Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пълното име на клуба енови [re: ASSASSlN]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано03.12.06 13:41



Аз съм отделна категория:изследващ,обучаващ се и временно кибик:-)

.


Усмивки в мрачния ден:-)



Тема Re: Пълното име на клуба енови [re: ASSASSlN]  
АвторTЯ! (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 14:46



И на децата на разведените. Още по-лошо- на вечно раделящите се родители:( До кога ли ще продължава това? Докато смъртта ги раздели? Не искам да умират. Вече и не искам да са заедно. Желая само да знам, какво искат...





Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: anbra]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 15:58



Това ми беше въпроса за линията на различието. Сякаш клуба е би трябвало да се нарече клуб на разлюбените. Тъй като развода засяга само онези които са били сключили граждански брак. А колкото до излизането от клуба, не ставаше въпрос за излизане, а за отчетени влюбвания при дадения престой.



Тема Re: Още един постинг ...нови [re: makeover]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 16:01



Не искам лукс, отказаха се от натрупването на богатства на всяка цена. И от издигане в дадена кариера на всяка цена. Иначе си търся мисловна двачка от това не съм се отказал, вярно е.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: EvaB.]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 16:05



Разбира се. Дали клуба ти е помогнал за това или не, това не е важно. Важно е дали е могъл да ти попречи в любовта после. Това ми беше въпроса. Иначе за хора и личности изобщо не съм споменавал. Дори нарочно пропуснах да спомена, че съм чел и визитниците. Това си е личен въпрос.



Тема Re: Пълното име на клуба енови [re: ASSASSlN]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 16:08



Аха!



Тема Re: Пълното име на клуба енови [re: esprit]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 16:09



И какво може да се изследва, причините за бъдещо възникване на проблем ли?



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: wasted_youth]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 16:12



Обаче първата категория те е привлякла насам, така ли?



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: Moan]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 16:20



Не сравнявам развода с нищо, само го причислявам към групата сключили граждански брак и претърпяли мъчителни съдебни дела. И за влюбването ще ти кажа. Има една статистика според която хората работещи в общинския съвет и водещи бракосъчетанието поради някаква съдбоновна причина били сами. Или в смисъл изобщо не им вървяло в любовта. Разбира се статистиката не беше българска. Обаче обратно на тази ситуация би било логично в клуб на разведените на всеки да му върви в любовта - само от статистическа гледна точка обаче.



Тема Re: Пълното име на клуба енови [re: TUMBO]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано03.12.06 16:22



да ,защо не,особено ако си минал покрай такъв проблем:-)

е това е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.