Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сбогом!!нови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано05.12.06 15:53



Добре, де, защо всъщност го гониш? Бива ли така?! Изглежда, човекът търси помощ, но се притеснява да каже каква е работата. Недей така!





Тема Дааа! Съгласен съм! Всичките ти комуникациинови [re: TUMBO]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано05.12.06 15:55



трябва да бъдат изтрити. Виж колко хора успя да накараш да престанат да говорят с теб!

Мен няма да ме откажеш, защото съм голям дърдорко и съм най-лудия в този клуб и няма да ти дам първенството!

Редактирано от ASSASSlN на 05.12.06 16:36.



Тема Re: Дрън-дрън! Заври си статистиките внови [re: ASSASSlN]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано05.12.06 15:56



Добре, професията може би не е опасна за любовта, каква по-хубава новина от тази???



Тема Re: Дааа! Съгласен съм! Всичките ти комуникациинови [re: ASSASSlN]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано05.12.06 15:59



ЗАЛИВАНЕТО С ИНФОРМАЦИЯ ЦЕЛИ ЗАМАСКИРАНЕТО НА СЪЩИНСКАТА ИНФОРМАЦИЯ. ПЪРВЕНСТВОТО СИ Е ВАШЕ. ФАКТИТЕ ЗА НЯКОЙ ДРУГ.



Тема И колко време ще ни лази по нервите?нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано05.12.06 15:59



Ми, като търси помощ - да казва какво иска, а не да ни коментира какви сме били, каква ни била обстановкака и на баба му фърчилото статистики и грандиозни оценки. Като не знае какво иска - да върви някъде другаде.

Ти досега какво разбра от всичките му думи?

------------
Да не се разсърдиш, ееей. Уговорката си остава.





Тема Ти ще кажеш ли най-после какво искаш?нови [re: TUMBO]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано05.12.06 16:02



М?



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор Ryan ()
Публикувано05.12.06 16:09



Хм, а от какво произлиза впечатлението, че за да върви комуникацията човек трябва "...да омерзи пола си"? Да си призная изненадват ме наблюденията ти - склонен съм да си мисля, че се базират на непредставителна по обем и качество извадка или от предубеденост, която влияе на преценката ти.

Но наистина се чудя какво точно впечатление създава нашият клуб, щото аз, бидейки в него повече от три години, със сигурност съм предубедено позитивно възприемащ го. Та затова и се опитвам да те накарам по-обстоятелствено да изложиш наблюденията си, като ще те помоля да се абстрахираш от начина, по който се развива в момента темата ти.

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: Дааа! Съгласен съм! Всичките ти комуникациинови [re: ASSASSlN]  
Автор Ryan ()
Публикувано05.12.06 16:16



Всъщност Асасине,

Аз говоря с човека, а ти в момента наистина безпричинно проявяваш агресия. Не си съгласен с него - добре, но защо трябва да го "овикваш"? Моля те да поспреш и да не говориш от мое име. Искрено и лично ти се моля.

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема това го пиша повторно, че се счупи връзкатанови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано05.12.06 16:21



От цялата работа аз разбрах, че човекът иска нещо да сподели, но не се решава и затова проучва и разпитва. Какво да се прави, има мъже страхливи и неуверени...горкичкото, а ти го напъди.


------------------------------------
Остава си уговорката, разбира се! Какво от туй, че съм те скастрила? Ама и ти си...виж по-горе какъв...



Тема Ето ти ясен отговор на въпросите и мирясвай!нови [re: TUMBO]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано05.12.06 16:25



Питаш:

1. "Обаче не успях да разбера, какъв е клуба?" Отговорих ти по-горе вчера, като си мислех, че имаш някакво чувство за хумор и поне малко мозък в глава та си. Явно съм се объркал.

2. "Та така и не ми се изясни, разведените различно ли се третират от разлюбените? Общо взето това ми е въпроса! "

Отговор: Не! Всички са добре дошли и никого с нищо не третираме, освен ако не вземе да дрънка глупости.

3. " въпроса ми е клуба подържа ли подобна статистика. Да речем оттук са излязли брой хора влюбени. Има ли яснота по този въпрос?"

Отговор: Не! Някои влюбени си признават, други направо изчезват от клуба, защото вече не им е нужен... И никой не е чак толкова луд, че да си губи времето да води празноглава статистика за броя на влюбените...

--------------

Други въпроси имаш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.