Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема новите контактинови  
Автормнorocтpaдaлнaтa reнoвeвa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 16:26



Мили клубари, какво става когато приключите дадена връзка или брак. Когато превъзмогнете всички болки и сте готови за нова връзка? Къде търсите контакт с противоположния пол? Проблема ми е, че или съм станала много претенциозна или не попадам на подходящото място и човек....



Тема Re: новите контактинови [re: мнorocтpaдaлнaтa reн]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано11.12.06 16:35



То пък само твой проблем да беше, с мед да те намаже човек...

. Защо си мислиш, че хората висят и пишат по клубовете - за да не признаят пред себе си, че кръгът им на познанства и приятели съвсем се е стеснил с течение на времето....A по повод на питането, аз лично използвам и случая да развеселявам близките си с наблюдения и коментари за различните хора, с които излизам по срещи, понякога може да бъде и доста забавно....
Иначе където и да ги търсиш, всичко е въпрос на късмет какъв заек ще извадиш от торбата.

La donna e mobile

Тема Re: новите контактинови [re: мнorocтpaдaлнaтa reн]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.12.06 16:49



Интернет сайтовете, например, са добра възможност. Но трябва да си готова за доста разочарования и тъпи срещи преди да срещнеш подходящия. Но нямаш представа колко много хора срещат половинките си именно на такива места.



Иначе, по принцип, ако ти е писано да го срещнеш, все ще се намери начин! Пожелавам ти късмет!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: новите контактинови [re: мнorocтpaдaлнaтa reн]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано12.12.06 03:09



Ако си нямаш друга работа, регистрирай се в :

и пробвай да врътнеш едно танго във виртуалната дискотека там..., аз между другото именно там си намерих една моминка...Успех и на теб.

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема Re: новите контактинови [re: мнorocтpaдaлнaтa reн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 08:34



В твоя опис няма ли опция да не търсиш друг мъж?



Тема Генче,то тъй ...нови [re: мнorocтpaдaлнaтa reн]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано12.12.06 17:16



не става,да знайш!

Просто си обърнала нещата-при теб звучи като:"Тръгвам на лов,ама кажете къде?".Когато ти трепне нещо,когато пожелаеш да излезеш и да се видиш с някого,тогава си забравила болката,мъката и страданието.А не обратното.
Тръгнеш ли да търсиш,много вероятно е и да не намериш.Особенно ако си склонна на сравнения,съмнения,спомени....Остави нещата сами да те водят.Когато му дойде времето и с който ти е писано....Може тоя човек да е до теб,само ако протегнеш ръка...Мен ме сполетя на един светофар,в една отвратително дъждовна и студена вечер.Да не мислиш че съм го очаквал или търсил?То си дойде самичко!Само му дай възможност,а щастието ще те намери само!Е,с малко усилие и от твоя страна,де!

много сме,луди сме!

Тема Re: Доки...и тя /знаеш коя!/, квоо?нови [re: Дokи]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано12.12.06 17:22



Може да не ми отговаряш на тъпнята))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!



Тема А, бе, притрябвало ти е!нови [re: мнorocтpaдaлнaтa reн]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано12.12.06 17:36



Противно на клишето, че който търсел - намирал, аз съм на противоположно мнение. С търсене не става, намираш точно тогава, когато най-малко очакваш. А така, преднамерено - доста изкуствено ми се вижда, най-много да се вкараш в кофти ситуации. То не че ако истински се влюбиш си застрахован, но тогава поне любовта ти остава, да ти дере душата и да те стимулира за живот.



А иначе срещи и запознанства можеш да имаш навсякъде, по всяко време - зависи колко активен живот водиш. Започваш лекичко домашен ремонт, пристига майстор (як, космат, иначе с висше техническо, добре псуващ) и почва да се увърта, окашля и пр. Отиваш на преглед и симпатично докторче ти връчва визитка - "Обадете ми се, ако искате..." Най-лесно е да си намериш някой, особено ако изглеждаш поддържана, енергична и усмихната. Върви да спортуваш, в залата е интересно, динамично и пълно с мъже!
Само че (за мен) проблемът не е да намериш някой просто колкото да се окомплектоваш. Но може и да греша.



Тема Тиянови [re: wasted_youth]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано12.12.06 18:00



майстори и доктори - както идват, така и си отиват


ПП: Всъщност може да е готино - все ще те препоръчат на колега ако си добра (в леглото)



Тема Re: Тия [re: jamie]  
Автор uups (непознат)
Публикувано12.12.06 18:16



е тва беше безумно тъпо!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.