, или на някой друг мнения.

И точно ти, като бивш модератор смятам, че би трябвало да защитаваш автономията на клубчето, след като не е била необходима администраторска намеса. Нищо лично. Мнението е принципно.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Напротив. Прав е.нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано18.12.06 20:00



При липса на нарушения от страна на някого е нередно само по прищявка на авторката на темата и то през главата на модераторките, които са преценили, че нарушение няма, да се трие и то селективно.
Такива неща се наричат изцепки.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Re: Обосновавай сенови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано18.12.06 20:02



Всеки може да прави каквото си иска... и да си носи последствията от постъпките си.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: За принципите и за хоратанови [re: Moan]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано18.12.06 20:07



Дааа... обещах ти да се кротна. Не можах обаче да се въздържа да не постна 2-3 мнения в тази тема. Ако сметнеш, че с някое от тях обиждам някого можеш да го делнеш, но ако го правиш те моля да махнеш съдържанието му и оставиш празната обвивка за да знам, че си ти а не някой друг.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.