Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор Ryan ()
Публикувано04.12.06 14:05



Здравей TUMBO,

По първият ти въпрос -
Клубът е за всички, които в една или друга роля са преживели раздяла - била тя свързана или не с развод, причинена от разлюбване или пък друго. Също така клубът е и за всички останали, които дори без да са преминавали подобни изпитания проявяват интерес и търсят информация, поради свои нужди/цели.

По вторият въпрос -
Обикновено хората се организират в общности по някакъв критерий и/или с определена цел. Този клуб е повече общност с критерий описан по-горе, отколкото група от хора мотивирани с конкретна цел. Та затова и досега няма правена статистика за "изход" от клуба, но не виждам причина да попиташ конкретно, за да получиш яснота.

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано04.12.06 15:20



Не позна! Тук съм отскоро, както лесно може да се установи...



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: EvaB.]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано04.12.06 17:55



Най-първото впечатление което си изградих за клуба е това: място където хора разбират, че не са самички на света. Тоест и на други им са се случвали подобни драми. Независимо от това питах, дали освен всичко друго, човек бързо успява да разкрие любовта след едни или други изпитания?

Все пак клуба любовен ли е или е за развеждането? Точно това питам, защото както виждам въпросите отнесени към любовта се приемат за странни!



Тема Re: Многоуважаеми Тумбо! [re: ASSASSlN]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано04.12.06 18:09



Четох ги! Не всичките. Но поне някои. Недей да си изразходваш времето с моите въпроси. Не мога да ти възстановя загубите по никакъв начин. И не мисля, че любопитството ми е разбираемо за теб.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: wasted_youth]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано04.12.06 18:12



Не съм се опитвал, да познавам. И методите за установяване не са ефикасни. В смисъл не разчитам на тях.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: TUMBO]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано04.12.06 18:20



Клубът е такъв, какъвто е! Не е клуб "за развеждането", въпреки че повечето тук са хора сведущи по въпроса.


И защо въпросите за любовта да се приемат тук за странни? За някои - може би, но за повечето...? Да махнеш с ръка и да изцвилиш, че "любов няма!" си е жив елементаризъм. Когато човек срещне наистина любов, няма как да не я разпознае. Можеш да ми вярваш.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: Ryan]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано04.12.06 18:24



Здравей Ryan,

за мен беше редно, да установя освен всичко друго и атмосферата която цари тук. Разбира се без да задължавам никого с нещо, не еднократно имах повода, да се почувствам не на място. Получих критики, че съм калъпирал и съм гледал ограничено, че от самото начало слагам края и че губя времето. Разбира се това са само три критики в контраст на останалите. Така или иначе всеки с впечатленията си.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: wasted_youth]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано04.12.06 18:26



Може. И въпросите които от своя страна задавам, да се приемат за странни, а не че изобщо е така. Всичко е възможно.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: TUMBO]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано05.12.06 05:44



Никак не е сложно и не виждам защо се опитваш да го усложниш. Клубът е за хора, да речем, с проблеми във връзката си. Може да се развеждат, може да са разведени. В повечето случаи - да, има разлюбване. И което е нормално сигурно - да, има и влюбване. Май е по-нормално тук да има хора, които се влюбват, тъй като се предполага, че голяма част от хората са свободни. Друго. Както си забелязал в клуба хората споделят различни проблеми, свързани с връзката им. Или четат за такива - за да ги избегнат или за да си помогнат при решаване на вече възникналите. Не се увличай в абстрактни и не особено верни изводи. Май за теб важи, че много си чел, но малко си разбрал. Най-вече сам ти не си наясно, какво всъщност искаш да научиш. Или поне не го формулираш добре. Мисля, че по-скоро искаш да се прочетеш, да предизвикаш отговори, реакции....самотен ли си? Изказванията ти тук ми изглуждат като несръчни опити на ученик да се вмести на купон, на който не познава никого. НЕ, не използвай сега примера ми за да спекулираш с думата купон. Нямам предвид, че тук цари купон. Дадох го за да ти онагледя как в моите очи изглежда темата ти. Виждала съм и по-недомислени. Интернет е пълен с хора, които казват нещо, без да са наясно нито какво искат да кажат, нито как да го кажат /второто логично следва от първото/. Тъй че не се шашкай, а нас няма начин да шашнеш....претръпнали сме



Terror incognita

Тема Наде, къде се губиш? Ще ти изям усмивката! [re: Haдя-Haдя]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано05.12.06 07:52



"Terror incognita"

Хм!

Първо си помислих, че си се объркала и си искала да напишеш: Теrra incognita

но нали съм си умно хлапе, разбрах, че си хапваш смокини и черници!

Обичам те!



Редактирано от ASSASSlN на 05.12.06 07:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.