Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Клуб на разведениете или на разлюбените?  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 00:36



Незнам, дали съм провокатор. Прочетох, че на провокаторите им се пише лошо. Обаче не успях да разбера, какъв е клуба? Прочетох статии, вицове, видях книги, щракнах на линкове, запознах се с агенциите. Та така и не ми се изясни, разведените различно ли се третират от разлюбените? Общо взето това ми е въпроса!

И още един въпрос. Видях, че клуба подържа своя статистика. Та някои агенции рекламират своите успехи. Да речем, ако агенцията е за интеграция, тя отчита някакъв брой хора интегрирали се в образованието. Например записали се във висше учебно заведение. И въпроса ми е клуба подържа ли подобна статистика. Да речем оттук са излязли брой хора влюбени. Има ли яснота по този въпрос?



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор anbra (аз)
Публикувано03.12.06 06:15



Разведените са само част от разлюбените...
А иначе всеки човек е бил разлюбван и е разлюбвал.
Да си влюбен и разведен не си противоречат и това не е причина да се излезе от клуба.
Тук има и омъжени/женени, които не възнамеряват да се развеждат поне засега.
И такива, които никога не са били в брак.
Не гоним никого, ми е мисълта...
Та какъв ти е въпросът всъщност?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Още един постинг ...нови [re: TUMBO]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.12.06 11:34



...на статистик-драматик)), дето си търси мисловна джвачка...

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Редактирано от makeover на 03.12.06 11:41.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано03.12.06 12:04



Не знам, дали си провокатор, а и не знам какво точно искаш?
Клубът е такъв, какъвто си го наптавим. Отражение на всеки един от нас.


На въпроса, който бе написан ясно, мога да отговоря. Когато дойдох тук бях разлюбена, не разведена. Отношението беше много различно, естествено. Така, както е различно към всеки един човек тук, понеже ние не сме маса, разделени на няколко групи, а хора, уникални човешки същества, към които се подхожда винаги различно. А какво ти пише в паспорта си е твоя работа.
За статистиката ти, влязох разлюбена, сега съм обичаща. Стига ли ти като информация?



Тема Пълното име на клуба енови [re: TUMBO]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.12.06 12:28



Клуб на разведените, канещите се да се развеждат, незнаещите, че половинките им искат да се развеждат, недоумяващите, гневните, отчаяните, излъганите, залъганите, изневеряващите, изневерените, влюбените, разлюбените, загубените...

За по-кратко е само: Клуб на разведените.

По изключение се допускат семейни, младоженци и всякакви други, независимо от пол, възраст и вероизповедание.

Който иска - може да се поучи от горчивия опит на другите. Който не ще - ако ще! Който иска - да се смее, който иска - да плаче, който иска, ако му стиска - статистика да прави!

Воля - ваша!

Здраве, целувки и усмивки на всички!





Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано03.12.06 12:40



Ами случаи разни...
Аз спадам към двете категории. Към едната - от доста време, към другата - сравнително отскоро.
Имам собствено мнение какво е общото между хората в този клуб, но ще го изложа (евентуално) по-нататък, сега отивам в темата на ASSASSIN да му направя малко оборот.





Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано03.12.06 12:45



И аз не знам дали си провокатор, такъв ли си? :)

Ами клуба е... какъвто поискаш и какъвто си го направиш. Достатъчно различни хора има в него, че да избереш с кои да контактуваш и какъв да е форумът за теб. Някои го възприемат като форма за разнообразие в общуването, други като опора, трети се стараят да помагат на хора в беда, които минават по пътя, по който те самите вече са минали, четвърти търсят подкрепа...

Да, 'разведен' и 'разлюбен' са различни понятия. Дори не подлежат на сравнение като термини, едното е определение за семейно положение, другото е чисто емоционално състояние. Понякога имат връзка помежду си и следват едно от друго, не не винаги и не задължително. Дали се третират различно... ами, зависи. Тук, в клуба - не. Някъде в реалния живот, може би, не знам. И не разбирам защо правиш паралел между тези думички. Аз лично познавам достатъчно разлюбени и разведени, разлюбени и неженени, разлюбени и неразведени, женени и невлюбени, женени и влюбени, но не в съпруга/та и т.н. ... че не мога изобщо да му хвана края.

Защо точно разлюбването сравняваш с развода?

На друдия ти въпрос - не, яснота няма. Това е интернет форум, където пише който си иска, ако някой се влюби и поради тази точно причина реши да сложи край на участието си в клуба, няма как да бъде 'регистриран'. Да, клубната статистика дава някаква ориентировъчна информация, но на мен лично ми е трудно да обобщя какъв процент от хората, присъстващи тук 'излизат' влюбени :) А като прибавим и това, че някои така си и влизат и е неясно как излизат, други въобще не излизат, а остават и че има мнозина, които сами не знаят влязли ли са или излязли, влюбени ли са или разлюбени... статистиката става невъзможна :)

А на теб за какво ти е яснота по този въпрос, да питам? :)

Редактирано от Moan на 03.12.06 13:25.



Тема Ще ти дам аз на теб един оборотнови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.12.06 12:46



Хм, наближава денят Д. После - часът Ч. (Това са военни терминологии, ще ти ги обясня когато... Абе, ти си знаеш кога.)

Ай ме излъжеш - ай ще те завъртя не на един, а на много обороти! Внимавай!





Тема Аман от разни разведени...нови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано03.12.06 13:01



...дето са травмирани от некоректно партньорство и са настроени подозрително към всеки.

Защо да те лъжа, какви ги приказваш?

P.S. За мен няма да се наложи, но когато завърташ някоя (дето лъже) на онези, многото обороти (by the way, колко много?), гледай въртенето (ротацията) да е в положителна посока (т.е. обратна на посоката на часовниковата стрелка).



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: TUMBO]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das seine)
Публикувано03.12.06 13:16



Интернет сме човечеее, то и в мъжкия клуб повече жени пишат, ама кво от това?



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.