Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Я пак ?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано15.12.06 15:20



Задължаващо ? На някой дето не си е дал труда дори да се регистрира ? Някой който най-вероятно цял живот не е бил способен да се справя - и сега му идва нанагорно ?

ПП: Като не пиеш - ела ти да караш :-) Така моите празници ще станат хубави !





Тема Re: Я пак ?нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано15.12.06 15:31



А бе, Джейми, има хора на възраст, които даже и с едно регистриране не могат да се оправят, а пък и това е допустимо в клуба- чове да се чувства още по- защитен в нерегистрираната си анонимност. Покажи малко човечност поне по празниците, де!
Хич не ме търси по празниците. Отсега съм заета с планове за менюто за Бъдни вечер и Коледа и пазаруване. Че Дядо Коледа никакъв не се обажда и не знам дали мога да разчитам на него да запълни достойно пространството под елхата.





Тема Аконови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано15.12.06 16:02



предложиш по-топло местенце на дедо Мраз - обещавам достойно да го заместя



Виж сега, напоследък откривам един и същ почерк в темите.
Не знам кой ги пише - ама си е заслужил да го попсуват малко.



Тема Re: Понеженови [re: jamie]  
Авторyvy (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 16:30



Дали съм регистрирана или не - това по никакъв начин не променя твоето абсолютно дърварско поведение, което освен това е и доста неадекватно. Прави впечатление, че се включваш по различни теми с единствената цел да насочиш вниманието към себе си. А да ти призная - съдейки по изказванията ти, никак не си интересен типаж...



Тема Re: Аконови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано15.12.06 16:37



А, не, ние си чакаме Дядо Коледа- Дядо Мраз вече не ни спохожда. Защото не ни трябва Снежанка, ами предпочитаме да погалим еленчето Рудолф с червения нос.


Аз пък се изпълвам с леки подозрения към теми, написани неясно от анонимни, които в последствие даже не участват в собствените си теми. Ама нейсе, въпросът е да бъдем провокирани към анализи и размишления по някакъв начин. Но лошото е, че наистина начинът стана твърде еднообразен.



Тема Re: Аконови [re: PipilotaViktualija]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано15.12.06 16:44



Да ти кажа, аз се усъмних в темата още в самото начало. Затова и подходих скептично. Така и така, значи, положението ми е от лошо по-лошо, направо съм паднала от Марс, ей ме на, нищичко не мога, горката съм, вижте сега тук какво ще ме спасявате....?





Тема Re: Аконови [re: PipilotaViktualija]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 18:03



Чета всичко, което сте ми отговорили.
Просто нямам какво да добавя като информация.



Тема Re: Аконови [re: Дaни]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано15.12.06 18:09



То хубаво, че четеш всичко, но - Дани, ти не беше ли Деси?





Тема Re: Аконови [re: wasted_youth]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано15.12.06 18:38



На четни дати е Деси, а на нечетни- Дани.





Тема що, бе... [re: wasted_youth]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано15.12.06 20:38



...какво неестествено има в това, някоя съпруга да бъде изоставена от одъртелия си и още по - оглупял съпруг?

Ако не беше прекалено цинично, щеше да е направо отегчително, защото това е ежедневието! И, дали тази тема я пише някой, за да ни кара да се "упражняваме" - не е невъзможно, но пък ние не можем да бъдем сигурни, нали така...
В края на крайщата, отговарянето на чуждите проблеми тук е оptional...
Абе, животът ли ни направи такива скептични, цинични...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.